Najlepsze skiny do MAC-10 w CS2: Top 15 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do MAC-10 w CS2: Top 15

KeyDrop Team

Średni zasięg i trudny do okiełznania odrzut powodują, że MAC-10 nie jest popularnym wyborem — to rzadki widok nawet podczas profesjonalnych rozgrywek. Co nie znaczy, że ten SMG nie ma swoich plusów: przez wysoką szybkostrzelność i przyzwoite obrażenia może być bardzo skuteczny na bliskim dystansie. Niezależnie od tego, czy jesteś zatwardziałym fanem MAC-10 czy też dopiero przymierzasz się do testu tego pistoletu, wybierz dla siebie dobrą skórkę! Oto najlepsze skiny do MAC-10 w CS2.

1. Neon Rider

Cena: 7–12 $

Bez niespodzianek: naszą listę najlepszych skinów do MAC-10 otwiera Neon Rider, czyli ręcznie malowany skin w stylu synthwave, który z dnia na dzień stał się ikoną. Od żywej kombinacji kolorów po unikalny styl i historię Neon Ridera, wszystko się tu zgadza.

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Neon Rider

2. Light Box

Cena: 0,15–1 $

Light Box może wydawać się skrajnie prosty na pierwszy rzut oka… Ale nie daj się zwieść pozorom. Pierwotnie nazwany przez twórcę “Infinity Illusion” (“iluzja nieskończoności”), ten skin zawiera ciekawy efekt widoczny podczas gry.

MAC z tym skinem zdaje się mieć niewielki szklany panel z tyłu pod szczerbinką. Strategicznie rozmieszczone wielokolorowe “światełka” za przezroczystym panelem dają wrażenie trójwymiarowości, jakiego nie było jeszcze w żadnym skinie. Świetny wybór, zwłaszcza dla futurystycznych loadoutów.

MAC-10 | Light Box CS2 skin GIF
Żródło: Warsztat Steam

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Light Box

3. Stalker

Cena: 12–80 $

Jak na skórkę dla MAC-10, Stalker jest stosunkowo drogi. Ale za to jest bardzo kolorowy i zdecydowanie przyciąga wzrok (to nie powinno być problemem, ponieważ i tak raczej nie będziesz się ukrywał z pistoletem maszynowym). Połączenie żółtego i niebieskiego z tygrysimi paskami i agresywnym motywem działa szczególnie dobrze na MAC-10.

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Stalker

4. Disco Tech

Cena: 1–15 $

Jeśli niebieski i różowy kolor sugerują, że wróciliśmy na terytorium synthwave z Disco Tech, to jest to tylko częściowo prawdą. Perłowe wykończenie tej skórki nadaje pistoletowi efekt podobny do naklejek holo, w których kolory zmieniają się w zależności od oświetlenia.

Disco Tech może więc czasami wydawać się też żółty lub zielony:

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Disco Tech

5. Propaganda

Cena: 25–45 $

Istnieje bardzo niewiele skórek CS2, które nawet zbliżają się do tematyki politycznej (i to raczej dobrze). Propaganda jest zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym skinem z tej kategorii, a jego nazwa, schemat kolorów i rosyjskie napisy (pisane cyrylicą słowa takie jak „kontrola” i „strach” pojawiają się w projekcie) wyraźnie wskazują na konkretną ideę społeczno-polityczną… Co dobrze pasuje do historii frakcji Phoenix Connexion po stronie T. Interesujący wybór.

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Propaganda

6. Hot Snakes

Cena: 137–230 $

Hot Snakes to zaprojektowana przez Valve skórka z kolekcji Havoc będąca jedną z najdroższych opcji do MAC-10. Ma zaskakująco realistycznie wyglądający wzór łusek węża, które błyszczą podczas rozgrywki. To, czy jest warta swojej ceny, zależy od Ciebie i Twojego budżetu, ale zdecydowanie jest to jedna z bardziej charakterystycznych skórek MAC-10.

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Hot Snakes

7. Button Masher

Cena: 0,30–1,50

Byliśmy strasznie poważni od czasu Neon Rider na początku listy, więc wprowadźmy trochę zamieszania z Button Masher, który wygląda jak vingage’owy pad do gier. Korpus pistoletu wydaje się wykonany z przezroczystego plastiku, z widocznymi wewnątrz komponentami. Całość wygląda dość realistycznie, a przyciski kierunkowe i menu mają ładny efekt 3D. Świetny wybór!

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Button Masher

8. Allure

Cena: 0,40–1,60 $

Jeśli interesują Cię skiny anime i japońskie w CS2, spodoba Ci się Allure. Projekt naśladuje stylem tradycyjne japońskie ilustracje, przedstawiając fale, rybę Koi i kobiecą postać. Kobieta w tym projekcie ma reprezentować iso onna: „morskiego wampira” z japońskiego folkloru, który wabił niczego niepodejrzewające ofiary swoim pięknem, by następnie zabić je, wysysając z nich krew. Świetny pomysł na skórkę i doskonałe wykonanie, a wszystko to za zaledwie około dolara.

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Allure

9. Ensnared

Cena: 0,07–0,30 $

Jeśli iso onna Cię przeraziło, Ensnared nie pomoże: pokazuje stworzenia opisane jako chochliki, pozornie uwięzione wewnątrz pistoletu. Ich oczy wydają się świecić i nie przestają nawet w najwyższym floacie.

Gdy skin osiąga „najgorszy” stan Battle-Scarred, z chochlików zostają tylko świecące w ciemności oczy:

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Ensnared

10. Toybox

Cena: 4–17 $

Kosmici, defusery, kurczaki, pociski, bomba… Co jeszcze można znaleźć w tym projekcie? Toybox to jedna z niewielu kreskówkowych, zabawnych skórek MAC-10, która nie traktuje rzeczy zbyt poważnie.

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Toybox

11. Whitefish

Cena: 0,15–1 $

Mieliśmy łuski węża w Hot Snakes, teraz nadszedł czas na skina MAC-10 o tematyce rybnej z Whitefish. Zamiast stawiać na realizm, Whitefish przestawia same białe łuski i ości, które zostały ręcznie namalowane na czarnym tle. Świetna minimalistyczna skórka dla tych, którzy nie przepadają za przekombinowanymi, kolorowymi wzorami.

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Whitefish

12. Heat

Cena: 2–7 $

Heat sprawi, że twój MAC-10 będzie wyglądał, jakby wyszedł prosto z kuźni, z poszczególnymi metalowymi częściami wciąż żarzącymi się na krawędziach. Jeśli podoba Ci się ten wygląd, MAG-7 | Heat to taka sama skórka do strzelby (nawiasem mówiąc, MAG-7 ma również inną interesującą opcję z motywem ognia: MAG-7 | Firestarter, która staje się bardziej „spalona” wraz ze wzrostem floatu).

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Heat

13. Fade

Cena: 40–56 $

Fade nie wymaga przedstawiania. Wersja do MACa jest jedną z najtańszych w grze, więc jeśli zawsze chciałeś mieć Fade’a, warto rozważyć tę opcję.

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Fade

14. Classic Crate

Cena: 0,10–0,40 $

Jako powrót do starych (dobrych?) czasów, Classic Crate przypomina metalowe skrzynie z pierwotnej wersji mapy de_dust2. Nie musisz jednak pamiętać ich z doświadczenia, aby cieszyć się tą skórką — Classic Crate będzie doskonałym dodatkiem do każdego wyposażenia.

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Classic Crate

15. Monkeyflage

Cena: 0,07–0,30 $

Na koniec Monkeyflage, czyli nazwa będąca grą słów łączącą “monkey” (małpa) i “camouflage” (kamuflaź). Nie ma się nad czym zastanawiać: jest prosty, zabawny i wywołuje uśmiech na twarzy. Brawa dla twórcy za poświęcenie czasu na dopracowanie szczegółów, takich jak drewniany podkład na uchwycie, liść na magazynku czy wzory na pasku.

Otwórz skrzynię z MAC-10 | Monkeyflage

To wszystko, co dzisiaj dla Ciebie mamy. Widziałeś już najlepsze skiny do MAC-10 w CS2 — teraz wybierz swój ulubiony i przetestuj go w meczu!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Najlepsze niebieskie rękawiczki w CS2

Najlepsze celowniki CS2: jak wybrać i ustawić celownik