Najlepsze skiny do Glock-18 w CS2: Top 10 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do Glock-18 w CS2: Top 10

KeyDrop Team

Chcesz nadać swojemu Glockowi nowy wygląd na następny mecz? Nie ma problemu: przedstawiamy najlepsze skiny do Glock-18 w CS2, z opcjami dla wszystkich stylów i budżetów. Zaczynajmy!

1. Moonrise

Cena: 0,30–1,30 $

Ulubiona skórka wielu fanów Glocka-18, Moonrise, przedstawia fioletowy krajobraz miasta wzdłuż zamka. Wśród drapaczy chmur widać księżyc w pełni i most, a tłem jest rozgwieżdżone niebo. 

Dokładny wygląd skórki zależy od numeru wzoru, a najbardziej poszukiwane wzory mają gwiazdę na przycisku zwalniającym zamek, najlepiej pośrodku, jak na obrazku obok. Tylko 36 z 1000 seedów posiada gwiazdę, ale nawet one nie są szczególnie drogie — można łatwo znaleźć wzory z gwiazdą „full center” (czyli dokładnie pośrodku przycisku) za mniej niż 10 dolarów. Nic dziwnego, że Moonrise znalazł się też na naszej liście najlepszych tanich skórek w CS2!

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Moonrise

2. Water Elemental

Cena: 3–12 $

Głęboka czerwień tła i jasnoniebieski żywiołak wody przedstawione na tej skórce wyglądają najlepiej w stanie Factory New i Miminal Wear. Dobrze się składa, że ta skórka jest również bardzo przystępna cenowo. Water Elemental jest częścią kolekcji Elemental autorstwa FLaMmenWerFer, która zawiera również niebieską skórkę P2000 | Fire Elemental. Świetny wybór dla każdego czerwonego loadoutu w CS2.

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Water Elemental

3. Ramese’s Reach

Cena: 6–17 $

Wydana w kwietniu 2023 r. wraz z kolekcją Anubis, Ramese’s Reach jest stosunkowo nowym dodatkiem do gry. Skin należy do kategorii Custom Painted i przedstawia rzekę Nil na zamku i faraona Ramzesa I na chwycie. 

Inne symbole Starożytnego Egiptu, takie jak piramidy i hieroglify widoczne na magazynku i spodzie lufy, uzupełniają projekt. Podczas przeładowywania zauważysz również te same symbole wzdłuż górnej części zamka. Szkoda tylko, że czerwone oko znajduje się na uchwycie, gdzie przez większość czasu nie będzie widoczne w grze. Mimo wszystko, fajna skórka do Twojego Glocka!

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Ramese’s Reach

4. Fade

Cena: 1 300–5 000 $

Ach, Fade. Niektórzy marzą o posiadaniu Fade’a, inni nie rozumieją, o co to całe zamieszanie. Tak czy inaczej, zwróciłbyś uwagę, gdyby ktoś z Twojego teamu miał skina Fade, nie? 

Podobnie jak w przypadku każdej innej skórki typu Fade, ceny zależą w dużej mierze od wzoru: im wyższy procent Fade, tym wyższa cena. Najdroższe Glocki Fade w zakresie >95% będą mieć stosunkowo dużo fioletu na zamku. 

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Fade

5. Nuclear Garden

Cena: 2–7,40 $

Toxic time! To jest dopiero ciekawy wzór—Nuclear Garden przedstawia serię czaszek i różnych kości w kolorze, który można opisać jedynie jako radioaktywną zieleń. Dokładna liczba i konfiguracja kości i czaszek zależy od numeru wzoru, ale nie ma żadnych szczególnie rzadkich lub drogich.

Symbole zagrożenia promieniowaniem na czołach czaszek są fajnym dodatkiem. Te same czaszki można zobaczyć na AWP | Acheron i Galil AR | Cold Fusion — wszystkie trzy skórki pochodzą z tej samej kolekcji Nuke. A jeśli używasz pistoletów maszynowych, zobacz też MAC-10 | Nuclear Garden.

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Nuclear Garden

6. Grinder

Cena: 2 $

Czy Grinder, czyli Młynek, zmieli Twoich wrogów w pył? Raczej nie, ale przynajmniej fajnie wygląda!

Chociaż spiralny młynek jest przypuszczalnie centralnym elementem tego projektu, to najbardziej pożądane wersje tego skina to takie bez spirali. Serio. Grindery z wzorami, w których dominuje część i brakuje spirali (jak ten obok, z seedem 593) sprzedają się za kwoty nieco powyżej standardowej ceny rynkowej.

Glock-18 | Grinder (no spiral, pattern 593) CS2 skin

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Grinder

7. Reactor

Cena: 3,70–12 $

Ponownie symbole zagrożenia nuklearnego, tym razem bez czaszek. Są one namalowane na jasnopomarańczowym tle na całej długości zamka.

Numery wzorów wpływają na rozmieszczenie symboli, a w stosunkowo rzadkich przypadkach czarne elementy mogą tworzyć kształt przypominający zęby. Wzór „z zębami” (“teeth”) jest nieco droższy niż cena rynkowa. Seed skina teeth na obrazku to 943.

Glock-18 | Reactor (teeth pattern 943) CS2 skin

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Reactor

8. Gamma Doppler

Cena: 40–70 $ (150–1 500+ $ za Emerald)

Jedyny nie-nóż w rodzinie Gamma Doppler, Glock jest na szczęście dużo, dużo tańszy niż jego nożowe odpowiedniki. Float jest głównym czynnikiem wpływającym na ceny—żadna Faza nie jest wyraźnie droższa od innych, jeśli chodzi o Glocka.

glock-18-gamma-doppler-emerald cs2 skin

Oczywiście Gamma Doppler Emerald (na obrazku) to zupełnie inna historia—kosztuje kilkaset dolarów. Jeśli zależy Ci na jak najbardziej zielonym Dopplerze, tańszą alternatywą jest Faza 2 (Phase 2) zawierająca 80% zieleni i 20% czerni i dostępna w standardowej cenie rynkowej. Aha, i zobacz ten post, aby poznać inne zielone skiny CS2!

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Gamma Doppler

9. Neo-Noir

Cena: 7,50–60 $

Kto nie zna skinów Neo-Noir? Oto wersja do Glocka, przedstawiająca wizerunek kobiety w typowych kolorach Neo-Noir: czarnym, białym, niebieskim i magenta.

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Neo-Noir

10. Off World

Cena: 0,10–0,55 $

Off World to dzieło twórców Neon Rider, pierwotnie nazwane Indigo. Według autorów skina, ich celem było stworzenie skórki, która „stawałaby się coraz lepsza w miarę zużycia” i śmiało można stwierdzić, że im się to udało. Off World wygląda świetnie w każdym stanie zużycia, a jego wygląd przypomina oldschoolowe gry science-fiction i space opera. Za mniej niż 1 dolara, czegóż więcej można chcieć?

Nawiasem mówiąc, jeśli podoba ci się ten styl, zobacz P90 | Off World—możesz go kupić za mniej niż 1 dolara.

Otwórz skrzynię z Glock-18 | Off World

Na tym kończy się nasza lista najlepszych skinów do Glocka w CS2. Przy odrobinie szczęścia, znalazłeś dziś nową ulubioną skórkę—powodzenia w tych pistoletowych rundach!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Czy Key-Drop jest godny zaufania? 

Update „A Call to Arms” w CS2: Co nowego w Counter-Strike?