Najlepsze skiny do MAG-7 w CS2: Top 10 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do MAG-7 w CS2: Top 10

KeyDrop Team

MAG-7 łączy ograniczony zasięg z wysoką mocą, co czyni go bardzo sytuacyjną, ale też zaskakująco skuteczną bronią, zwłaszcza jeśli wiesz, jak się nim posłużyć. Dla tych z Was, którzy dobrze sobie radzą ze strzelbami, zebraliśmy najlepsze skiny do MAG-7 w CS2 — oto one!

1. Justice

Cena: 1–12 $

Zaczynamy od Justice, czyli skina z kolekcji Tarot autorstwa Zaphk, który dał nam także takie klasyki jak AK-47 | The Empress czy M4A4 | The Emperor

Design tego skina jest mocno inspirowany kartą tarota reprezentującą Sprawiedliwość. Zawiera ciekawą niebiesko-złotą paletę i kilka szczegółowych wzorów, które tworzą świetną całość. Szczerze, to jeden z najmocniejszych kandydatów do tytułu najlepszego skina do MAG-7, jeśli takowy mielibyśmy nadawać. 

Otwórz skrzynię z MAG-7 | Justice

2. Monster Call

Cena: 0,30–1,60 $

Jeśli lubisz skiny, które opowiadają historię, to Monster Call może być dla Ciebie dobrym wyborem. Ten skin w ręcznie malowanym stylu przedstawia rekina (chyba?) goniącego rybę oraz inne bliżej nieokreślone morskie stworzenia, przyglądające się całej akcji. Świetny i niedrogi wybór, jeśli podoba Ci się taki styl. 

Otwórz skrzynię z MAG-7 | Monster Call

3. Cinquedea

Cena: 600–1150 $

A teraz coś zupełnie innego: nic nie mogłoby się bardziej różnić od Monster Call niż Cinquedea, zarówno w wyglądzie, jak i w cenie (niestety). Cinquedea idzie w styl renesansowy, co, trzeba przyznać, jest dość nietypowe jak na skina do CSa. “Szklane” panele na bokach strzelby wyglądają zaskakująco realistycznie. Natomiast nazwa pochodzi od krótkiego miecza używanego we Włoszech w XV i XVI wieku. 

Możesz znaleźć MAG-7 | Cinquedea w tańszych cenach na niezależnych stronach, ale tak czy inaczej nie zapłacisz mniej, niż ok. 450–500 $. Zawsze można próbować szczęścia na Key-Drop!

Otwórz skrzynię z MAG-7 | Cinquedea

4. BI83 Spectrum

Cena: 0,70–2 $

A to kolejny bardzo kreatywny skin. BI Spectrum przedstawia wielokolorowy wzór, który wyglądem naśladuje kryształ bizmutu. Te syntetyczne “kryształy” mają takie właśnie opalizujące kolory, które układają się w kanciaste wzory. A sam skin jest kolorowy, zwraca uwagę i nie kosztuje dużo — nie ma powodu, żeby go nie kupić.

Aha — symbolem bizmutu jest Bi, a liczbą atomową 83, stąd nazwa skina.

Otwórz skrzynię z MAG-7 | BI83 Spectrum

5. Firestarter

Cena: 0,50–3 $

Firestarter jest jednym z tych rzadkich skinów, które wyglądają lepiej przy wyższym floacie. Obrazek powyżej przestawia Firestarter w stanie Battle-Scarred, z najwyższym możliwym floatem dla tej skórki (ok. 0,48). Firestartery w wersji Factory New są raczej nudne — białe, z nielicznymi zadrapaniami i śladami użytkowania. Ale wystarczy podnieść float, i…

Kiedy float tego skina rośnie, pojawia się efekt przypalenia — metal wydaje się dosłownie rozgrzany do czerwoności. Dla fanów MAG-7 to klasyk. (Plusem jest też to, że The Prodigy utknie Ci w głowie zawsze, kiedy będziesz używać tej skórki.)

Otwórz skrzynię z MAG-7 | Firestarter

6. Copper Coated

Cena: 0,40–6 $

Jak wyglądałaby strzelba MAG-7, gdyby ktoś polał ją roztopioną miedzią? Copper Coated to odpowiedź właśnie na to pytanie. (Nie wyjaśnia co prawda, jakim cudem taka strzelba miałaby dalej działać, ale mniejsza o to.) Geometryczne symbole to fajny dodatek.

Otwórz skrzynię z MAG-7 | Copper Coated

7. SWAG-7

Cena: 0,30–1 $

Niektóre skiny w CSie przypasują Ci tylko i wyłącznie jeśli jesteś fanem określonego stylu, a SWAG-7 to doskonały przykład takiego właśnie przypadku. Nawet jego flavor text to pokreśla: Masz go lub nie. Ten konkretny swag będzie kosztował Cię tylko około dolara, więc bez problemu możesz go mieć (lub nie).

Otwórz skrzynię z MAG-7 | SWAG-7

8. Heat

Cena: 0,30–2 $

Wracamy do motywu ognia ze skinem Heat, który ma wyglądać, jakby dopiero co wyszedł z kuźni, spod kowalskiego młota. Efekt żarzącego się metalu jest całkiem realistyczny i wygląda świetnie w grze (znacznie lepiej niż na obrazkach). Jednak w przeciwieństwie do Firestarter, Heat nie staje się „gorętszy” wraz ze wzrostem floatu — kolory tracą nieco żywości po 0,30, więc najlepiej wybrać opcję Factory New.

Otwórz skrzynię z MAG-7 | Heat

9. Foresight

Cena: 0,15 $

Pozwól swojemu MAG-7 przewidzieć wynik każdego meczu dzięki Foresight (uwaga spoiler: jest on na stałe ustawiony na „wygraną”, ale to dobra wiadomość dla Ciebie). Ten projekt jest nawiązaniem do Paula, ośmiornicy, która poprawnie przewidziała wyniki kilku meczów Euro i Mistrzostw Świata w latach 2008–2010. (Tak, serio.) Foresight ma oldschoolowy styl ilustracji, który przypomina karty tarota i zaskakująco dobrze pasuje do MAG-7.

Otwórz skrzynię z MAG-7 | Foresight

10. Bulldozer

Cena: 5–200 $

Teraz coś dla minimalistów. Bulldozer łączy czerń z tym specyficznym odcieniem żółtego, który można zobaczyć na ciężkim sprzęcie na placu budowy – znalazł się nawet na naszej liście najlepszych żółtych skórek w CS2. Jego zakres float wynosi 0,06–0,80, co sprawia, że fabrycznie nowe Bulldozery są niezwykle rzadkie… i drogie, stąd cena 200 dolarów. Nie martw się jednak: jeśli nie interesują Cię drogie przedmioty kolekcjonerskie, możesz łatwo zdobyć Bulldozer w stanie Minimal Wear za około 18 dolarów.

Otwórz skrzynię z MAG-7 | Bulldozer

Znalazłeś swoją nową ulubioną skórkę MAG-7? No to niech Ci dobrze służy i udanej gry! Baw się dobrze na Key-Drop, do wygrania jest mnóstwo skórek do MAG-7 i nie tylko!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

MP5-SD vs MP7 w CS2: co wybrać?

PGL Major Copenhagen 2024: Dzień 5 (Eliminacje)