Tanie skiny CS2: Top 30 najtańszych skinów do każdej broni - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Tanie skiny CS2: Top 30 najtańszych skinów do każdej broni

KeyDrop Team

Wiele mówi się o najdroższych skórkach do CS2, ale co z najtańszymi? W końcu nie każdy chce wydawać dużo pieniędzy na przedmioty w grze, bez względu na to, jak dobrze wyglądają. Oto więc najlepsze tanie skiny CS2, jakie udało nam się znaleźć, posortowane według typu broni. 

Najpierw formalności: ta lista wykorzystuje Rynek Społeczności Steam jako źródło informacji o aktualnych cenach. Na innych stronach handlujących skórkami ceny mogą być inne, często nawet niższe. Ceny, które zobaczysz obok każdej skórki, dotyczą najlepszego stanu (najniższego floatu) dostępnego za mniej niż 1 dolara. Jeśli potrzebujesz szybkiego odświeżenia wiedzy na ten temat, odwiedź nasz przewodnik po stanach broni i float w CS2

A teraz — na zakupy!

Karabiny szturmowe: tanie skiny CS2

Zaczniemy od najpopularniejszego typu broni w Counter-Strike, czyli od karabinów szturmowych (assault rifles). Oto kilka fajnie wyglądających, przyjaznych dla portfela skórek dla broni w twoim ekwipunku.

AK-47 | Elite Build

Cena: 0,80 $ (Well-Worn) 

Chociaż nie jest to może najciekawsza skórka w grze, AK-47 musiał znaleźć się na tej liście, a do wyboru jest bardzo niewiele tanich skórek AK-47 w CS2 (słownie: trzy). Tak czy inaczej, Elite Build ma swoich fanów: połączenie czerni i szarości z wyraźnymi jasnopomarańczowymi akcentami wygląda całkiem nowocześnie. 

Ogólnie rzecz biorąc skórki AK-47 wymagają nieco wyższego budżetu. Oto kilka sugestii — można je dostać w przyzwoitym stanie za mniej niż 10 USD:

Jeśli podoba Ci się styl Elite Build, możesz kupić pasującą skórkę do P90 za mniej niż 1 USD, a także skina AWP | Elite Build za 10–25 USD.

M4A4 | Converter

Cena: 0,90 $ (Minimal Wear)

Ta skórka już na starcie jest dość porysowana i zniszczona, więc surowy wygląd jest częścią jej uroku. 

W stanie Minimal Wear wygląda stosunkowo dobrze, ale przy maksymalnym floacie dla tej skórki (0,40) zużycie będzie bardzo widoczne, zwłaszcza na magazynku i chwycie. Więc jeśli szczególnie podoba Ci się ten design, zainwestuj w opcję Factory New (1,20 USD). 

M4A4 | Magnesium

Cena: 0,50 $ (Minimal Wear)

Głównym elementem tego wzoru są stylizowane płomienie na szarym tle, widoczne po obu stronach karabinu. Po prawej stronie (której nie widać na tym obrazku) znajduje się również mały symbol przedstawiający narzędzie do rozbrajania ładunków wybuchowych opatrzone skrzydłami. 

Podobnie jak w przypadku AK-47, istnieje tylko kilka skórek M4A4, które kosztują mniej niż 1 USD. Jeśli więc możesz nieco zwiększyć swój budżet, oto kilka interesujących propozycji z cenami poniżej 10 USD:

M4A1-S | Night Terror

Cena: 0,90 $ (Minimal Wear)

Ta skórka pojawiła się wraz ze skrzynią Dreams and Nightmares… ale tego można się domyślić od razu, patrząc na projekt. Motywem przewodnim jest tu bezsenność, a na karabinie widnieją porozrzucane napisy (takie jak ból, agonia, nigdy nie śpię, strach i przebudzenie). Nazwa tego skina jest czasem tłumaczona jako „Nocna groza”, chociaż „night terror” może również oznaczać silne koszmary i ataki paniki podczas snu.

Możesz znaleźć tego skina w stanie Factory New za około 2 dolary (10 dolarów ze StatTrak). Zobacz też inne skórki do tej broni na naszej liście najlepszych skinów do M4A1-S w CS2!

M4A1s | Emphorosaur-S

Cena: 0,80 $ (Field-Tested)

Emphorosaur-S pokazuje dinozaura rozdzierającego pazurami bok broni, z jednym jaskrawoczerwonym okiem widocznym przez otwór. Skórka charakteryzuje się również nietypową konstrukcją magazynka, w którym widoczne są naboje i sprężyna. 

Sam „Emphorosaur” nie był prawdziwym dinozaurem. Za to twórca skórki informuje na Steamie, że dinozaur przedstawiony w projekcie to w rzeczywistości welociraptor.

AUG | Ricochet

Cena: 0,90 $ (Factory New)

Nowoczesny wzór na tej skórce zdecydowanie przyciąga wzrok i świetnie się nadaje do budżetowego loadoutu z cyjanowym motywem. Każdy stan tej skórki wygląda ciekawie, chociaż w opcji Battle-Scarred jest bardzo porysowana: przy floacie ponad 0,60 większość wzoru znika, odsłaniając matową czarną bazę. 

FAMAS | Survivor Z

Cena: 0,60 $ (Factory New)

Czerwona taśma na tym skinie wygląda świetnie w stanie Factory New, mimo że skórka jest z założenia podniszczona. Dzięki CS2Stash, możesz zobaczyć podgląd tej skórki w każdym stanie zużycia:

Niektórzy mogą preferować wersję Battle-Scarred — ma ona naprawdę surowy, zniszczony wygląd, który może pasować do loadoutów w postapokaliptycznym stylu.

Galil AR | Rocket Pop

Cena: 1 $ (Field-Tested)

Rocket Pop ma abstrakcyjną grafikę z paskami i pikselami, w tym jaskrawoczerwone akcenty i dwa odcienie niebieskiego. Wszystko to na czarnej bazie, która staje się widoczna dopiero wraz ze wzrostem floatu. Stan Field-Tested, dostępny za około dolara, nadal wygląda całkiem nieźle.

Pistolety: tanie skiny CS2

Nie ma znaczenia, czy je szczególnie lubisz: trudno jest grać w CS2 bez korzystania pistoletów. Niezależnie od tego, czy trafiasz pistoletowe headshoty jeden za drugim jak gracz pro, czy też zaciskasz zęby przez pistoletowe rundy, równie dobrze możesz to zrobić w stylowym wydaniu. A styl nie zawsze ma przerażającą cenę.

Desert Eagle | Light Rail

Cena: 0,75 $ (Field-Tested)

Light Rail to jedna z najpopularniejszych skórek w grze — skiny Deagle są stosunkowo drogie, a ta jest jedną z niewielu niedrogich opcji. 

W taniej wersji Field-Tested ta skórka wygląda całkiem nieźle. Nie pogarsza się tak bardzo wraz ze wzrostem floatu, ale zdecydowanie traci trochę koloru w przedziale Battle-Scarred. Za opcję Factory New zapłacisz około 4,40 USD (20 USD ze StatTrak).

Glock-18 | Umbral Rabbit

Cena: 0,50 $ (Field-Tested)

Oto broń dla fanów wykończenia Custom Paint Job. W stanie Field-Tested większość wzoru pozostanie nienaruszona, choć można zauważyć niewielkie zużycie chwytu i osłony spustu. Podobnie jak w przypadku większości malowanych wykończeń, warto zapłacić nieco więcej za skórkę Minimal Wear (nieco ponad 1 USD) lub Factory New (2 USD).

Jeśli ciekawi Cię znaczenie tej skórki, to polska nazwa „Cienisty królik” raczej niewiele Ci powie. Słowo „umbral” można tu raczej tłumaczyć jako zjawę. Sam królik-zjawa jest pewnie odniesieniem do Roku Królika w chińskim zodiaku, czyli 2023 — to właśnie wtedy skin pojawił się w grze. Zauważysz tu też inne elementy kultury chińskiej, takie jak świątynie i kwiaty piwonii, a także tradycyjny styl graficzny. 

Glock-18 | Moonrise

Cena: 0,70 $ (Minimal Wear)

Choć Moonrise jest jedną z najtańszych limitowanych skórek dla Glocka 18, to zdecydowanie przykuwa uwagę. Wzór jest do pewnego stopnia losowy: wzdłuż lufy zawsze pojawi się miejski krajobraz, choć pozycja Księżyca będzie się różnić.

W zależności od numeru wzoru (pattern number), skórka ta może zawierać gwiazdę na zatrzasku zamka (na załączonym obrazku). Tylko 36 seedów na 1001 możliwych wariantów powoduje pojawienie się gwiazdy, co czyni takie skórki dość rzadkimi. Nie osiągają one jednak szalonych cen: Moonrise z gwiazdą będzie prawdopodobnie kosztować tylko kilka dolarów więcej.

Dobre wieści dla tych, którym ten skin wyjątkowo przypadł do gustu: istnieje też bardzo podobna skórka UMP-45 | Moonrise. Również można ją nabyć za mniej niż 1 USD.

USP-S | Ticket to Hell

Cena: 0,80 $ (Minimal Wear)

Ticket to Hell łączy prostotę czarno-białej kolorystyki ze złożonym projektem, który zawiera mnóstwo niejasno powiązanych elementów. Ogólny efekt jest całkiem interesujący — skórka zawiera projekty techniczne, etykiety, napisy (w tym „Please be quiet” na tłumiku, czyli „Prosimy o ciszę”) i kody kreskowe. Nawiasem mówiąc, kod QR działa: zeskanuj go, aby odwiedzić stronę twórcy skórki na Steamie.

P250 | X-Ray

Cena: 0,50 $ (Factory New)

Oto kolejny skin typu Custom Paint Job, tym razem pokazujący — jak sugeruje nazwa — prześwietlenie wewnętrznych części i mechanizmów pistoletu w stylu zdjęcia rentgenowskiego. Pociski w magazynku i komorze są wyraźnie widoczne, podobnie jak sprężyny odrzutu i magazynka.

Istnieje wiele interesujących skórek P250, które można zdobyć za mniej niż dolara — o wiele za dużo, by podzielić się nimi w tym poście bez zatrzymywania Cię tutaj na tydzień. Oto kilka innych fajnych, ale tanich skórek P250 do obejrzenia we własnym zakresie: 

P2000 | Acid Etched

Cena: 0,90 $ (Minimal Wear)

Skórka Acid Etched posiada losowy, wielokolorowy wzór. Czterolistna koniczyna (symbol szczęścia) pojawi się gdzieś na broni w zależności od numeru wzoru. 

Inne ciekawe skórki P2000, które kosztują nieco ponad 1 dolara, to Obsidian (Restricted, od 1,40 USD) i Wicked Sick (Classified, od 1,70 USD).

Karabiny snajperskie: tanie skiny CS2

W odpowiednich (wirtualnych) rękach i okolicznościach, karabiny snajperskie są z łatwością jednymi z najskuteczniejszych broni w grze. Podaruj swojej snajperce budżetową metamorfozę dzięki jednej z tych skórek.

AWP | Phobos

Cena: 1 $ (Minimal Wear)

Phobos to najtańsza skórka Restricted do AWP. Wygląda dobrze w każdym stanie: nawet gdy jej float rośnie, większość zużycia dotyczy lunety, która stopniowo traci żółte oznaczenia. Zadrapania i oznaki użytkowania dobrze pasują to designu tego skina, a wersje Well-Worn są często droższe od Minimal Wear (4 USD). Zakres floatu kończy się na 0,40, co oznacza, że nie ma opcji Battle-Scarred dla tej skórki.

Ciekawostka: w mitologii greckiej Phóbos był personifikacją strachu. Stąd pochodzi też słowo „fobia” (jak na przykład arachnofobia).

AWP | Acheron

Cena: 1 $ (Minimal Wear)

Wzór na tym skinie przedstawia przede wszystkim czaszki i kości. Nazwa podkreśla ten motyw: Acheron to jedna z pięciu rzek Hadesu, czyli krainy zmarłych w mitologii greckiej. 

Jeśli chcesz, aby wygląd pozostał nienaruszony, trzymaj się z dala od opcji Battle-Scarred: przy najwyższym floacie wzór w większości zniknie, pozostawiając jedynie czarną bazę. 

Skórki AWP są jednymi z najdroższych w grze, więc budżet w wysokości 1 dolara ograniczy twój wybór. Jeśli szukasz fajnych opcji do 5 dolarów, sprawdź:

SSG 08 | Fever Dream

Cena: 1 $ (Minimal Wear)

Ta skórka jest również znana jako Psychopath (Psychopata), z powodów, które natychmiast stają się oczywiste po bliższym przyjrzeniu się wzorowi. Na różnych częściach karabinu znajdują się słowa i zwroty takie jak „ostrożnie”, „#headshot”, „nienawiść”, „ból” i „dobranoc”. Z boku znajduje się również dłuższy tekst, który brzmi “ripped apart in minutes what was built in many years” (”zniszczyć w moment to, co budowano wiele lat”). 

Po prawej stronie karabinu (nie widać jej na tym obrazku) znajduje się chiński napis, który można tłumaczyć jako „Ona jest zła, a ja jestem dobry”. Przy wysokim floacie (Battle-Scarred kosztuje około 0,35 USD), wzór częściowo znika, zastąpiony czarną bazą, ale napisy zmieniają się w niektórych miejscach: „headshot” staje się „he shot” (strzelił/zastrzelił), a „careful” (ostrożnie) wygląda jak imię Carl. 

Jeśli potrzebujesz taniej skórki SSG 08, ale Psychopath nie jest w Twoim stylu, zobacz Ghost Crusader (0,55 USD za Field-Tested).

SCAR-20 | Enforcer

Cena: 0,75 $ (Minimal Wear)

Enforcer ma piękny, cieniowany motyw w kolorach zachodu słońca, który wygląda elegancko i nowocześnie. Przy wyższych floatach kolory są znacznie mniej żywe — ta skórka wygląda najlepiej przy floacie mniej więcej poniżej 0,20. 

Wersja Factory New kosztuje tylko około 1,80 USD — warto się na nią zdecydować. 

G3SG1 | High Seas

Cena: 0,75 $ (Field-Tested)

High Seas wyróżni się w każdym zestawieniu. Skin ma motyw żeglarski, podkreślony małym kompasem z boku i wytłoczonymi na kolbie falami. 

Przy wyższym floacie ta skórka wygląda znacznie mniej imponująco niż na tym obrazku. Nie ma tych żywych kolorów i połysku, które wyróżniają ten wzór. Field-Tested wygląda okej, ale jeśli podoba Ci się ta skórka, rozważ zakup Factory New — będzie Cię to kosztować tylko około 3 dolarów, a różnica w wyglądzie będzie bardzo zauważalna. Tutaj możesz zobaczyć, jak ten skin wygląda w każdym stanie zużycia:

Innym niedrogim skinem do G3SG1 jest The Executioner. To skórka typu Classified, kosztująca poniżej 2 USD (Field-Tested).

Pistolety maszynowe (SMG): tanie skiny CS2

Pistolety maszynowe są często idealnym wyborem do dynamicznej walki na bliski i średni dystans, głównie dzięki dużej szybkostrzelności i dość łatwej kontroli recoilu. Strzelaj w biegu z tymi tanimi skórkami SMG!

Mac-10 | Ensnared

Cena: 0,35 $ (Factory New)

Trochę przerażająca i bardzo zapadająca w pamięć, Ensnared jest częścią kolekcji Dreams and Nightmares, czyli Sny i koszmary (raczej bliżej jej do tych drugich). 

Zanim kupisz tego skina w Factory New, sprawdź, jak wygląda w różnych stanach zużycia: kiedy osiąga wysoki float, widoczne są tylko świecące niebieskie oczy stworzeń, co też ma swój klimat. 

P90 | Vent Rush

Cena: 1 $ (Minimal Wear) 

Vent Rush jest dość wyjątkowy dzięki nie tylko lakierowi, ale także taśmie klejącej i rurom wbudowanym w ramę broni. Ponieważ ten wzór z założenia sprawia wrażenie zniszczonego, wygląda dobrze w każdym stopniu zużycia. Niektórzy mogą nawet preferować wygląd Battle-Scarred (0,46 USD).

P90 | Neoqueen

Cena: 1 $ (Minimal Wear)

Dzięki tej skórce uzyskasz fajny urbanistyczny wygląd, który przypomina komiksową ilustrację pokrytą drobnym graffiti. Neoqueen wygląda dobrze w każdym floacie, więc niech twój portfel lub preferencje kierują twoim wyborem.

MP9 | Ruby Poison Dart

Cena: 0,70 $ (Field-Tested)

Jeśli zależy ci na żywym, mocnym wyglądzie skórki, zwróć uwagę na dokładną wartość float przy wyborze Ruby Poison Dart. Drobne różnice mają tu duże znaczenie: przy floacie 0,20 skórka wygląda znacznie lepiej niż przy 0,30. Chyba że wolisz surowy wygląd tej skórki w stanie Battle-Scarred — ma zupełnie inny charakter. Zobacz podgląd zużycia „Rubinowej Trującej Strzały”:

BTW nazwa tego skina odnosi się do trującego drzewołaza: kolorowe żabki drzewne, które na pewno znasz z programów przyrodniczych, z angielska zwą się poison dart.

Strzelby: tanie skiny CS2

Strzelby (podobnie jak wiele, wiele innych rzeczy) są dość polaryzującą kwestią w Counter-Strike. Niektórzy je kochają, inni zaś uważają ich przydatność za zbyt ograniczoną. Dla tych z pierwszej grupy przedstawiamy kilka fajnie wyglądających skórek do strzelb za mniej niż 1 dolara.

Nova | Koi

Cena: 0,80 $ (Field-Tested)

Zakres float dla tej skórki waha się od 0 (Factory New) do 0,30 (Field-Tested). Ta ostatnia wygląda całkiem nieźle: czarne ślady użytkowania zaczynają pojawiać się na uchwycie przy wyższych floatach, ale całkiem dobrze pasują do innych czarnych elementów wzoru. Fabrycznie nowy Koi kosztuje jednak tylko około 1,60 USD.

Nova | Toy Soldier

Cena: 0,55 $ (Field-Tested)

Nawet jeśli nigdy nie bawiłeś się zabawkowymi żołnierzami, musisz przyznać, że pomysł stojący za tym projektem jest całkiem ciekawy. 

W stanie Field-Tested skórka wygląda w porządku, ale trzymaj się z dala od bardzo wysokich floatów, ponieważ większość skórek Battle-Scarred Toy Soldier jest mocno wytarta i widać tyle samo szarej bazy, co zielonego lakieru.

XM1014 | Black Tie

Cena: 0,40 $ (Field-Tested)

Oto elegancka, nowoczesna skórka do shotguna w przystępnej cenie. Chociaż wygląda dość prosto, ma kilka interesujących szczegółów, takich jak mały przycisk Power z boku strzelby. 

Field-Tested wygląda świetnie — nie ma większej różnicy wizualnej w porównaniu do Factory New. Ale Minimal Wear kosztuje tylko około 1,20 USD, więc warto nieco rozszerzyć swój budżet.

Sawed-Off | Limelight

Cena: 0,95 $ (Minimal Wear)

Limelight będzie dobrze pasować do każdego futurystycznego loadoutu, w szczególności o tematyce science-fiction. Ta skórka jest zaskakująco tania — można nawet dostać wersję StatTrak za około dolara, choć przy wysokim floacie (0,40+).

Karabiny maszynowe: tanie skiny CS2

Karabiny maszynowe są naprawdę… niszowym wyborem w CS2, szczególnie w meczach competitive albo Premier. Ale wciąż jest dla nich kilka fajnych skórek, więc oto one: 

M249 | Aztec

Cena: 1 $ (Minimal Wear)

Nazwa mówi wszystko — ten projekt jest inspirowany sztuką i architekturą Azteków, co sprawia, że skórka jest mocno nietypowa. Według CS-owej legendy skórka ta została odnaleziona w azteckich ruinach (…to nie mój pomysł, to samo przeczytasz w opisie w grze), stąd rdza, która jest obecna nawet w najniższym floacie. Ceny zaczynają się od około 0,55 USD, ale jeśli możesz nieco zwiększyć swój budżet, idź na całość i kup Azteka Factory New ze StatTrakiem za 4 USD.

M249 | System Lock 

Cena: 0,60 $ (Factory New)

Czarno-czerwona kombinacja jest prosta, ale skuteczna — ta skórka wygląda nowocześnie i przyciąga wzrok, a jej cena jest przyjazna dla budżetu. Za 2 dolary można ją nabyć w stanie fabrycznie nowym ze StatTrakiem. 

Negev | Man-o’-war 

Cena: 0,50 $ (Minimal Wear + StatTrak)

Złoto-niebieskie kolory skórki Man-o’war są dość stonowane, ale nadal wyglądają razem dobrze. Nazwa i projekt tego skina zapewne nawiązują do tzw. żeglarza portugalskiego (ang. Portuguese man o’ war), AKA super niebezpiecznego stworzenia morskiego przypominającego meduzę, którego naprawdę nie chciałbyś spotkać. Możliwe też, że nazwa odnosi się do rodzaju żaglowca. Tak czy inaczej: ta skórka ma ograniczony zakres float (tylko Minimal Wear i Field-Tested), a 0,50 $ pozwoli ci uzyskać najlepszy możliwy wygląd.

Tak wygląda 30 najlepszych tanich skórek do CS2, z którymi poradzi sobie każdy portfel. Na tej liście brakuje noży z powodów, które pewnie są oczywiste — ale jeśli szukasz niedrogiej kosy, zobacz nasz post o najtańszych nożach CS2. Nie oczekuj jednak, że będą kosztować mniej niż dolara!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Wszystkie naklejki anime w CS2

Komenda na koniec rozgrzewki CS2