Najlepsze skiny do P2000 w CS2: Top 10 | Key-Drop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do P2000 w CS2: Top 10

KeyDrop Team

Jeśli często wybierasz P2K podczas rund pistoletowych po stronie AT, na pewno chcesz znaleźć do niego skina, który będzie pasował do Twojego stylu i loadoutu. A więc oto najlepsze skiny do P2000 w CS2, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

1. Fire Elemental

Cena: 10–30 $

P2000 nie ma zbyt wielu skinów z grafiką w stylu ilustracji, która pokrywałaby całą powierzchnię pistoletu. Fire Elemental jest jednym z najlepiej znanych wyjątków. Skin przedstawia ogniste stworzenie, może żywiołaka ognia (?) na kontrastującym tle w kolorze głębokiego, ciemnego błękitu. Kolory to zdecydowanie mocna strona tego skina, więc warto kupić wersję Factory New, aby podziwiać je w najbardziej żywiołowym wydaniu.

Otwórz skrzynię z P2000 | Fire Elemental

2. Ocean Foam

Cena: 150–186 $

Następny skin na liście to Ocean Foam, czyli prosta skórka z imponującą ceną (w każdym razie jak na P2000). Nie ma tu żadnej tajemnicy, żadnego sekretu do opisania: mamy tu pistolet ze wzorem piany morskiej na zamku, i to w zasadzie tyle. Można tylko dodać, że skin wygląda o wiele atrakcyjniej w grze niż na nieruchomym obrazie:

Zajrzyj do tego posta po więcej niebieskich skinów CS2.

Otwórz skrzynię z P2000 | Ocean Foam

3. Imperial

Cena: 0,20–0,50 $

Jeśli wolisz czerwone skiny CS2, może spodoba Ci się Imperial? Cały pistolet jest pokryty ciemnoczerwonym lakierem, z żółtymi akcentami, które podkreślają szczegóły budowy P2000, takie jak tekstura chwytu. Skin dodaje też żółte, dekoracyjne wzory na zamku, no i można go kupić w wersji Factory New ze StatTrakiem za mniej niż 2 $.

Otwórz skrzynię z P2000 | Imperial

4. Lifted Spirits

Cena: 0,07–0,20 $

Dzięki stonowanej palecie kolorów i niepowtarzalnej, przerażającej atmosferze, Lifted Spirits wyróżni się w każdym zestawieniu. Projekt przedstawia ciała unoszące się w powietrzu nad ciemnym lasem… I to od naszej wyobraźni zależy, dlaczego, gdzie i jak to może się dziać. 

Wiele skinów do pistoletów, które skupiają się głównie na zamku, wygląda nieco chaotycznie, z odcięciem między suwakiem a korpusem. Przykładem może być Ocean Foam, pokazany powyżej. Tutaj wzór namalowany na zamku płynnie przechodzi w czarny korpus, tworząc spójny, kompletny wygląd. Podsumowując, świetny wybór za niecałego dolara.

Otwórz skrzynię z P2000 | Lifted Spirits

5. Urban Hazard

Cena: 0,07–0,25 $

Urban Hazard łączy w sobie nowoczesny styl z wojskowym, niemal realistycznym wyglądem. Połączenie odcieni czerwieni i szarości tworzy idealne tło dla wielu szczegółów zawartych w tym projekcie, takich jak małe skrzydlate logo defusera na zamku. Można nawet powiedzieć, że to jedna z najbardziej szczegółowych skórek dla P2000, dodająca serię tekstur w stylu 3D, które sprawiają, że pistolet wygląda, cóż, fajniej niż zwykle.

Otwórz skrzynię z P2000 | Urban Hazard

6. Obsidian

Cena: 1–8 $

Znowu czerwień z szarością, ale w zupełnie innym wydaniu. Obsidian zawiera abstrakcyjny wzór, który przechodzi z ognistej czerwieni w ciemny grafit i przypomina nieco płomienie. W rzeczywistości skin, stworzony przez Puffina (który dał nam też między innymi serię Neon Rider), ma przedstawiać lawę zastygającą w obsydian. Tak czy inaczej, świetny skin za zaledwie kilka dolarów.

Otwórz skrzynię z P2000 | Obsidian

7. Acid Etched

Cena: 0,35–2 $

Oto bardziej kolorowa opcja. Acid Etched zawiera prawie każdy kolor pod słońcem, choć dokładny wygląd skina zależy od numeru wzoru (pattern). Wzór numer 326 jest szczególnie charakterystyczny, ponieważ zawiera koniczynę z tyłu pistoletu, poniżej szczerbinki. Nie jest on jednak zbyt wartościowy, bo jego cena wynosi zazwyczaj około 4 USD.

Otwórz skrzynię z P2000 | Acid Etched

8. Handgun

Cena: 0,60–4,50 $

A to pistolet, na którym widzimy… pistolet, ułożony z dłoni. Śmieszny, całkiem fajny, niedrogi — cóż więcej można rzec?

Otwórz skrzynię z P2000 | Handgun

9. Imperial Dragon

Cena: 3–9 $

Mieliśmy Imperial na szczycie listy, teraz nadszedł czas, aby podnieść stawkę, dodając smoka. Wykorzystując połączenie różnych, metalicznych odcieni czerwonego i pomarańczowego, skórka ta przedstawia smoka w serii złożonych wzorów. Niektórzy twierdzą, że wygląda lepiej w wersji Battle-Scarred: cały wzór nadal jest widoczny, a kolory pogłębiają się do karmazynowych odcieni:

Otwórz skrzynię z P2000 | Imperial Dragon

10. Gnarled

Cena: 0,07–0,25 $

Naszą listę kończymy Gnarled, skórką w stylu ilustracji i o tematyce horroru — jedną z niewielu tego typu opcji dla P2000. Pierwotnie nazwana Lost World, skórka przedstawia nieco upiorną, bliżej niezidentyfikowaną istotę sięgającą przez całą długość rękojeści i zamka pistoletu. To połączenie częściowo abstrakcyjnej grafiki z interesującą paletą kolorów jest zdecydowanie warte uwagi.

Otwórz skrzynię z P2000 | Gnarled

To tyle! Widziałeś już wszystkie najlepsze skiny do P2000 w CS2. Czy Twój osobisty faworyt znalazł się w naszym zestawieniu? A może znalazłeś dziś nową ulubioną skórkę? Baw się dobrze zarówno na Key-Dropie, jak i podczas rund pistoletowych ze swoim P2000!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Mapa CS2 Thera: Przewodnik

Najlepsze mitologiczne skiny w CS2