Najlepsze skiny do Tec-9 w CS2: Top 10 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do Tec-9 w CS2: Top 10

KeyDrop Team

Jesteś mistrzem Tec-9? Chcesz być mistrzem stylu? Mamy dla Ciebie najlepsze skiny do Tec-9 w CS2, dzięki którym możesz to osiągnąć. Gotowy, Olofmeister? Zaczynamy!

1. Decimator

Cena: 10–43 $

Jeśli czytałeś nasze inne recenzje, prawdopodobnie wiesz, że jesteśmy wielkimi fanami Decimatora, a Tec-9 nie jest wyjątkiem. Ta skórka synthwave to gratka dla każdego miłośnika żywych kolorów i świetnie pasuje do innych skórek z kolekcji. Naszym zdaniem, najlepsza skórka Tec-9. Ale cóż, Twój wybór może być inny, więc kontynuuj czytanie listy!

Otwórz skrzynię z Tec-9 | Decimator

2. Fuel Injector

Cena: 2–10 $

Jeśli lubisz bardziej stonowane skórki, ale nadal chcesz trochę koloru, Fuel Injector to świetny wybór (szczególnie że ma pasującą skórkę do AK-47) o industrialnym charakterze. Będzie świetnie pasował do każdej kolekcji żółtych skinów CS2.

Otwórz skrzynię z Tec-9 | Fuel Injector

3. Remote Control

Cena: 1–6 $

Bardzo w klimacie „używanej przyszłości”, jak w przypadku Gwiezdnych Wojen, Remote Control to fajna skórka z dużą ilością detali, dzięki skomplikowanym przyciskom i innym elementom. Jest naprawdę fajna do futurystycznych loadoutów i nie stanowi dużego wydatku, więc jest to dobry wybór!

Otwórz skrzynię z Tec-9 | Remote Control

4. Bamboozle

Cena: 0,30–1,50 $

Pomysł na tę skórkę polega na tym, że Tec ma udawać kawałek bambusa? Albo palmę? Nie jesteśmy pewni, ale jej zielony kolor i subtelne detale sprawiają, że wygląda naprawdę fajnie, nawet jeśli w grze będzie rzucać się w oczy na każdej mapie poza Ancient.

Otwórz skrzynię z Tec-9 | Bamboozle

5. Avalanche

Cena: 0,60–4 $

Snowboarding jest fajny, prawda? Bo ta skórka zdecydowanie ma w sobie klimat snowboardingu ze swoimi niebieskimi akcentami i „szybkimi” motywami. Wygląda jakby prosto z ekranu ładowania z SSX, i to jest fajne!

Otwórz skrzynię z Tec-9 | Avalanche

6. Fubar

Cena: 0,10–1 $

Pamiętasz tę scenę z Szeregowca Ryana? Nie znasz tego filmu? Cóż, jesteś stary. FUBAR to żargon wojskowy oznaczający „f***ed up beyond all recognition”, czyli „rozwalony nie do poznania”, i nie wiemy, dlaczego ktoś obraził tę skórkę w ten sposób! To ładna militarystyczna skórka, którą naprawdę lubimy. Przestańcie obrażać swoje własne skórki, ludzie!

Otwórz skrzynię z Tec-9 | Fubar

7. Ice Cap

Cena: 0,10–0,50 $

Doskonały wybór dla wszystkich arktycznych odkrywców, Ice Cap ma lodowo-niebieskie wykończenie, które będzie pasować do każdego rodzaju niebieskiego lub niebiesko-białego zestawu. Nie jest bardzo szczegółowa ani skomplikowana, ale cóż, nie wszystko musi być. Więcej niebieskich skinów do CS2 znajdziesz tutaj.

Otwórz skrzynię z Tec-9 | Ice Cap

8. Sandstorm

Cena: 0,30–1,35 $

Nie będę robił żartu o Darude… Nie będę robił żartu o Dar… DUDUUDUDUDU!

Sandstorm to fajna skórka, nie tylko z powodu nazwy. Jej matowy fiolet z piaskowymi akcentami naprawdę będzie pasował do każdego egipskiego zestawu lub oczywiście innych fioletowych skinów CS2. Kochamy to!

Otwórz skrzynię z Tec-9 | Sandstorm

9. Brass

Cena: 3–65 $

Ta skórka jest minimalistyczna… i to działa! Jej miedziane wybarwienie i prostota będą naprawdę pasować do średniowiecznych i minimalistycznych zestawów. Jedynym minusem jest to, że jest trochę droga.

Otwórz skrzynię z Tec-9 | Brass

10. Isaac

Cena: 2–10 $

Zabawa i futurystyczność to najlepsze sposoby opisania tej skórki. Czerwona i czarna, wywołuje nieco klimat Mass Effect, podczas gdy jej nazwa odnosi się do Asiimova, nadając imię autora, aby wyjaśnić odmienny motyw kolorystyczny. Świetna do zestawów sci-fi.

Otwórz skrzynię z Tec-9 | Isaac

Więc, czy podobały Ci się wybrane przez nas skiny do Tec-9? Jeśli uważasz, że coś przeoczyliśmy, udaj się na nasze media społecznościowe, żeby nam powiedzieć. W przeciwnym razie, na co jeszcze czekasz? Do boju, Olofmeister!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Najlepsze żółte skiny CS2 do każdego typu broni

Najlepsze skiny do SSG 08 w CS2: Top 15