Najtańsza kosa CS2: 7 najtańszych noży w grze - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najtańsza kosa CS2: 7 najtańszych noży w grze

KeyDrop Team

Premiera CS2 oznacza również, że wszyscy zadają sobie pytanie “jaka jest najtańsza kosa w CS2”? Kto nie chce noża, który by pokazał, że jest fanatykiem CSa? Więc jeżeli szukasz tanich kos, mamy dla Ciebie małą top listę!

Zanim zaczniemy, w tym artykule opiszemy najtańsze modele noży, wraz z tanimi skórkami do nich. Wynika to z faktu, że jeżeli wybralibyśmy najtańsze skórki z ogólnej puli, to Shadow Daggers i noże Navaja zdominowałyby ją niemal w całości. Dlatego — jeden nóż, jedna skórka w naszym Top 7!

Najtańszy nóż CS2: Top 7

1. Navaja Knife | Boreal Forest (80–90 $)

navaja-knife-boreal-forest

Ostrzegaliśmy, że Navaja Knife tu się pojawi. Z ceną poniżej stu dolarów, nie jest najpiękniejszy ani najciekawszy, można debatować czy jest ładniejszy od domyślnego noża… ale hej, jest droższy!

Jeżeli uwielbiasz kamuflaże i wierzysz, że dobre rzeczy przychodzą w małych opakowaniach, ten nóż jest idealny dla Ciebie.

Zobacz Navaja Knife | Boreal Forest

2. Shadow Daggers | Rust Coat (90–110 $)

shadow-daggers-rust-coat

Shadow Daggers zawsze były wyborem wzbudzającym kontrowersje. Niektórzy uwielbiają unikalny koncept dwóch noży, a inni porównują go do rzeczy, o których raczej nie będziemy pisać na blogu.

Rust Coat wzmacnia aspekt kontrowersyjności, dzięki brudnemu i zużytemu wyglądowi te skórki mogą świetnie pasować do zestawu postapokaliptycznych skinów. Jeżeli Twój vibe to dziabanie przeciwników wirtualnym tężcem, te noże są dla Ciebie!

Zobacz Shadow Daggers | Rust Coat

3. Gut Knife | Safari Mesh (91–140 $)

gut-knife-safari-mesh

Jeżeli szukasz dużego noża, który będzie kamuflował się dobrze na Mirage, Anubis albo Ancient, Safari Mesh jest idealne dzięki błotnistej palecie kolorów, która zleje się z każdą ścianą.

A tak na serio, Gut Knife ma fajne animacje i jeżeli nie przeszkadza ci jego grubszy kształt, zdecydowanie jest najmniej memowym nożem opisywanym przez nas do tej pory.

Zobacz Gut Knife | Safari Mesh

4. Survival Knife | Scorched (101–145 $)

survival-knife-scorched

A teraz to się bawimy! Survival Knife to fajny i unikatowy dizajn i pomimo, że wjeżdżamy powyżej stu dolarów, to dalej świetny interes. Skin może nie być najpiękniejszy, ale nie wypali ci oczu, a do tego ma efektowne animacje i piękne ostrze.

Zobacz Survival Knife | Scorched

5. Paracord Knife | Urban Masked (107–319 $)

paracord-knife-urban-masked

O ile cena za fabrycznie nowy Urban Masked jest raczej wysoka, na niskich floatach jest o wiele tańsza i w sumie jest świetnym interesem. O ile wykończenie nie jest najpiękniejsze, wygląd noża jest fantastyczny, z futurystycznym zacięciem.

Jeżeli szukasz budżetowego skina, który wygląda na droższy, niż rzeczywiście jest, Paracord będzie idealny!

Zobacz Paracord Knife | Urban Masked

6. Bowie Knife | Ultraviolet (118–365 $)

bowie-knife-ultraviolet

Jeżeli kiedykolwiek chciałeś roleplayować amerykańskiego pioniera, ten tani nóż na pewno cię zainteresuje. Unikatowy wygląd świetnie pasuje do różnych kolekcji, a skin Ultraviolet daje mu dodatkowy mroczny klimat.

A! Ciekawostka: Pseudonim sceniczny Davida Bowiego pochodzi właśnie od nazwy noża!

Zobacz Bowie Knife | Ultraviolet

7. Falchion Knife | Night (128–188 $)

falchion-knife-night

Uwielbiasz składane noże? Falchion jest najtańszym z nich i wygląda naprawdę świetnie w wykończeniu Night. Tak jak większość tanich noży jest raczej subtelny i może mu brakować jaskrawości, nadrabia za to fajnymi animacjami i pięknym profilem.

Zobacz Falchion Knife | Night

Jaka jest najtańsza kosa CS2 w każdym modelu?

Szukasz konkretnego modelu, np. najtańszego butterfly knife w CS2? Prezentujemy listę najtańszych skinów dla każdego typu noża w CS2, którego nie wymieniliśmy wyżej. Kliknij wybrany link, żeby obejrzeć nóż i dowiedzieć się, w jakich skrzynkach Key-Drop się znajduje.

Jak zdobyć najtańsze kosy CS2?

Kiedy szukasz najtańszych noży CS2, powinieneś sprawdzić zarówno Steama jak i zewnętrzne rynki polując na okazje. Kto wie, może znajdziesz jeden z tych noży po jeszcze niższej cenie. A jak chcesz spróbować szczęścia, sprawdź linki powyżej i zawalcz o nie na Key-Dropie!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Top 6 najdroższych skinów w CS2

Jak zdobyć skrzynki w CS2? Darmowe i płatne sposoby