Najlepsze skiny do M4A4: Top 15 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do M4A4: Top 15

KeyDrop Team

M4A4 to absolutna podstawa w Counter-Strike’u, która dobrze służyła wielu antyterrorystom w ich epickiej obronie. Teraz konkuruje z M4A1-S o koronę AT, a być może dla niektórych z was wygląd będzie decydującym czynnikiem. (Możesz też być podstępny i umieścić oba w swoim ekwipunku!) Tak czy inaczej, wybraliśmy najlepsze skiny M4A4, począwszy od skrajnie rzadkich i drogich, jak Howl, po budżetowe wybory, takie jak Royal Paladin. Znajdziesz tu też wszystkie style, od realizmu po anime.

1. Howl

Cena: 3 747–5 800 $

Najbardziej kultowy skin M4A4, mówiliśmy już o nim w naszym artykule o największych skandalach w CS2, ale podsumujmy. Jeden z twórców oryginalnego projektu ukradł „wyjącego wilka”. Zmusiło to Valve do zmiany projektu, a żeby było ciekawiej, uczynili skórkę kontrabandą (Contraband), a od tego czasu nie rozpakowano żadnych nowych Howls.

Otwórz skrzynię z M4A4 | Howl

2. In Living Color

Cena: 5–44 $

Nie związane z zespołem, ale wyraźnie związane z projektem. Ta inspirowana komiksami/graffiti skórka do karabinu jest pełna Easter eggów i wygląda fantastycznie, jeśli chcesz uczynić swój ekwipunek bardziej kolorowym. 

Otwórz skrzynię z M4A4 | In Living Color

3. Neo-Noir

Cena: 4–37 $

Jedna z klasycznych kolekcji CS:GO, Neo-Noir to fantastyczna skórka z vaporwave’owym klimatem i czystym wykończeniem. Jeśli lubisz cyberpunk i… no cóż, sztukę Neo-Noir, ta kolekcja z pewnością sprawi, że będziesz zadowolony.

Inne skórki Neo-Noir dostępne w CS2 to:

Otwórz skrzynię z M4A4 | Neo-Noir

4. Bullet Rain

Cena: 14–63 $

Skórki Bullet Rain są dość stonowane, więc z daleka nie wyglądają zbyt ciekawie. Ale jeśli uwielbiasz przyglądać się bliżej swojej broni, pokochasz Bullet Rain. Skin zawiera subtelne niebieskawe nuty w połączeniu z czerwonymi pociskami spadającymi z nieba. Ponadto jest to ostrzeżenie o tym, co się stanie, jeśli terroryści spróbują przejąć twoją witrynę.

Otwórz skrzynię z M4A4 | Bullet Rain

5. Asiimov

Cena: 70–158 $

Wracając do klasyki, Asiimov to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna kolekcja w całym Counter-Strike, zawierająca skórki dla „wielkiej trójki” AK-47, AWP i M4A4, a także P90 i P250 jako dodatkowe bonusy. Skórki są inspirowane estetyką science-fiction, w tym pracami tytułowego Isaaca Asiimova, ale z wyraźnym klimatem Gwiezdnych Wojen, z wyglądem „używanej przyszłości”. Sprawdzają się świetnie szczególnie w niższych floatach.

A to pozostałe Asiimovy w grze: 

Otwórz skrzynię z M4A4 | Asiimov

6. Cyber Security

Cena: 14–49 $

Wracając do CyberPunka, CyberSec wydaje się być wyjęty prosto z Night City, z kolorowym kolażem i japońskim motywem. Design nadaje się świetnie do loadoutów opartych na jasnych kolorach i futurystycznych stylach, a także do każdego cyberpunkowego lub synthwave’owego ekwipunku.

Otwórz skrzynię z M4A4 | Cyber Security

7. Hellfire

Cena: 47–74 $

Na tej liście jest mnóstwo komiksów, ale ta skórka jest niesamowita z wielu powodów. Jej kolorystyka jest podobna do Howl, ale zawiera postać z kreskówki z tekstem z komiksu, dzięki czemu jest znacznie mniej „poważna”, zachowując jednocześnie fajną, „piekielną” estetykę. 

Otwórz skrzynię z M4A4 | Hellfire

8. 龍王 (Dragon King)

Cena: 7–36 $

Jest to mój osobisty faworyt, ponieważ łączy ładną paletę kolorów z klasycznym motywem chińskiego smoka. Jest zarówno żywy, jak i subtelny: pasuje zarówno do loadoutów vaporwave, jak i bardziej artystycznych zestawów. Jeśli lubisz fioletowy kolor lub chcesz, aby do twojej kolekcji dołączył klasyczny smok, Dragon King to świetny wybór.

Otwórz skrzynię z M4A4 | 龍王 (Dragon King)

9. Desolate Space

Cena: 5–27 $

Kolejna podstawa średniobudżetowej kolekcji skórek M4A4, Desolate Space jest najlepiej opisana jako pięknie mroczna. Zawiera żywy niebieski kolor przełamany obrazem szkieletu w hełmie astronauty, nawiązującym do jednych z najlepszych horrorów science-fiction, jakie widzieliśmy przez lata. Jeśli kochasz kosmiczne przygody lub po prostu masz niebieskie wyposażenie, Desolate Space to doskonały wybór.

Otwórz skrzynię z M4A4 | Desolate Space

10. Daybreak

Cena: 274–1 622 $

To naprawdę ciekawy design, charakteryzujący się unikalną kolorystyką i stylem. Srebrna skórka ze złotymi akcentami, można by się spodziewać błyszczącego, królewskiego motywu. Zamiast tego srebro reprezentuje niebo, a złoto chmury. Pomimo trudnych początków w CS2, skórka została naprawiona i jest teraz bardziej wyraźna i żywa niż kiedykolwiek.

Otwórz skrzynię z M4A4 | Daybreak

11. Poseidon

Cena: 1 239–1 640 $

Na drogim końcu skali, głównie dlatego, że może być wykorzystany w trade-upie na AWP | Medusa, Posejdon jest nadal fajną skórką, zwłaszcza jeśli kochasz ładunki o tematyce mitologicznej lub wodnej. Tak więc, jeśli masz gotówkę do wydania i miłość do oryginalnego Neptuna, wypróbuj tę skórkę.

Otwórz skrzynię z M4A4 | Poseidon

12. Eye of Horus

Cena: 196–1 399 $

Kontynuujemy cofanie zegarów z kolejną mitologiczną skórką, tym razem nawiązującą do egipskiego kanonu. Charakteryzuje się projektem nawiązującym do estetyki Egiptu czwartej dynastii, z białym tłem wykończonym niesamowitą sztuką w stylu egipskim. Jeśli uwielbiasz Anubisa, ta skórka z pewnością przypadnie ci do gustu.

Otwórz skrzynię z M4A4 | Eye of Horus

13. Royal Paladin

Cena: 6–113 $

Od starożytnego Egiptu po średniowiecze, Royal Paladin to pozłacana broń, która naprawdę korzysta z nowego połysku w CS2. Złota „zbroja” sprawia, że można poczuć się jak rycerz lub… paladyn. Jeśli więc lubisz złoto, ta broń jest obowiązkowa.

Otwórz skrzynię z M4A4 | Royal Paladin

14. Buzz Kill

Cena: 10–37 $

Jeśli lubisz futurystyczne skórki, ale nie do końca podoba ci się kolorystyka Asiimova, Buzz Kill idzie w innym kierunku, stawiając na czarno-złoty motyw. Wciąż przypomina klasyczne sci-fi, ale w zupełnie inny sposób. Nie należy do najdroższych i jest podstawą każdego żółtego wyposażenia ze średnim budżetem.

Otwórz skrzynię z M4A4 | Buzz Kill

15. Temukau

Cena: 12–187 $

I wreszcie, coś dla fanów anime. Dzięki kolorystyce bubblegum i szczegółowemu rysunkowi antyterrorysty z anime, ta skórka jest obowiązkowa dla każdego fana anime / mangi, a przy wyższych floatach wystepuje w dość niskich cenach. Całkiem niezły zakup. Jeśli to Twoje klimaty, zobacz też naszą listę wszystkich skinów anime w CS2.

Otwórz skrzynię z M4A4 | Temukau

I to wszystko! Mamy nadzieję, że przynajmniej jeden z tych skinów do M4A4 pasuje do twoich upodobań i budżetu. Pamiętaj zobaczyć naszą listę najlepszych skinów do M4A1-S w CS2! Jeśli masz jakieś pytania, śmiało pytaj na naszych portalach społecznościowych, a jeśli chcesz zdobyć coś większego i droższego, otwieraj skrzynie na Key-Drop!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Czerwone skiny CS2: Top 27 do każdego typu broni

Najlepsze Skiny do AWP w CS2: Top 15