Skiny anime w CS2: 21 skinów inspirowanych anime i Japonią - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Skiny anime w CS2: 21 skinów inspirowanych anime i Japonią

KeyDrop Team

Chcesz skompletować loadout w CS2 o tematyce anime? Ten poradnik przedstawi ci wszystkie dostępne obecnie skiny anime w CS2. Ponieważ jednak nie ma ich zbyt wiele, pokażemy ci również kilka skórek w stylu japońskim i chińskim, które będą dobrze pasować do twojego wyposażenia anime, a także kilka skórek inspirowanych ilustracjami. 

Zaczynamy!

Skiny anime w CS2

Na początek to, po co tu przyszliście: skiny w stylu czysto anime.

1. AUG | Akihabara Accept

Cena: 410–4 000+ $

Akihabara Accept to pierwsza skórka anime, która przychodzi na myśl większości graczy. Napisy imitują nagłówki artykułów (i może trochę z nich kpią), które można byłoby znaleźć na okładce magazynu. Są to między innymi: „Dopasowanie koloru broni do koloru włosów”, „Jaki wskaźnik Kill/Death jest wystarczający?”, „Najnowsze skórki: Które są najpopularniejsze?”, a nawet „Najlepszy przepis na grillowanego kurczaka”.

Fani anime na pewno już to wiedzą, ale na wszelki wypadek wspomnijmy o nazwie tego skina. Akihabara to dzielnica w Tokyo, którą wypełniają sklepy i atrakcje związane z anime, mangą i elektroniką. Słowem, wymarzone miejsce dla każdego, kto kocha anime. 

Akihabara Accept jest skinem Custom Paint Job, co oznacza, że wzór znika przy wyższych floatach, a w Battle-Scarred prawie go nie widać. W dodatku to stosunkowo rzadki skin, co tłumaczy wysokie ceny egzemplarzy z niskim floatem. 

Dzięki kombinacji bieli i fioletu, Akihabara Accept jest też ciekawym wyborem do fioletowego loadoutu w CS2

Otwórz skrzynię z AUG | Akihabara Accept

2. M4A4 | Temukau

Cena: 10–175 $

Temukau przedstawia agentkę AT z intensywnie różowymi włosami, które dobrze kontrastują z cyjanowo-białym tłem. Podobnie jak Akihabara Accept, ta skórka niszczy się dość wyraźnie przy wyższych floatach, ale na szczęście jest znacznie tańsza. 

Temukau oznacza po japońsku „stawiać opór”. To słowo nawet pojawia się w samym skinie: to ten duży różowo-fioletowy napis przy dłoni agentki.

Otwórz skrzynię z M4A4 | Temukau

3. M4A1-S | Player Two

Cena: 15–110 $

Player Two również zawiera postać AT, choć w zupełnie innym stylu wizualnym i kolorystyce. Projekt jest na tyle złożony, że zapoznanie się ze wszystkimi wzorami i elementami może zająć nieco czasu. 

Ta skórka prawdopodobnie nie jest najlepszym wyborem, jeśli lubisz umieszczać naklejki na każdej broni — nawet najbardziej kolorowa, żywa naklejka zginie w złożoności tego projektu. Jednak sama w sobie wygląda bardzo interesująco, zwłaszcza przy niższych floatach!

Inne sugestie skórek do tej broni znajdziesz na naszej liście najlepszych skinów CS2 do M4A1-S.

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Player Two

4. MAC-10 | Sakkaku

Cena: 0,25–1,20 $

Czujesz się nieswojo pod spojrzeniem tych czerwonych oczu? Sakkaku (錯覚) oznacza iluzję lub błędne postrzeganie, więc być może to tylko twoja wyobraźnia!

Dzięki stonowanej palecie kolorów ta skórka będzie dobrze pasować do czerwono-czarnych loadoutów, a także do ekwipunku o tematyce anime i japońskiej. Napis na pasku jest również miłym (i rzadkim) akcentem. 

Sakkaku ma zakres float od 0,21 do 0,79, co oznacza, że nie jest dostępny w stanie Factory New lub Minimum Wear. Dobrą wiadomością jest to, że można go dostać w wersji Field-Tested ze StatTrak za mniej niż 3 dolary. 

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Sakkaku

5. Sawed-Off | Kiss♥Love

Cena: 2,40–12 $

Znowu oczy, ale tym razem w zupełnie innym klimacie. Łącząc odcienie fioletu i różu z jasnoniebieskimi i białymi akcentami, ta skórka jest zarówno zapadająca w pamięć, jak i łatwa do połączenia z innymi różowymi skórkami CS2 w celu stworzenia loadoutu w tym kolorze. 

Dzięki swojemu stylowi i kolorom będzie również świetną bazą dla naklejek Holo, takich jak Kawaii CT lub V for Victory. Sprawdź nasz post o naklejkach anime w CS2, aby znaleźć więcej pomysłów!

Otwórz skrzynię z Sawed-Off | Kiss♥Love

Skiny inspirowane Japonią i Chinami

Te pięć skórek nie wystarczy, by skompletować pełny ekwipunek, więc oto kilka sugestii innych skinów, które mogą stanowić fajne uzupełnienie. Oto dziesięć skórek inspirowanych motywami japońskimi i chińskimi. 

6. Galil AR | Kami

Cena: 2,80–3,60 $

Fani mangi, ten skin jest dla was: Projekt Galil AR | Kami składa się w całości ze stron mangi. Należy pamiętać, że przy najwyższych floatach skórka staje się w większości czarna, a manga jest ledwo rozpoznawalna, więc jeśli możesz, wybierz skórki Factory New Kami — nie są drogie.

Otwórz skrzynię z Galil AR | Kami

7. Five-SeveN | Kami

Cena: około 1 $

Oto kolejna skórka Kami, dzięki której Twój pistolet będzie pasował do karabinu. Zakres float tej skórki wynosi od 0,00 do 0,30, więc nie ma dla niej stanów Well-Worn ani Battle-Scarred. To w sumie dobrze, bo ona również wygląda najlepiej w wersji Factory New.

Otwórz skrzynię z Five-SeveN | Kami

8. AWP | Oni Taiji

Cena: 250–670 $

Opis tej skórki wykorzystany w grze mówi wszystko: Staw czoła swoim demonom. Projekt przedstawia samuraja mierzącego się z oni — mitycznym demonem z japońskiego folkloru. Tradycyjny styl ilustracji tej skórki, wraz z fioletową lufą i lunetą, sprawiają, że jest to wyjątkowy dodatek do każdego wyposażenia.

Otwórz skrzynię z AWP | Oni Taiji

9. Glock-18 | Umbral Rabbit

Cena: 0,27–2 $

Umbral Rabbit został dodany do gry w 2023 roku. Nieprzypadkowo rok 2023 był rokiem Królika w chińskim zodiaku. Związek ten jest dodatkowo podkreślony przez oprawę wizualną skórki, w tym tradycyjny chiński styl graficzny i wykorzystanie typowo chińskich motywów, takich jak kwiaty piwonii, świątynie i góry.

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Umbral Rabbit

10. MP9 | Mount Fuji

Cena: 2–8,40 $

Wracamy do Japonii. Ten skin przedstawia górę Fuji, najwyższy szczyt (i aktywny wulkan) w Japonii, o świcie. Czerwone słońce również symbolizuje ten kraj: Japonia znana jest jako „Kraj Wschodzącego Słońca”, a czerwony okrąg na jej fladze również przedstawia słońce. Trudno o bardziej japońską skórkę!

Otwórz skrzynię z MP9 | Mount Fuji

11. M4A4 | Dragon King

Cena: 7,80–34 $

Dragon King przedstawia czerwonego smoka w tradycyjnym chińskim stylu artystycznym, z niebieskim tłem, które dobrze kontrastuje z białymi i czerwonymi elementami. 

Tekst w grze dla tej skórki brzmi Broń godna samego Małpiego Króla, co jest prawdopodobnie odniesieniem do Sun Wukonga, boga-oszusta z chińskiej mitologii.

Otwórz skrzynię z M4A4 | Dragon King

12. Desert Eagle | Sunset Storm 弐

Cena: 270–350 $

Czerwony wzór na tej skórce podobno symbolizuje wzburzone morze. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zauważysz również (nieco upiorną) twarz na chwycie. 

W grze dostępne są dwie skórki Sunset Storm do Deagle: Sunset Storm 弐, pokazana powyżej, i Sunset Storm 壱, którą można zobaczyć tutaj. Są prawie takie same, z wyjątkiem tego, że na jednej z nich nie ma twarzy na chwycie. Za kanji w nazwach tych skórek nie kryje się niestety żadna tajemnica: 壱 oznacza po prostu jeden, a 弐 oznacza dwa.

Jeśli wolisz podobną skórkę w odcieniach błękitu, sprawdź Desert Eagle | Midnight Storm

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Sunset Storm 弐

13. Galil AR | Crimson Tsunami

Cena: 1,40–3 $

Wygląda na to, że trzymamy się tematu burz morskich. Crimson Tsunami przedstawia wysokie fale zobrazowane w tradycyjnym japońskim stylu, z ciepłą paletą kolorów i czerwonym tłem.

Otwórz skrzynię z Galil AR | Crimson Tsunami

14. MAC-10 | Allure

Cena: 0,40–1,80 $

Oto kolejna skórka inspirowana tradycyjną sztuką japońską, tym razem z bardziej złożonym projektem. Przedstawia ona rybę koi, fale i kwiaty — wszystko to nawiązuje do japońskiej kultury — oraz, co najważniejsze, kobietę w zielono-stalowej sukni. W rzeczywistości ma to być Iso-Onna: „morski wampir” z japońskiego folkloru. Wampiry te wabiły ofiary swoim pięknem, a następnie atakowały je i wysysały z nich krew.

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Allure

15. Desert Eagle | Kumicho Dragon

Cena: 13–42 $

Kumicho to termin opisujący najwyższego szefa gangu Yakuza, a zdobienia na tej skórce przypominają nieco elementy używane w tatuażach Yakuza, choć w bardzo stonowanej wersji. Może Kumicho Dragon nie jest szczególnie charakterystyczny, ale przynajmniej jest stosunkowo przystępny cenowo jak na skina Deagle typu Classified. 

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Kumicho Dragon

16. Nova | Koi

Cena: 0,65–1,60 $

Łuski są popularnym wzorem używanym w japońskich designach, a łuski w tym projekcie są niejako podwójnie japońskie: należą do ryby Koi, znanej również jako karp japoński. Przyjemne połączenie jasnej czerwieni, kremowej bieli i czerni będzie pasować do większości loadoutów.

Otwórz skrzynię z Nova | Koi

17. AWP | Duality

Cena: 3,50–17 $

Od smoków i ryb po węże: Duality zawiera dwa węże, po jednym z każdej strony karabinu. Twórca skórki podjął nietypową decyzję kolorystyczną: jedna strona jest czerwona, a druga złota.

Otwórz skrzynię z AWP | Duality

Skiny z motywem animacji

Na koniec jeszcze kilka pomysłów na skiny zawierające elementy animacji, ilustracji i komiksu. Nie są to designy anime, ale na pewno będą pasować do wyposażenia nim inspirowanego.

18. M4A4 | Neo-Noir

Cena: 4–38 $

Skórki Neo-Noir są natychmiast rozpoznawalne dzięki ilustracjom w stylu komiksowym i połączeniu bieli, różu i błękitu. Skórka M4A4 przedstawia kobiecą postać noszącą na plecach katanę, co dodaje jej japońskiego charakteru. 

W CS2 dostępne są trzy inne skórki Neo-Noir:

Otwórz skrzynię z M4A4 | Neo-Noir

19. Glock-18 | Bullet Queen

Cena: 4–53 $

Bullet Queen łączy w sobie dwa style ilustracji: kobieca postać na uchwycie jest realistyczna, ale otaczają ją pociski w stylu doodle: z oczami i raczej groźnym uśmiechem. Zauważysz na pewno, że istnieje duży przedział cenowy dla tej skórki — fabrycznie nowe kosztują ponad dziesięć razy więcej niż Battle-Scarred.

Jeśli masz ograniczony budżet, nie martw się: ta skórka wygląda całkiem nieźle w wersji Minimal Wear (16 $), a nawet Field-Tested (7 $).

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Bullet Queen

20. Glock-18 | Vogue

Cena: 2,50–9 $

Znowu oczy! Tym razem w edycji Pop Art. Projekt wykorzystuje paletę kolorów różu i błękitu, co nadaje mu nowoczesny wygląd, a ręcznie rysowany styl oczu postaci będzie dobrze współgrał z ładunkami o tematyce anime. Nawiasem mówiąc, ta skórka wygląda świetnie z naklejką Battle Scarred Holo umieszczoną gdzieś wzdłuż lufy.

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Vogue

21. MAC-10 | Stalker

Cena: 12–70 $

Stalker ma żółto-czarną bazę z cyjanowymi paskami i neonowo-niebieskim kotem szczerzącym kły. Styl jest dość chaotyczny, ale zdecydowanie przyciąga wzrok. Jeśli możesz, wybierz egzemplarz z niskim floatem — kolory, które są główną zaletą tej skórki, będą żywe i jasne.

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Stalker

Honorowe wyróżnienie: AK-47 | Bloodsport

Cena: 96–140 $

Mamy nadzieję, że masz teraz mnóstwo pomysłów na własny loadout w stylu anime! Wciąż jednak brakuje ci AK-47, a to jedna z najpopularniejszych broni w grze, więc oto sugestia: AK-47 | Bloodsport. Nie jest bezpośrednio związany z anime ani żadną inną kategorią, której się przyjrzeliśmy, ale ma wyraźny futurystyczny styl, który może dobrze pasować do wyposażenia z anime. Ponadto na boku karabinu znajduje się napis „Błyskawica” w katakana.

Otwórz skrzynię z AK-47 | Bloodsport

Baw się dobrze wybierając swoje nowe ulubione skiny anime w CS2 i otwieraj skrzynie na Key-Dropie, żeby zdobyć je za ułamek ceny!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Najlepsze Skiny do AWP w CS2: Top 15

Fioletowe skiny CS2 do każdej broni