Jak zdobyć skrzynki w CS2? Darmowe i płatne sposoby - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Jak zdobyć skrzynki w CS2? Darmowe i płatne sposoby

KeyDrop Team

Dla wielu graczy CS2 skiny są równie ważne, co sama rozgrywka, a otwieranie skrzynek jest większą atrakcją niż wygrany mecz. Każda skrzynka to szansa na odblokowanie wymarzonej skórki, a nawet—jeśli naprawdę Ci się poszczęści—na porządny zysk. 

Jeśli nie wiesz, gdzie się udać po kolejną skrzynkę, skorzystaj z naszej listy poniżej. Znajdziesz na niej zarówno płatne, jak i darmowe sposoby na zdobycie skrzynek. 

Gdzie znaleźć darmowe skrzynki w CS2

Najlepsze, dla odmiany, weźmy na początek: darmowe skrzynki! Mówią, że w życiu nie ma nic za darmo, ale jednak czasem zdarzają się wyjątki. Oto one!

Odbieraj skrzynki w grze

Oczywista oczywistość? Może i tak, ale niekoniecznie dla wszystkich. Warto zacząć od najprostszego darmowego sposobu na skrzynki, czyli odbierania weekly care packages w grze. 

W czasach CS:GO można było liczyć na randomowy drop po meczu, ale w Counter-Strike 2 Valve wymyślił inny system: weekly care packages. To cotygodniowe nagrody, w których gracz może wybrać dwa przedmioty z czterech proponowanych. Jeden z nich to zawsze skrzynka, a pozostałe trzy to randomowe skórki albo spraye. 

Care packages są dostępne tylko dla graczy ze statusem Prime w CS2, który z kolei jest płatny—można więc polemizować, czy skrzynki zdobyte w ten sposób naprawdę są darmowe. Trzeba też podnieść swój poziom (private rank) przynajmniej raz w danym tygodniu, aby otrzymać nagrodę. Ale w każdym razie nie trzeba dodatkowo płacić. 

Otwieraj Codzienne Skrzynie na Key-Dropie

Darmowych skrzynek CS2 nie musisz daleko szukać—już jesteś we właściwym miejscu. Na Key-Dropie możesz otwierać jedną skrzynkę CS2 dziennie zupełnie za darmo. Spełniając warunki przedstawione na stronie odblokujesz kolejne poziomy swojej skrzynki, a wraz z nimi rzadsze i bardziej wartościowe skiny. 

Skrzynki na Key-Dropie nie wymagają kluczy, więc możesz je otwierać bez dodatkowych opłat. Wystarczy, że otworzysz skrzynkę na naszej stronie i odbierzesz swoją skórkę, przesyłając ją do swojego ekwipunku Steam. 

Gdzie kupować skrzynki CS2

Darmowe skrzynki są super, ale nie zawsze mamy czas (albo ochotę) na nie czekać, albo grać żeby je odblokować. Na szczęście nie ma takiej konieczności—można po prostu kupić wybraną skrzynkę w dowolnym momencie. 

Rynek Społeczności Steam

Rynek Steam (Steam Community Market) to najpopularniejsze miejsce zakupu skrzynek. Wystarczy wyszukać skrzynki, dokonać wyboru i zapłacić. 

Ceny większości skrzynek nie przekraczają kilku dolarów, jednak należy pamiętać, że otwarcie skrzynki wymaga właściwego klucza. Klucz możesz nabyć na Rynku Steam lub bezpośrednio w grze. Kiedy spróbujesz otworzyć skrzynkę w CSie, pojawi się opcja dokupienia odpowiedniego klucza. 

Inne sklepy

Oficjalne skrzynki CS2 można także kupić poza Rynkiem Steam. Wystarczy poszukać w Google aby trafić na co najmniej kilka stron, które umożliwiają kupno i sprzedaż skrzynek. Niektóre strony umożliwiają kupno skrzynek i skórek tylko bezpośrednio, za pieniądze; są też takie, gdzie możesz wymienić swoje przedmioty z CS2 na skrzynki lub środki do wydania na stronie. 

Największą zaletę takich stron zauważą ci, którzy skrzynki sprzedają—dla nich plusem będzie możliwość sprzedania przedmiotów za pieniądze. Na Rynku Steam również można sprzedawać skórki i skrzynki, ale otrzymane za nie środki trafiają do Portfela Steam i można je wydać tylko na Steamie. 

Zanim dokonasz zakupu upewnij się, że wybrana przez Ciebie witryna jest legitna i pamiętaj, że aby otworzyć tak nabytą skrzynkę musisz jeszcze kupić do niej właściwy klucz. 

Strony do otwierania skrzynek

Witryny do otwierania skrzynek CS2 (takie jak ta, na której jesteś teraz) umożliwiają otwieranie skrzynek od razu, bez dodawania ich do ekwipunku i bez konieczności zakupu kluczy. Wystarczy doładować konto na stronie i otwierać, a wygrane skórki odebrać do swojego ekwipunku Steam. 

Plusem korzystania z Key-Dropa i podobnych stronach jest szerszy wybór skrzynek—znajdziesz tu znacznie większą różnorodność niż w oficjalnej gamie skrzynek. Możesz nawet trafić na lepsze szanse wylosowania skórki, której szukasz. Do tego na Key-Dropie widzisz dokładnie co może znajdować się w każdej skrzynce, razem z procentową szansą na wylosowanie każdej ze skórek.

Zobacz również

Najtańsza kosa CS2: 7 najtańszych noży w grze

Wszystkie naklejki anime w CS2