MP5-SD vs MP7 w CS2: co wybrać? - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

MP5-SD vs MP7 w CS2: co wybrać?

KeyDrop Team

MP5-SD i MP7 to dwa pistolety maszynowe, które można dodać do ekwipunku. Choć nie wykluczają się one wzajemnie, zajmowanie dwóch miejsc na broń średniego poziomu może nie być najlepszym pomysłem. W tym artykule zbadamy różnicę między nimi i dowiemy się, którą z nich powinieneś wybrać, aby pasowała do twojego stylu gry. A więc, MP5 vs MP7: który wybrać?

MP5 vs MP7: ogólne informacje

MP5-SDMP7
Cena$1500$1500
Amunicja3030
Model strzelaniaMniejszy odrzut, większa niedokładność przy ruchuWiększy odrzut, mniejsza niedokładność przy ruchu
Podstawowe obrażenia2729
Dodatkowe cechyTłumik, większa prędkość ruchuBez tłumika, wolniejsza prędkość ruchu
MP5-SD vs MP7

Jak widać, ogólna istota tych dwóch broni jest taka, że jedna jest typem do strzelania w biegu, a druga jest „podstępna”. W przeciwieństwie do debaty M4A4 vs M4A1-S ta nie jest rozstrzygnięta na scenie profesjonalnej i nie ma różnicy w cenie, co sprawia, że jest to naprawdę kwestia preferencji. Opiszemy style gry, które musisz mieć dla każdej broni, ponieważ ostatecznie to zależy od Ciebie.

MP7: szczegóły

MP7 jest często używany do siłowych ataków na opancerzonych przeciwników i jest prawdopodobnie lepszy po stronie T niż po stronie CT ze względu na jego zalety związane z celnością ruchu i ogólnym brakiem subtelności.

Świetnie nadaje się do atakowania z dystansu i stania się trudnym celem do trafienia. Jeśli jesteś agresywnym CT, jest to również świetny wybór do atakowania terrorystów i zaskakiwania ich. Jednakże, jeśli nie grasz zbyt agresywnie, MP7 może zawieść cię podczas walki na dłuższym dystansie i próby utrzymania kąta.

MP5-SD: szczegóły

MP5-SD świetnie nadaje się do kotwiczenia na CT lub czajenia się po stronie terrorystów ze względu na tłumik i stosunkowo wyższą celność. Nadaje się również do zabawy z dymem ze względu na brak znaczników i bycie cichym, co utrudnia śledzenie.

Wady pojawiają się podczas biegania i strzelania, z dużą niedokładnością ruchu, nie będziesz w stanie w pełni wykorzystać SMG, co czyni go słabszym karabinem niż czymkolwiek innym. Jeśli więc jesteś niecierpliwy, zdecydowanie wybierz MP7.

Czy wyposażyć się w obie bronie?

Wyposażenie obu broni jest dobre tylko wtedy, gdy nie planujesz używać zbyt wielu innych broni średniego poziomu. Radzimy trzymać XM1014, MAG-7/Nova, MP9/MAC-10 i P90 obok jednego z dwóch pozostałych MP. Jeśli więc nigdy nie używasz żadnej z tych broni, zamiana ich na MP7 lub MP5 może być dobrym pomysłem. W przeciwnym razie powinieneś pozostać przy jednej broni. Możesz także wyposażyć jeden po stronie CT i jeden po stronie T. Możliwości są nieograniczone. Radzimy jednak nie wczytywać się zbytnio w takie artykuły jak ten. Pobaw się obiema broniami i sprawdź, która działa lepiej. W ten sposób będziesz grać w CS2 tak, jak powinno się grać — czyli po swojemu!

Którą broń wybrałeś? Nie zapomnij powiedzieć nam o tym na naszych portalach społecznościowych, jeśli będziesz miał okazję!

Zobacz również

Najlepsze skiny do FAMAS w CS2: Top 12

Najlepsze skiny do MAG-7 w CS2: Top 10