Najlepsze skrzynki w CS2: lista opłacalnych opcji - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skrzynki w CS2: lista opłacalnych opcji

KeyDrop Team

Jak najlepiej otwierać skrzynie, oto jest pytanie! Cóż, zdobycie niesamowicie rzadkiej skórki jest najlepszym scenariuszem, ale jak to osiągnąć? Jakie są najlepsze skrzynki w CS2, które się zwracają?

Podzieliliśmy skrzynki na dwie kategorie. Najlepszy stosunek jakości do ceny i najlepsze skrzynki wysokiego ryzyka. Damy ci również podobne skrzynki Key-Drop, które pomogą ci znaleźć podobne skórki z wyższymi szansami!

Co sprawia, że skrzynka jest dobra?

Cóż, zacznijmy od omówienia szans na trafienie skinów z danej kategorii w skrzynkach CS2, czyli tzw. Case Odds. Wszystkie skrzynie w CS2 mają takie same szanse (nie będziemy mówić o kapsułach), ale skrzynie Souvenir mają nieco inny podział.

Skrzynki CS2: Szanse

Rzadkość skinaSzanse w standardowej skrzynce
Mil-Spec (granatowy)79,92%
Restricted (fioletowy)15,98%
Classified (różowy)3,2%
Covert (czerwony)0,64%
Exceedingly Rare (złoty)0,26%
Szanse skrzynek CS2

W przypadku pakietów z Souvenirami sytuacja wygląda nieco inaczej, ponieważ dostępne są również skórki klasy Consumer i Industrial. Oznacza to, że w tych przypadkach obowiązują następujące zasady:

Rzadkość skinaSzanse w skrzynce Souvenir
Consumer (szary)80%
Industrial (niebieski)16%
Mil-Spec (granatowy)3,2%
Restricted (fioletowy)0,64%
Classified (różowy)0,128%
Covert (czerwony)0,026%
Szanse skrzynek Souvenir CS2

Jak widać, szanse na Souvenira są znacznie gorsze. Statystycznie nóż lub rękawice można zdobyć 1 na 385 razy ze zwykłej skrzynki, podczas gdy szanse na zdobycie najlepszej pamiątkowej skórki wynoszą około 1 na 3850.

W przeciwieństwie do skrzynek z bronią, skrzynki z Souvenirami nie wymagają dodatkowych kluczy do otwarcia, co czyni je technicznie tańszymi, ale znacznie mniej prawdopodobne jest, że przyniosą jakikolwiek zysk.

Ach tak, klucze! Każdy klucz kosztuje 2,50 USD, więc będziesz musiał dodać go do ceny skrzyni, jeśli chcesz ją otworzyć. Będziemy podawać ceny skrzynek bez kluczy, ale użyjemy pełnej ceny (skrzynka + klucz) do obliczenia potencjalnych zysków.

A więc co sprawia, że skrzynki są dobre? Większe szanse na zdobycie drogiej skórki. Oznacza to, że jeśli dana skrzynka ma cenną skórkę Restricted, będzie ona bardziej wartościowa niż ta, która ma słabsze skórki. To powiedziawszy, przejdźmy do naszych rankingów:

Najlepsze skrzynki w CS2: Stosunek jakości do ceny

W tej kategorii zbadamy najlepsze skrzynki, jeśli chodzi o maksymalne wykorzystanie inwestycji, co oznacza, że przyjrzymy się skrzynkom, które dają najlepszą szansę na skórkę w stosunku do ceny, zakładając, że szanse będą nieco na Twoją korzyść.

Horizon Case

horizon cs2 case

Cena skrzynki: 0,84 $

Kosztuje tylko 3,34 USD za sztukę (z kluczem), jest więc stosunkowo niedroga, ale zawiera kilka niesamowitych, wartościowych skórek, w tym AK-47 | Neon Rider, M4A1-S | Nightmare i Desert Eagle | Code Red

O ile trafisz Classified lub wyżej (to około 5% szansy), osiągniesz ogromny zysk, a także nie stracisz zbyt wiele trafiając skina Restricted (maksymalnie około -0,50 USD z podatkiem Steam). To oznacza, że masz 20% szansy na odzyskanie zainwestowanych pieniędzy. Co więcej, niektóre noże są nawet warte ponad 1000 USD!

Alternatywa Key-Drop: Skrzynia Perfect

Za 3,25 USD masz 0,4% szans na zdobycie jakiegoś noża, a 0,012% szans na zdobycie noża, który kosztuje ponad 1000 USD (pamiętaj, że Valve nie ujawnia szans na zdobycie konkretnej skórki). Szanse na odzyskanie pieniędzy są również wyższe niż w przypadku skrzynek w grze.

Key-Drop.com | Perfect Case

Otwórz skrzynię Perfect na Key-Drop

Shadow Case 

shadow cs2 case

Cena skrzynki: 0,94 $

Skrzynka zawiera dwie niezwykle drogie skórki Covert (USP-S | Kill Confirmed i M4A1-S | Golden Coil) wraz z kilkoma niezłymi skórkami Classified i Restricted, które sprawią, że wyjdziesz na zero. Ta kolekcja ma kilka słabszych noży, ale jeśli nie podejmujesz wysokiego ryzyka, jest to dobry początek.

Alternatywa Key-Drop: Skrzynia Viper

Za 3,90 USD, podobnie jak Shadowcase, nie chodzi tu o super skiny, ale o szansę na odzyskanie pieniędzy i osiągnięcie zysku. Około 18% szans na kontynuację i wysokie szanse na zysk, a także szansa na drogie rękawice lub AK-47 | Wild Lotus. Świetny wybór.

Key-Drop.com | Viper Case

Otwórz skrzynię Viper na Key-Drop

Falchion Case

falchion cs2 case

Cena skrzynki: 1,03 $

W cenie 3,50 USD za sztukę, z kilkoma dobrymi skórkami na każdym poziomie i dwoma doskonałymi skórkami Covert (AK-47 | Aquamarine Revenge i AWP | Hyper Beast), ta skrzynia jest kolejnym świetnym wyborem dla gry na średnim poziomie. Chociaż noże Falchion nie są najdroższe, nadal są przyzwoite jak na skrzynkę za jednego dolara.

Alternatywa Key-Drop: Skrzynia Lord

Z wysokimi szansami na noże i inne skórki z najwyższej półki oraz 20% zwrotem w najgorszym przypadku, ta skrzynia jest świetnym wyborem, gdy szukasz noży, rękawic i AWP | Fade.

Key-Drop.com | Lord Case

Otwórz skrzynię Lord na Key-Drop

Revolution Case

revolution cs2 case

Cena skrzynki: 0,34 $

Ta w zasadzie kosztuje tylko klucz, a otrzymasz wiele skórek, które pozwolą ci wyjść na plus, z doskonałym headlinerem w M4A4 | Temukau i świetnym wsparciem w AK-47 | Head Shot. Z dobrymi skórkami niższego poziomu dającymi solidny zwrot i szansą na rękawice warte ponad 5000 USD, ta skrzynka naprawdę równoważy wysoką nagrodę ze znacznie niższym ryzykiem.

Alternatywa Key-Drop: Skrzynia Toxic

Za 1,41 USD, z przyzwoitą szansą na odzyskanie pieniędzy i osiągnięcie zysku, z Toxic grasz spokojnie i stabilnie. Nie pójdziesz na całość, ale będziesz miał przyzwoitą szansę na zdobycie kilku dobrych skórek. Jeśli oczywiście dopisze Ci szczęście.

Key-Drop.com | Toxic Case

Otwórz skrzynię Toxic na Key-Drop

Najlepsze skrzynki CS2: Wysokie ryzyko, wysoka nagroda

Gamma 2 Case

gamma 2 cs2 case

Cena skrzynki: 2,12 $

Jeśli szukasz skrzyni o niezbyt wysokim ryzyku, ale wysokiej wygranej, Gamma 2 nie ma najlepszych skórek na żadnym poziomie, ale ma jedne z absolutnie najlepszych noży dostępnych w niezbyt wysokiej cenie. Dzięki możliwości trafienia jednego z Dopplerów Gamma, jeśli szukasz jackpota, możesz wygrać tysiące dolarów… jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia.

Alternatywa Key-Drop: Skrzynia Swap

Za 3,12 USD, stawka jest niższa, ale szanse wyższe. Albo dostaniesz dobrą skórkę, albo złą. 2% szans na nóż wart 125 dolarów. Skorzystasz?

Key-Drop.com | Swap Case

Otwórz skrzynię Swap na Key-Drop

Operation Broken Fang Case

operation broken fang cs2 case

Cena skrzynki: 4,67 $

Robi się drogo, ale dzięki Broken Fang masz szansę na całkiem drogie M4A1-S | Printstream i… rękawice. Dużo rękawic, a najlepsze z nich są warte tysiące dolarów. Cena 7 USD za skrzynię i klucz nie jest taka zła, biorąc pod uwagę potencjalny zysk.

Alternatywa Key-Drop: Skrzynia Rocket

Za 4,05 USD, czyli mniej, niż Gamma 2, to definicja wysokiego ryzyka i wysokiej nagrody. W 97,6% przypadków otrzymasz tandetną strzelbę, ale w 2,4% przypadków otrzymasz nóż, z przyzwoitą szansą na cenny Bayonet | Gamma Doppler.

Key-Drop.com | Rocket Case

Otwórz skrzynię Rocket na Key-Drop

Operation Hydra Case

operation hydra cs2 case

Cena skrzynki: 18,41 $

Skrzynia Hydra jest naszą najdroższą skrzynią w zestawie, ale zawiera kilka prawdziwych hitów na wyższych poziomach, a co najważniejsze, rękawice Sport Gloves | Pandora’s Box, które są prawdopodobnie najbardziej poszukiwanymi rękawicami w całym Counter-Strike, co czyni ją definicją wysokiego ryzyka (za ponad 20 USD) i wysokiej nagrody.

Alternatywa Key-Drop: Skrzynia Dream

Za 19,48 USD, to jest dopiero gratka. Z dwukrotnie większymi szansami na zdobycie noża niż w przypadku skrzynki Hydra i 5% szansami na zdobycie skórki wartej potrójną cenę wejściową, ta skrzynka jest świetną zabawą dla osób gotowych na wysokie ryzyko i daje znacznie lepsze szanse niż jakakolwiek inna skrzynka CS2.

Key-Drop.com | Dream Case

Otwórz skrzynię Dream na Key-Drop

Skrzynie Souvenir

Wszystkie skrzynki z Souvenirami wiążą się z wysokim ryzykiem i niezwykle wysoką nagrodą. Jak już wspomnieliśmy, szanse na zdobycie najlepszych skórek są bardzo niskie, co sprawia, że jest to wątpliwa inwestycja, ale jeśli się na nią zdecydujesz, polecamy te z niedawnego Majora w Paryżu, ponieważ są najtańsze, a jeśli trafisz na odpowiednią skórkę, możesz odejść z dużą wygraną.

Alternatywne rozwiązanie

Jak widać, dobre skrzynki wciąż… nie są najlepsze, jeśli chodzi o Twoje szanse. Jeśli potrzebujesz określonych szans (szczególnie wyższych), zawsze możesz skorzystać z Key-Drop Upgrader, w którym możesz ustawić swoje szanse, świetnie się przy tym bawiąc i zyskująć lepsze, droższe skiny. Jeśli jednak uwielbiasz skrzynki, nadal radzimy udać się na naszą stronę internetową i się rozejrzeć. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem high-roller, czy low-baller, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zobacz też naszego posta o tym, jak zdobyć skrzynki CS2: znajdziesz tam kilka płatnych, ale też i zupełnie darmowych sposobów!

Zobacz również

Zielone skiny CS2 do każdej broni

Nowość: Rozszerzenie przeglądarki Key-Drop Extension