Nowość: Rozszerzenie przeglądarki Key-Drop Extension - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Nowość: Rozszerzenie przeglądarki Key-Drop Extension

KeyDrop Team

Już jest! Z przyjemnością przedstawiamy rozszerzenie przeglądarki Key-Drop Extension: zupełnie nowy, wygodny sposób na szybki dostęp do ekwipunku i profilu Key-Drop za pomocą zaledwie kilku kliknięć. 

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co możesz zrobić z rozszerzeniem, w jaki sposób zwiększa ono komfort korzystania z Key-Drop i jak zainstalować je w Twojej przeglądarce. Twój nowy sposób korzystania z Key-Drop czeka!

Co można tu robić? Funkcje i cechy Key-Drop Extension

Key-Drop łączy wiele funkcji Key-Drop w jedno małym, łatwo dostępne narzędzie, aby umożliwić Ci szybszy dostęp do ekwipunku i profilu bez konieczności ładowania pełnej strony Key-Drop.com. Jak każde rozszerzenie, można je otworzyć jednym kliknięciem, niezależnie od aktualnie odwiedzanej strony internetowej. Oto co możesz zrobić z rozszerzeniem przeglądarki Key-Drop:

Zarządzaj swoim ekwipunkiem

Key-Drop extension: widok ekwipunku

Key-Drop Extension to najszybszy sposób na przeglądanie i zarządzanie skórkami w Twoim ekwipunku Key-Drop. Z tego miejsca możesz przeglądać swoje skórki, ulepszać je za pomocą funkcji Upgrade oraz przenosić skiny do swojego ekwipunku Steam. Masz również możliwość sprawdzenia roll każdego przedmiotu, korzystając z naszego algorytmu Provably Fair. 

Co najlepsze, możesz sprzedawać skórki jednym kliknięciem, bez opuszczania rozszerzenia. Środki za sprzedaż zostaną natychmiast dodane do Twojego portfela Key-Drop.

Zobacz szczegółowe statystyki

Key-Drop extension: statystyki i stan konta

Uważasz się za weterana Key-Drop? A może jesteś nowicjuszem na początku swojej Key-Dropowej przygody? Statystyki wyświetlane w rozszerzeniu pomogą ci zdecydować, gdzie jesteś na tej skali: zobaczysz tu między innymi, ile skrzyń udało Ci się otworzyć od momentu założenia konta, a także w ilu Upgrade’ach i Bitwach wziąłeś udział. 

Doładuj konto Key-Drop

Rozszerzenie Key-Drop pozwala na sprawdzenie i doładowanie stanu konta. Znajdziesz tu wszystkie metody płatności, jakie są dostępne na stronie, więc możesz nadal korzystać ze swojego ulubionego serwisu, w tym Pay by Skins. Można też wykorzystać kody promocyjne, a nawet skorzystać z automatycznych promocji dostępnych jedynie przy doładowaniu przez Extension!

Zmień ustawienia swojego profilu

Key-Drop extension: ustawienia

Rozszerzenie zapewnia szybki dostęp do podstawowych ustawień profilu. Zmiana języka i waluty w rozszerzeniu automatycznie zmieni te ustawienia na stronie Key-Drop dla twojego profilu.

Jak dodać Key-Drop Extension do Twojej przeglądarki

Gotowy, by zacząć korzystać z rozszerzenia Key-Drop? Zatem czas na instalację! 

Rozszerzenie jest w 100% darmowe i obecnie dostępne dla przeglądarek Chrome, Opera i Firefox. Oto jak zainstalować Key-Drop Extension w każdej z nich:

Google Chrome

Aby zainstalować Key-Drop Extension w Google Chrome: 

  1. Kliknij tutaj, aby zobaczyć Key-Drop Extension w Chrome Web Store. Możesz też odwiedzić stronę główną sklepu Google i wyszukać Key-Drop. 
  2. Kliknij niebieski przycisk z napisem Dodaj do Chrome (widoczny w prawym górnym rogu). 
  3. Kliknij “Dodaj rozszerzenie” w okienku, które się pojawi. Rozszerzenie nie zbiera żadnych prywatnych danych—wymaga jedynie dostępu do Twojej aktywności na Key-Drop.com i Steam. 

Gratulacje, rozszerzenie jest już zainstalowane! Powinno pojawić się jako mała ikona z logo Key-Drop na prawo od paska wyszukiwania/adresu. Jeśli go tam nie widzisz, kliknij ikonkę rozszerzeń (która wygląda jak puzzel), żeby zobaczyć pełną listę rozszerzeń. Aby zawsze widzieć ikonę Key-Drop na górnym pasku przeglądarki, kliknij puzzel, a następnie pinezkę obok nazwy rozszerzenia.

Uwaga: Nie można dodać nowego rozszerzenia do Chrome korzystając z trybu Incognito albo z konta Gościa. 

Opera

Aby zainstalować Key-Drop Extension w Operze: 

  1. Kliknij tutaj, aby zobaczyć Key-Drop Extension w sklepie Opery lub odwiedź stronę Opera Add-ons i wyszukaj Key-Drop. 
  2. Kliknij zielony przycisk z napisem “Dodaj do Opery”. Rozszerzenie nie zbiera żadnych prywatnych danych—wymaga jedynie dostępu do Twojej aktywności na Key-Drop.com i Steam. 

To wszystko—rozszerzenie jest już zainstalowane w Twojej przeglądarce. Aby je otworzyć, kliknij ikonkę rozszerzeń: znajduje się na prawo od paska wyszukiwania/adresu i ma symbol sześcianu. Znajdziesz Key-Drop na liście rozszerzeń—kliknij ikonę pinezki obok nazwy rozszerzenia, aby dodać ikonę Key-Drop Extension do paska przeglądarki. Rozszerzenie powinno się też pojawić w bocznym panelu (sidebar), jeśli z niego korzystasz. 

Firefox

Aby zainstalować Key-Drop Extension w przeglądarce Firefox: 

  1. Kliknij tutaj, aby zobaczyć Key-Drop Extension w sklepie Mozilla. Możesz też odwiedzić stronę Firefox Add-ons i wyszukać Key-Drop. 
  2. Kliknij niebieski przycisk z napisem “Dodaj do Firefoksa” (na prawo od opisu rozszerzenia).
  3. Kliknij “Dodaj” w okienku, które się pojawi. Rozszerzenie nie zbiera żadnych prywatnych danych—wymaga jedynie dostępu do Twojej aktywności na Key-Drop.com i Steam. 

Ikona Key-Drop powinna automatycznie pojawić się na prawo od paska wyszukiwania/adresu przeglądarki. Jeśli jej nie widzisz, przejdź do Menu (trzy poziome linie po prawej stronie górnego paska) i kliknij Rozszerzenia, aby zobaczyć pełną listę zainstalowanych rozszerzeń.

Teraz już wiesz, dlaczego potrzebujesz rozszerzenia Key-Drop i jak zacząć z niego korzystać. Pobierz je już dziś i ciesz się płynną integracją z profilem i błyskawicznym zarządzaniem skinami w Twoim ekwipunku!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Najlepsze skrzynki w CS2: lista opłacalnych opcji

Czy Key-Drop jest godny zaufania?