Najlepsze skiny do SSG 08 w CS2: Top 15 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do SSG 08 w CS2: Top 15

KeyDrop Team

Snajpowanie SSG 08 to niecodzienny wybór, ale jeśli właśnie on najbardziej Ci pasuje, to cóż — Skaut jest w grze po to, żeby go używać. Nadaj swojemu karabinowi odpowiedni wygląd: oto najlepsze skiny do SSG 08 w CS2!

1. Parallax

Cena: 2–6 $

Naszą listę otwiera Parallax, który z pewnością przyprawi cię o lekki ból głowy, jeśli będziesz wpatrywać się w niego zbyt długo. Wzory na karabinie zostały umieszczone w celowo przesuniętych pozycjach, nadając skórce interesujący, choć nieco dezorientujący wygląd. Patrząc na Parallax, można odnieść wrażenie, że potrzeba specjalnych okularów, by dobrze go widzieć. Zdecydowanie jeden z najlepszych skinów do SSG 08. 

Jeśli wygląda znajomo, to dlatego, że ten sam efekt pojawia się w bardziej znanym AWP | Chromatic Aberration i mało znanym Galil AR | Chromatic Aberration. Nic dziwnego, że wszystkie trzy skórki mają tego samego twórcę (kosear).

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Parallax

2. Dragonfire

Cena: 11–21 $

Smoki nigdy się nie nudzą, nie? W przypadku Dragonfire, smok jest błękitny, a z jego nozdrzy buchają płomienie. To daje nam ciekawą, czerwono-niebieską paletę kolorów, które zdecydowanie zwracają uwagę. No i nie ma co ukrywać, smoki są fajne.

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Dragonfire

3. Fever Dream

Cena: 0,30–2 $

Równie niepokojący co jego odpowiednik do AWP, Fever Dream zawiera całą gamę napisów i gryzmołów, ewidentnie będącym dziełem kogoś o niezupełnie sprawnym umyśle. Niektóre z napisów zmieniają się w miarę jak float idzie do góry: na przykład “headshot” z wersji Factory New zmienia się w “he shot” (“on zastrzelił”) w stanie Battle-Scarred. Zobacz sam:

Nawiasem mówiąc, fajnym dodatkiem są napisy przy mechanizmie zabezpieczenia karabinu: “love” po stronie zabezpieczenia i “hate”, gdy broń jest odbezpieczona.

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Fever Dream

4. Ghost Crusader

Cena: 0,30–3 $

Ta skórka łącząca biel z arktycznym błękitem ma wyraźnie futurystyczny wygląd, głównie ze względu na segmentowe panele z boku. Świetny wybór, jeśli lubisz nowoczesne skórki nawiązujące do sci-fi. 

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Ghost Crusader

5. Death Strike

Cena: 500–760 $

Pierwsza droga/kolekcjonerska skórka na naszej liście to Death Strike, która jest częścią Dust II Collection. Posiada świetny wzór w stylu ręcznie malowanym, przedstawiający czarnego skorpiona cesarskiego na piaskach pustyni. Imponująca skórka z równie imponującą ceną, nawet na niezależnych stronach. 

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Death Strike

6. Turbo Peek

Cena: 3–15 $

Uszczęśliw swoje wewnętrzne dziecko kochające wyścigówki dzięki tej skórce SSG 08. Turbo Peek łączy jasny neonowy róż i fiolet z (nieco tandetnymi, bądźmy szczerzy) obrazami samochodów sportowych. Ogólny efekt nie jest dla każdego, ale zdecydowanie jest charakterystyczny i przyciąga wzrok. Miłym akcentem jest również schemat znany gałki zmiany biegów, umieszczony na zamku karabinu:

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Turbo Peek

7. Bloodshot

Cena: 12–64 $

Z jakiegoś powodu zębate potwory są czymś w rodzaju motywu przewodniego w skórkach CS2: przykładami są między innymi XM1014 | Incinegator, USP-S | Jawbreaker lub skórki Hyper Beast. Bloodshot to kolejny przykład tego trendu, przedstawiający niezidentyfikowane stworzenie, które najwyraźniej składa się z zębów, macek, języka i… jednej gałki ocznej, która odgrywa rolę zamka:

Podsumowując, jest to zaskakująco kreatywna skórka, która będzie pasować do każdego wyposażenia z motywem potworów lub kreskówek.

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Bloodshot

8. Big Iron

Cena: 7–25 $

Big Iron ma zdecydowanie bardziej poważny wygląd. Ta skórka autorstwa Millenia wygląda, jakby była zrobiona ze wzmocnionego metalu, pomalowanego na żółto i postarzanego na krawędziach. SSG to nowocześnie wyglądający karabin (prawdziwy Steyr SSG 08 jest produkowany dopiero od 2008 roku), więc ten przemysłowy styl sprawdza się tutaj naprawdę dobrze.

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Big Iron

9. Death’s Head

Cena: 5–11 $

Jesteśmy dopiero przy dziewiątej pozycji, a widzieliśmy już skiny do Skauta inspirowane sci-fi, fantasy, skorpionami, samochodami i czystym szaleństwem. Teraz nadszedł czas na skina z motywem… ćmy. Konkretnie chodzi o ćmę z gatunku zmierzchnica trupia główka, tak nazwaną ze względu na wzór na tułowiu przypominający czaszkę. Skin Death’s Head wykorzystuje kolory i wzory, jakie można zobaczyć na skrzydłach tej ćmy, a czaszkę znajdziemy na zamku. Świetny pomysł i doskonałe wykonanie, jeśli pasuje Ci taka stonowana paleta brązowo-pomarańczowych odcieni.

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Death’s Head

10. Sea Calico

Cena: 300 $

Podobnie jak wszystkie skiny Restricted z kolekcji St. Marc, Sea Calico jest stosunkowo rzadkim, kolekcjonerskim skinem, a więc jest też odpowiednio drogi. Charakteryzuje się ciemnozielonym tłem z żółtym kwiatowym wzorem (co sprawia, że nieco przypomina eleganckie zasłony) i bladożółtą lunetą. 

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Sea Calico

11. Mainframe 001

Cena: 0,07–0,30 $

Mainframe 001 to inspirowana technologią skórka z zaskakująco stonowaną paletą ciemnych odcieni fioletu z zielonymi akcentami. Prosty, ale skuteczny wzór doskonale współgra z nowocześnie wyglądającym SSG 08. 

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Mainframe 001

12. Necropos

Cena: 0,50–1 $

Połączenie wzoru starego kamienia ze świecącymi, zielonymi runami powoduje, że Necropos przywodzi na myśl jakieś zapomniane ruiny w stylu Indiany Jonesa, skrywające nadprzyrodzony sekret. (Może nawet taki, który pomoże Ci zdobyć więcej headshotów.)

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Necropos

13. Blood in the Water

Cena: 40–65 $

Poleje się krew. Projekt Blood in the Water przedstawia rekina w natarciu… lub już po ataku, sądząc po krwi po lewej stronie karabinu. Efekt wizualny tej „krwi w wodzie” jest dość realistyczny. To z pewnością niszowa skórka, ale zdecydowanie warta rozważenia. 

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Blood in the Water

14. Abyss

Cena: 0,10–3 $

Pozostajemy przy podwodnym motywie. Abyss ma wzór w różnych odcieniach niebieskiego, który przypomina głębiny oceanu. Również luneta ma ten sam wzór, co jest miłą niespodzianką po domyślnych lunetach użytych w Necropos i Blood in the Water. 

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Abyss

15. Azure Glyph

Cena: 0,17–3 $

Mieliśmy już runy, teraz czas na hieroglify. Azure Glyph to skórka z kolekcji Anubis, oparta na sztuce i historii starożytnego Egiptu. Połączenie wodno-niebieskiego tła, miedzianych hieroglifów i ciemnego drewna naprawdę się sprawdza i tworzy efektowną, niezwykłą skórkę. 

Otwórz skrzynię z SSG 08 | Azure Glyph

To wszystko — omówiliśmy najlepsze skiny do SSG 08 w CS2. Czy masz nowego faworyta? Powodzenia w szukaniu Twoich ulubionych skinów w skrzynkach Key-Drop i do zobaczenia w następnym poście!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Najlepsze skiny do Tec-9 w CS2: Top 10

Od dziś Play-Offy! Co wydarzyło się na PGL Major do tej pory?