Najlepsze opcje uruchamiania CS2 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze opcje uruchamiania CS2

KeyDrop Team

Czy twoja gra nie działa tak, jak chcesz? Może jesteś zmęczony oglądaniem początkowego wideo przy każdym uruchomieniu gry. A może chcesz, aby autoexec odpalał się za każdym razem, gdy włączasz grę? Cóż, mamy dla ciebie rozwiązanie: opcje uruchamiania CS2!

Jak skonfigurować opcje uruchamiania

Aby ustawić opcje uruchamiania, wystarczy przejść do biblioteki Steam i kliknąć prawym przyciskiem myszy Counter-Strike 2. Wybierz „Właściwości”, a zobaczysz Opcje uruchamiania w zakładce Ogólne.

Najlepsze opcje uruchamiania CS2

KomendaCo robi
-consolePozwala otworzyć konsolę deweloperską za pomocą klawisza tyldy (~).
-highNadaje CS2 priorytet w procesach, dzięki czemu działa szybciej.
+exec [autoexec name]Odpala dany plik .config. Zalecamy nadanie plikowi nazwy auotexec i ustawienie polecenia na +exec autoexec.
-novidUmożliwia pominięcie filmu wprowadzającego odtwarzanego przy każdym uruchomieniu gry.
+fps_max [value]Ustawia ograniczenie liczby klatek na sekundę dla gry. np. +fps_max 300 ograniczy liczbę klatek na sekundę do maksymalnie 300.
-threads [value]Jeśli masz wielowątkowy procesor, możesz wybrać, ile wątków chcesz poświęcić CS2. Na przykład -threads 4.
-freq [value]Ustawia częstotliwość odświeżania i wymusza ją na monitorze. Na przykład, dla monitora 240 HZ -freq 240 byłoby odpowiednie.
-nojoyRzekomo poprawia FPS poprzez wyłączenie obsługi joysticka, więc jeśli masz problemy z powolnym działaniem gry, może to pomóc.
-vulkanPrzełącza silnik renderujący na Vulkan, co może poprawić wydajność na niektórych kartach graficznych.
-fullscreenWymusza uruchomienie gry w trybie pełnoekranowym.

Istnieje wiele innych opcji, ale te są zazwyczaj najważniejsze przy rozważaniu tego, co chcesz zrobić. Dodatkowo pamiętaj, że możesz uruchomić praktycznie dowolne polecenie konsoli podczas uruchamiania, wpisując „+console_command” (gdzie zastępujesz console_command dokładnym poleceniem, np. „+cl_showfps 1”, żeby pokazać FPS w CS2. Zalecamy jednak umieszczanie takich poleceń w pliku autoexec).

Jeśli naprawdę chcesz zagłębić się w temat, poeksperymentuj i pobaw się poleceniami i ich kombinacjami, aby w pełni wykorzystać możliwości CS2.

Zapoznaj się z naszym postem o autoexec w CS2, aby dowiedzieć się więcej o komendach i daj nam znać, jeśli któraś z nich pomogła!

Zobacz również

Najlepsze skiny do M4A1-S w CS2: Top 15

Jak surfować w CS2: Serwery, Mapy i Wskazówki