Wszystkie naklejki anime w CS2 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Wszystkie naklejki anime w CS2

KeyDrop Team

Skórki i naklejki o tematyce anime to świetny sposób na dostosowanie wyposażenia w grze do własnego stylu i zainteresowań. Nawet jeśli masz już swój wymarzony zestaw skórek, dzięki naklejkom w podobnym designie możesz uczynić je całkowicie wyjątkowymi. 

W tym poście zobaczysz wszystkie obecnie dostępne naklejki anime w CS2. Dla ułatwienia podajemy nazwy w obu wersjach językowych: najpierw angielską, potem polską po ukośniku. Poznasz także przydatne informacje na temat każdej z nich, w tym przybliżone ceny, ciekawostki i nieco kontekstu. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

1 & 2. Cheongsam i Cheongsam Holo

cheongsam-sticker

Chociaż anime pochodzi z Japonii, wiele naklejek w stylu anime w CS2 zawiera odniesienia do kultury chińskiej.

Tak jest również w tym przypadku: nazwa i projekt tej naklejki nawiązują do cheongsam (lub qipao), który jest rodzajem tradycyjnego stroju noszonego przez chińskie, koreańskie i hongkońskie kobiety. Naklejka przedstawia żeńską postać ubraną w cheongsam… ale także trzymającą różowy AK-47. Ma również na sobie inne akcesoria bojowe, takie jak rękawice i kaburę na nogę.

cheongsam-holo-sticker

Ta i wiele innych naklejek o tematyce chińskiej zostały dodane do gry wkrótce po aktualizacji „China, are you ready?” (14 września 2017 r.), która stanowiła premierę CS:GO w Chinach kontynentalnych. Obie wersje tej naklejki (papier i holo) są częścią Perfect World Sticker Capsule 1, której nazwa odnosi się do chińskiego dystrybutora CS:GO, firmy o nazwie Perfect World.

Kapsuła jest łatwo dostępna na rynku Steam i u niezależnych sprzedawców. Warto jednak zauważyć, że kosztuje około 0,90 USD, podczas gdy cena samej naklejki wynosi około 1 USD (do 0,90 USD za wersję papierową, 1,30 USD za holo). Jeśli więc szukasz tej konkretnej naklejki, bardziej sensowne jest kupienie jej bezpośrednio niż liczenie na to, że wypadnie z kapsuły. 

Ten sam trend pojawi się przy praktycznie wszystkich naklejkach anime CS2 na tej liście: żadna z nich nie jest tak droga, żeby opłacało się szukać jej w kapsułach, zamiast po prostu kupić. Ale i tak na wszelki wypadek zamieścimy informację o kapsule przy każdej naklejce. 

A teraz wracajmy do listy!

3. Kawaii T (holograficzna)

kawaii-t-holo-sticker

Jak zapewne wiesz, Kawaii to jeden z najpopularniejszych stylów anime, charakteryzujący się uroczymi, kolorowymi grafikami. Naklejka Kawaii T z pewnością jest kolorowa — będzie przyciągać wzrok na każdym tle. 

Naklejka przedstawia postać terrorystki CS2, uzbrojoną w tęczowe noże ubraną w kamizelkę bojową z pasującymi rękawicami.

Kawaii T (Holo) kosztuje między 5 USD a 6,50 USD, jest więc jedną z najdroższych naklejek na tej liście (ogłoszenia Steam znajdziesz tutaj). Można ją również znaleźć w 10 Year Birthday Sticker Capsule, dostępnej za mniej niż 1 dolara, a także w naszej Key-Dropowej skrzyni Alpha.

4. Kawaii CT / Kawaii AT (holograficzna)

kawaii-ct-holo-sticker

Oto antyterrorystyczna wersja Kawaii T! Również wydana wyłącznie w wersji holograficznej, Kawaii CT ma ten sam kolorowy, uroczy styl, ale przedstawia zupełnie inną postać. 

Na tej naklejce widzimy jasnowłosą dziewczynę w stylu anime, ubraną w typowy strój CT z Counter-Strike. Postać obiema rękami wykonuje znak V, znany także jako zajączek, mogący oznaczać zwycięstwo lub pokój zależnie od kontekstu i interpretacji. Najbardziej niezwykłym elementem są jej duże, kolorowe skrzydła, tworzące rodzaj tła naklejki.

Obecnie Kawaii CT (Holo) można kupić za około 5 USD na Rynku Steam. Możesz ją także znaleźć w 10 Year Birthday Capsule i w skrzyni Alpha na Key-Drop.

5. Kawaii Killer T / Słodziaśny terrorysta

kawaii-killer-t-sticker

Czy komuś jeszcze ta naklejka przypomina trochę styl emo? 

Tak czy inaczej, mamy tu kolejną naklejkę Kawaii, z ciemnowłosą żeńską postacią. Trzyma karabin AK-47 (broń dostępną wyłącznie dla terrorystów w Counter-Strike) i ma na sobie prostą koszulę, spodnie i rękawice. Pojawia się tu też biało-różowa nazwa naklejki i małe serce po prawej stronie. Podobnie jak postać z naklejki Kawaii CT (powyżej), dziewczyna Killer T też wykonuje dłonią gest zwycięstwa (lub pokoju, chociaż umówmy się — to raczej mniej prawdopodobne!).

Naklejka Kawaii Killer T kosztuje 1 USD na Rynku Steam. Nie pojawia się za to w żadnej kapsule — była dodana do gry w 2015 roku jako część kolekcji Community Sticker Series 5 i można ją kupić tylko bezpośrednio.

6. Kawaii Killer CT / Operator otaku

kawaii-killer-ct-sticker

Antyterrorystyczna wersja poprzedniej naklejki, uzbrojona od stóp do głów w kultowy sprzęt AT. W przeciwieństwie do Słodziaśnej terrorystki, Operator otaku trzyma karabin M4A4, choć również wykonuje gest victorii wolną dłoną. Tutaj też widzimy nazwę naklejki i takie samo serduszko, jakie znajduje się na wersji T. 

Operator otaku kosztuje około 1 USD na Rynku Steam i również nie występuje w żadnej kapsule. Naklejka pojawiła się w 2014 roku z kolekcją Community Sticker Series 2.

7. Water Gun / Pistolet na wodę

water-gun-sticker

Naklejka Pistolet na wodę może i nie ma Kawaii w nazwie, ale nie musi: stylem zgadza się na 100%. Przedstawia postać w czarnej sukience, czapce i słuchawkach z kocimi uszami. Najbardziej oczywistym elementem jest pokaźnych rozmiarów pistolet na wodę, który dzierży w prawej dłoni. 

Jasne, wyraźne kolory tej naklejki, a w szczególności jaskraworóżowe tło, oznaczają, że sprawdzi się świetnie na każdej skórce — wygląda równie dobrze na jasnych, jak i ciemnych broniach.

Ta naklejka kosztuje jedynie 0,70 USD na Rynku Steam, ale można ją też znaleźć w kapsule Perfect World Sticker Capsule 1 (aktualnie warta ok. 0,90 USD).

8. Noodles / Makaron

noodles-sticker

Z tą naklejką odchodzimy od Kawaii i wkraczamy na terytorium Chibi. Styl Chibi charakteryzuje się niewielką ilością szczegółów oraz małymi i „pucołowatymi” postaciami o przejaskrawionych rysach. 

Terrorysta, którego widzimy na naklejce Noodles, jest doskonałym przykładem tego stylu — zwłaszcza jeśli chodzi o minimalne szczegóły. Cziluje (a w zasadzie heatuje, ale nie bądźmy szczególarzami) w misce makaronu ze swoim AK-47. 
Makaron jest jedną z najtańszych naklejek na tej liście: jej ceny na Steam rzadko przekraczają 0,10 USD. Została wydana wraz z Perfect World Sticker Capsule 1 (0,90 USD).

9. Baby Medusa / Mała Meduza

baby-medusa-sticker

Mała Meduza to kolejna naklejka w stylu Chibi. Ci, którzy pamiętają coś z mitologii greckiej przerabianej na polskim, z pewnością rozpoznają postać Meduzy. Dla przypomnienia: to ta z jadowitymi wężami zamiast włosów, której spojrzenie zamieniało śmiałków w kamień. 

Meduza z mitologii była przerażającym potworem — natomiast jej wyobrażenie na tej naklejce zdecydowanie odbiega od tej interpretacji. W prawdziwym stylu Chibi, Mała Meduza wydaje się słodka i zupełnie niegroźna — nawet jej węże się uśmiechają i sprawiają wrażenie uroczych!

W ogłoszeniach na Rynku Steam kupisz tę naklejkę za około 0,50 USD. Możesz jej też szukać w 10 Year Birthday Sticker Capsule (poniżej 1 USD).

10. Shaolin / Szaolin

shaolin-sticker

Ta naklejka Chibi jest oczywistym hołdem dla Shaolin — mała postać ma na sobie tradycyjny strój mnicha. Świątynia Shaolin jest miejscem narodzin Shaolin kung-fu: znanego na całym świecie połączenia sztuki walki, medytacji i filozofii. 

Postać na naklejce jest przedstawiona w kultowej pozycji jeźdźca, która pojawia się w prawie wszystkich formach Shaolin kung-fu. 

Naklejka ma jasny profil kolorystyczny, z dużą ilością żółtego i jasnobrązowego, dzięki czemu będzie ładnie kontrastować z ciemnymi skórkami broni. 

Można ją nabyć na Steam za mniej niż 0,10 USD. Naklejka znajduje się również w Perfect World Sticker Capsule 2 (0,90 USD).

11. V for Victory / V jak Victoria (holograficzna)

v-for-victory-holo-sticker

Gest zajączka (V) zdaje się motywem przewodnim na naklejkach anime w CS2 — widzieliśmy je już na Kawaii AT i obu naklejkach Kawaii Killer. Jak już wspominaliśmy, ten gest może oznaczać zwycięstwo lub pokój, ale w tym przypadku nazwa naklejki nie pozostawia wątpliwości: słowo victory oznacza zwycięstwo. 

V for Victory wykorzystuje jaskrawą zieleń, błękit i fiolet, przypominając futurystyczne neony. Efekt ten jest dodatkowo podkreślony przez holograficzne wykończenie tej naklejki i nietypowy zestaw słuchawkowy z holograficznymi goglami noszony przez postać w projekcie. Z jakiegoś powodu słuchawki wydają się również mieć poroże. Cóż, jak mogą być uszy, to czemu nie rogi?

Naklejkę możesz kupić na Rynku Steam za około 4 USD. Można ją również znaleźć w Boardroom Sticker Capsule (1 USD) oraz w naszej skrzyni Hexar.

Powiązane naklejki CS2

Na tym kończy się lista naklejek z klasycznymi elementami anime. Istnieje jednak kilka innych naklejek, które często pojawiają się w dyskusjach na temat wpływów anime w skórkach CS2 — oto one.

Akihabara Accept Surf Ava (Foil) / Surferka Ava – akceptacja Akihabary (foliowa)

Sama naklejka ma bardziej zachodni styl, ale nawiązuje do jednej z najbardziej kultowych skórek broni anime w CS2: AUG | Akihabara Accept.

akihabara-accept-surf-foil-sticker

Toy Tiger / Pluszowy tygrys

Styl graficzny tej naklejki jest raczej trudny do zdefiniowania, ale ogólny wygląd nadaje jej klimat anime. Ciekawostka: jeśli zdrapiesz tę naklejkę kilka razy, widoczne pozostaną tylko oczy i zęby tygrysa.

toy-tiger-sticker

God of Fortune / Bóg szczęścia

Ta Chibi-podobna naklejka prawdopodobnie przedstawia chińskie bóstwo dobrobytu zwane Caishen. 

god-of-fortune-sticker

To wszystko! Co prawda nie ma zbyt dużego wyboru naklejek anime CS2, ale te, które mamy, są tak różne pod względem stylu i palet kolorów, że każdy powinien znaleźć coś pod swój gust i swoje skórki. Miłej zabawy przy wybieraniu nowej naklejki, i nie zapomnij zobaczyć naszego posta ze wszystkimi skinami anime w CS2!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Jak zdobyć skrzynki w CS2? Darmowe i płatne sposoby

Tanie skiny CS2: Top 30 najtańszych skinów do każdej broni