Najlepsze skiny do M4A1-S w CS2: Top 15 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do M4A1-S w CS2: Top 15

KeyDrop Team

Dostępny tylko dla strony AT karabin M4A1-S jest popularną alternatywą do M4A4 (i nie tylko dlatego, że jest o 200 dolarów tańszy w grze). Umiarkowany odrzut, brak bullet tracerów i tłumik czynią go ulubionym AR wielu graczy. A my wybraliśmy najlepsze skiny do M4A1-S, żeby Twój karabin mógł być równie efektowny, co skuteczny! 

Ceny podane w tekście pochodzą z Rynku Społeczności Steam — na innych stronach mogą być inne (często niższe). Wybraliśmy skiny, kierując się analizą dyskusji oraz threadów online i skórkami najczęściej wymienianymi przez graczy jako ich ulubione. 

1. Printstream

Cena: 115–540 $

Na początku naszej listy znajduje się stary dobry Printstream, zdecydowanie jeden z ulubionych skinów fanów M4A1-S. Ten czarno-biały wzór na pierwszy rzut oka wydaje się prosty, ale bliższa analiza ujawnia mnóstwo skomplikowanych detali na każdej części karabinu. Perłowe wykończenie dopełnia całości.

W grze znajdziecie jeszcze dwa skiny z tej samej serii: Desert Eagle | Printstream (31–100 $) i USP-S | Printstream (27–126 $).

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Printstream

2. Master Piece

Cena: 100–800 $

Dodany do CS:GO niedługo po premierze (czyli bardzo dawno), Master Piece zawiera skomplikowane graffiti na całym boku karabinu, łącząc odcienie żółtego i czerwonego z niebieskim tłem.

Samo graffiti jest zawiłe i prawie niemożliwe do odcyfrowania — cechy typowe dla miejskiego stylu wildstyle graffiti. Więc co tam jest napisane? Silence, czyli Cisza.

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Master Piece

3. Icarus Fell

Cena: 560–580 $

Icarus Fell ma piękną paletę kolorów, zawierającą przeróżne odcienie błękitu — od neonowych po niemal czarne. Skin przedstawia pióra i rozpryski topniejącego wosku, co, podobnie jak nazwa, jest odniesieniem do mitu Ikara (czyli tego, co zrobił parę skrzydeł z piór i wosku i nie najlepiej skończył, lecąc zbyt blisko Słońca).

Skin ma mocno ograniczony zakres możliwego floatu (0,00–0,10), jest więc dostępny tylko w wersjach Factory New i Minimum Wear. Dokładny wygląd tej skórki zależy od numeru wzoru (pattern index), choć w przypadku Icarus Fell nie ma żadnych super-rzadkich albo drogich wzorów.

Jeśli wpadł Ci w oko niebieski kolor, po pierwsze: spodoba Ci się następny skin na tej liście, a po drugie, zobacz naszego posta o najlepszych niebieskich skinach w CS2!

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Icarus Fell

4. Blue Phosphor

Cena: 800–940 $

Z metalicznym niebieskim na niebieskim na jeszcze bardziej niebieskim, ta skórka musi być klejnotem w koronie każdego błękitnego wyposażenia (zwłaszcza biorąc pod uwagę jej wartość). Występuje tylko w wersjach Factory New i Minimum Wear (zakres float 0,00–0,08), a jej wygląd różni się nieznacznie w zależności od numeru wzoru (pattern index).

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Blue Phosphor

5. Hot Rod

Cena: 945–1 315 $

Prawdopodobnie najbardziej błyszcząca z Hot Rodów, ta skórka ma czerwono-chromowany wygląd, który jest piękny w swojej prostocie. Naprawdę jest super-czerwona — i generalnie nie ma wiele więcej do powiedzenia na jej temat. Jeśli czerwień jest tym, czego szukasz, sprawdź nasz post na temat najlepszych czerwonych skinów CS2 i rozważ inne skórki Hot Rod: AUG | Hot Rod (około 500 $) i MP9 | Hot Rod (około 90 $).

(Nawiasem mówiąc, flavor text M4A1-S | Hot Rod brzmi Automatic. Systematic. Hydromatic. Sprawdź, czy łapiesz to odniesienie bez pomocy Google.)

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Hot Rod

6. Welcome to the Jungle

Cena: 900–3 300 $

Czy też natychmiast włączyła Ci się w głowie piosenka Guns N’ Roses, gdy przeczytałeś nagłówek? Nie? Ok, nieważne.

Welcome to the Jungle przedstawia przygotowaną do ataku żmiję, ze skomplikowanym tłem zawierającym liście i źdźbła trawy. Cały projekt ma ciepłą paletę kolorów, z czerwieniami, pomarańczami i beżami. Karabin jest dodatkowo ozdobiony symbolami przywodzącymi na myśl starożytne cywilizacje, takie jak Aztekowie czy Inkowie — co ma sens, biorąc pod uwagę, że ta skórka jest częścią kolekcji Ancient. Imponująco skomplikowany i piękny skin z równie imponującą ceną.

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Welcome to the Jungle

7. Golden Coil

Cena: 35–195 $

Znowu wąż, choć tym razem w zupełnie innej oprawie (i przedziale cenowym). Żmija ukazana w momencie ataku jest centralnym elementem tego eleganckiego, czarno-złotego skina. Dodatkowe wzory z motywem łusek sprawiają, że skórka jest bardziej interesująca, podobnie jak roślinne ornamenty na kolbie, chwycie i korpusie karabinu.

Twórca Golden Coil, Kitch.sb, stworzył całą kolekcję skórek dla ponad dwudziestu rodzajów broni w CS2, w orginale nazwaną Snakebite. Jak dotąd tylko skin do M4A1-S trafił do oficjalnej wersji gry.

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Golden Coil

8. Cyrex

Cena: 18–37 $

Kombinacja czerwieni, bieli i czerni zawsze się sprawdza, zwłaszcza jeśli stawiasz na nowoczesny wygląd. W dodatku Cyrex jest dość przystępny cenowo jak na skórkę M4A1-S — można go łatwo znaleźć w Minimum Wear za znacznie poniżej 30 USD.

W CS2 znajdziesz jeszcze trzy Cyrexy:

Jeśli podoba Ci się ten styl, zapewne ucieszy Cię wiadomość, że w grze znajduje się kilka innych skinów z tej samej kolekcji, co Cyrex (kolekcja SCI-FI autorstwa Nextgenz). To SCAR-20 | Cardiac, XM1014 | Black Tie i M249 | System Lock. O dwóch ostatnich pisaliśmy też w poście o najlepszych tanich skinach do CS2.

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Cyrex

9. Hyper Beast

Cena: 14–180 $

Ten kolorowy, nieco komiksowy design zawiera… chyba hiper-bestię, sądząc po budzących grozę zębiskach i czerwonych oczach. Połączenie wyrazistych kolorów sprawia, że Hyper Beast będzie świetnie pasować do praktycznie każdego loadoutu, ale szczególnie do tych zawierających niebieskie lub fioletowe skiny CS2. Albo możesz połączyć tę skórkę z innymi z serii Hyper Beast i stworzyć własne stado hiper-bestii:

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Hyper Beast

10. Player Two

Cena: 15–110 $

Designy zawierające elementy anime i komiksów zawsze znajdą uznanie wśród fanów takich klimatów, a skiny CS2 nie stanowią wyjątku. Player Two zawiera bardzo kolorowy projekt przedstawiający postać strony AT i mnóstwo wzorów, detali i dodatkowych elementów, oraz psa na magazynku, bo czemu by nie. Skin prezentuje się najlepiej w wersji Factory New i odpowiednio dużo kosztuje, ale jeśli masz niewielki budżet, możesz znaleźć nieźle wyglądające opcje Field-Tested za mniej niż 20 $.

Zobacz więcej skórek inspirowanych anime tutaj: Najlepsze skiny anime w CS2.

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Player Two

11. Nightmare

Cena: 6–45 $

Nightmare łączy jaskrawoniebieskie tło z czarną postacią nocnego stwora o bliżej nieokreślonym gatunku i pochodzeniu (szkieletowy koń…?).

Według twórcy skina design był inspirowany Grą o Tron, postaciami Venom (Marvel) i Lich King (WoW) oraz grą Prey. I chociaż posiadając tę wiedzę można dostrzec w Nightmare każdą z tych inspiracji, to finalny skin sprawia wrażenie oryginalnego i zdecydowanie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w grze. Świetny wybór do każdego loadoutu inspirowanego horrorem albo łączącego czerń z jaskrawymi kolorami.

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Nightmare

12. Knight

Cena: 2 700+ $ (1 200–1 500 $ za Souvenir)

Czarno-mosiężny design Knight ma przywodzić na myśl renesansową zbroję. Na ile to się udało, każdy może ocenić sam — ważne jest to, że skin wygląda całkiem fajnie, niezależnie od kontekstu. Knight ma minimalistyczny wygląd z niewielkimi zdobieniami, co nadaje mu raczej elegancki charakter.

Jako część kolekcji Cobblestone Knight jest często używany do craftów AWP | Dragon Lore. A że Dragon Lore to jeden z najdroższych skinów w Counter-Strike, to i ceny Knighta są odpowiednio wysokie: przy najniższych floatach ten skin z łatwością osiąga ceny przekraczające $3000. Knight w wersji Souvenir będzie znacznie tańszy, a to dlatego, że przedmioty Souvenir nie mogą być używane w procesie trade-up w CS2. Słowem, z Souvenira nie będzie Dragona.

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Knight

13. Chantico’s Fire

Cena: 15–140 $

Mówcie co chcecie o Chantico’s Fire, ale jednego nie można tej skórce odmówić: jaskrawe kombo czerwonego i żółtego zdecydowanie zwraca uwagę.

Chantico, dla tych, których to interesuje, była boginią ognia w mitologii Azteków. Dość chaotyczne wzory użyte w tym skinie również odnoszą się do azteckiej kultury: przedstawiają motywy typowe dla azteckiej sztuki i zdobień.

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Chantico’s Fire

14. Decimator

Cena: 10–40 $

Synthwave króluje w tym designie. Ten inspirowany stylistyką science-fiction z lat 80-tych (pamięta ktoś pierwszego RoboCopa?) skin został stworzony przez użytkownika Steam o nicku Coridium. Neonowy, niebiesko-różowy wzór na czarnym tle jest jakoś… retro futurystyczny?

Jeśli ten styl Ci się podoba i pasują Ci pistolety maszynowe w CS2, zobacz też Tec-9 | Decimator.

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Decimator

15. Control Panel

Cena: 8–85 $

“Retro-futurystyka” w innym wydaniu. Control Panel przypomina coś, co stworzyliby filmowcy z lat 80-tych, żeby przedstawić super-zaawansowane centrum dowodzenia. Niebieskie tło i cały szereg przycisków, wskaźników, przełączników i wyświetlaczy czyni ten design ciekawym i bardzo zawiłym — raczej nie docenisz go w pełni w trakcie meczu, ale i tak warto go mieć. Nada się świetnie do każdego loadoutu inspirowanego sci-fi albo stylistyką retro.

Otwórz skrzynię z M4A1-S | Control Panel

To wszystko: zobaczyliśmy najpopularniejsze i najładniejsze skiny do M4A1-S. Jeśli wolisz (lub często używasz) M4A4, zobacz naszą listę najciekawszych skinów do M4A4, a jeżeli szukasz skórek do karabinów strony T, sprawdź post o najlepszych skinach do AK-47. Udanej zabawy!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Różowe skiny CS2: najlepsze skórki do każdej broni

Najlepsze opcje uruchamiania CS2