Najlepsze skiny do FAMAS w CS2: Top 12 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do FAMAS w CS2: Top 12

KeyDrop Team

Dobra, wiem, co sobie teraz myślisz. Słowa „najlepsze” i „skórki FAMAS” tak naprawdę nie idą w parze. Uczciwie mówiąc, Counter-Strike cierpi na poważny brak świetnych skórek FAMAS, zwłaszcza w porównaniu z designami, jakie otrzymują inne karabiny. Najtańszy AR po stronie CT nie ma nawet swojej skórki w Kilowatt Case, pierwszej skrzyni CS2. Nie oznacza to jednak, że przyzwoite skiny do FAMAS w CS2 nie istnieją w ogóle! Wybraliśmy najciekawsze opcje, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

1. Pulse

Cena: 6–7 $

Zacznijmy od czegoś żywego i kolorowego. Pulse zawiera proste geometryczne wzory w ciekawej kolorystyce fioletów i różów. Kolory są zdecydowanie mocną stroną tego projektu, zwłaszcza jasne akcenty, które zwracają uwagę. Nic dziwnego, że Pulse znalazł się też na naszej liście najlepszych fioletowych skinów w CS2.

Otwórz skrzynię z FAMAS | Pulse

2. Valence

Cena: 2–7 $

Valence wygląda całkiem nowocześnie z szarą bazą i jaskrawymi, czerwono-pomarańczowymi akcentami. Przyciąga wzrok, zwłaszcza jak na skina do FAMAS. Kontrast między tymi kolorami będzie oczywiście najbardziej wyraźny w stanie Factory New, ale Valence wygląda również interesująco w wysokich floatach — ma zużyty, podniszczony wygląd, który sprawia się całkiem dobrze: 

Otwórz skrzynię z FAMAS | Valence

3. Survivor Z

Cena: 0,15–0,60 $

À propos podniszczonych skinów, Survivor Z z założenia wygląda na mocno wysłużony. Sprawi, że Twój FAMAS będzie wyglądał, jakby był odpowiedzialny za wysłanie tysięcy zombie na tamten świat. To świetny wybór do postapokaliptycznego loadoutu, a do tego jest bardzo przystępny cenowo — znalazł się nawet na naszej liście najlepszych tanich skinów w CS2.

Otwórz skrzynię z FAMAS | Survivor Z

4. Mecha Industries

Cena: 3–9 $

Jeśli survival nie jest w Twoim stylu, to może wolisz sci-fi? Nowoczesne wzory i futurystyczny zestaw kolorów, detale takie jak mały kod kreskowy czy symbole ostrzegawcze nad magazynkiem… Mecha Industries wyraźnie pochodzi z kolonii kosmicznej, gdzieś z odległych zakątków Drogi Mlecznej. Dobry wybór, jeśli idziesz w futurystyczny look.

Otwórz skrzynię z FAMAS | Mecha Industries

5. ZX Spectron

Cena: 1–7 $

Od przyszłości do retro: design skórki ZX Spectron jest hołdem dla vintage’owych komputerów do gier. Bezpośrednią inspiracją dla tego skina był 8-bitowy komputer ZX Spectrum, wydany w 1982 roku. Czarna obudowa, kolorowe paski, czerwone litery i nazwa tego skina to odniesienia do designu ZX Spectrum.

Ogólnie rzecz biorąc, wygląda całkiem fajnie, jeśli lubisz takie rzeczy (lub budujesz loadout retro). A małe „okienko” w magazynku jest miłym akcentem. Twórca skórki, S.H.A.D.O.W, zaprojektował całą kolekcję skinów ZX Spectron, choć jak dotąd tylko FAMAS trafił do gry.

Otwórz skrzynię z FAMAS | ZX Spectron

6. Styx

Cena: 2–9 $

Połączenie jaskrawoczerwonego koloru bazowego ze szczegółowym wzorem czaszek i kości czyni Styx ciekawym, choć nieco pospolitym skinem. Być może wydaje się mało oryginalny ze względu na to, że te same czaszki pojawiają się w wielu innych skinach autorstwa Valve, w tym AWP | Acheron, P250 | Contamination czy Glock-18 | Nuclear Garden

Mimo wszystko, w kontekście skinów do FAMAS, Styx to całkiem niezły wybór. Jego nazwa odnosi się do rzeki Styks w Hadesie, czyli w mrocznych zaświatach greckiej mitologii. Styks oddziela tam świat żywych od świata umarłych. W sumie pasuje: ostatecznie głównym zastosowaniem Twojego FAMAS jest zabijanie wrogów.

Otwórz skrzynię z FAMAS | Styx

7. Neural Net

Cena: 1–2 $

Wiele dobrych skinów do FAMAS w CS2 wydaje się iść w kolor czerwony, więc wprowadźmy trochę różnorodności żółtym Neural Net. (Jeśli wolisz czerwone skórki, zobacz naszą listę najlepszych czerwonych skinów w CS2.)

Neural Net to prosty skin, z geometrycznym wzorem łączącym kolory żółty i szary. Krawędzie są lekko podniszczone nawet przy najniższym floacie. Ciekawostka: ten skin został zaprojektowany przez SLIMEface, autora ikonicznej serii skórek Bloodsport. 

Otwórz skrzynię z FAMAS | Neural Net

8. Commemoration

Cena: 11–20 $

Złoty FAMAS upamiętnia 20 lat Counter-Strike’a i projektem przypomina medal albo pamiątkową monetę. Na kolbie znajduje się lista wszystkich map z CSa, a z boku karabinu zobaczysz emblemat przedstawiający pięcioosobowy team. Drewniany chwyt to fajny dodatek. 

Otwórz skrzynię z FAMAS | Commemoration

9. Waters of Nephthys

Cena: 32–125 $

Nareszcie coś niebieskiego! Ten skin może sprawiać wrażenie prostego (i nudnego) na obrazku, ale w akcji wygląda świetnie, zwłaszcza przy efektach Source 2. W grze odcienie błękitu na tej skórce zmieniają się w zależności od światła, podobnie jak na naklejkach holo. Wielu graczy dodaje nawet niebieskie naklejki holo do tej skórki, aby była jeszcze bardziej błyszcząca. Jeśli lubisz błękitne skórki, sprawdź naszą listę najlepszych niebieskich skinów w CS2.

Nephthys jest boginią z mitologii Starożytnego Egiptu, gdzie symbolizuje między innymi doświadczenie śmierci. BTW, jeśli “Nephthys” wydaje Ci się trudne do wymówienia, to wiedz, że rozwinięcie skrótu “FAMAS” to “Fusil d’Assaut de la Manufacture d’Armes de Saint-Étienne”. 

Otwórz skrzynię z FAMAS | Waters of Nephthys

10. Djinn

Cena: 2–14 $

Djinn posiada czarną bazę z grawerowanymi stalowymi inkrustacjami, w tym jedną przedstawiającą tytułowego Djinna. Ta postać (lub Dżinn, Jinn) to duch z mitologii arabskiej, niewidoczny dla ludzi, ale mogący wpływać na ludzkie wybory i życie. W każdym razie, w projekcie skórki Djinn wydaje się mieć rogi, trzyma dwa miecze i wygląda jak postać ze wczesnych gier Diablo. Dobry wybór, jeśli szukasz stonowanego, mrocznego wyposażenia. 

Otwórz skrzynię z FAMAS | Djinn

11. Eye of Athena

Cena: 3–13 $

Co przedstawia mechaniczną sowę i wygląda jak ukończona strona z antystresowej kolorowanki? Tak jest, Eye of Athena. To jeden z najbardziej złożonych designów dla FAMAS i zawiera ciekawą paletę kolorów pełną odcieni żółci, szarości i brązu, z odrobiną zieleni. 

Kącik wiedzy: w greckiej mitologii, Atena to bogini mądrości i wojny często przedstawiana jako sowa. To tłumaczy nazwę tego skina (i “mądre” sowy w bajkach). 

Otwórz skrzynię z FAMAS | Eye of Athena

12. Roll Cage

Cena: 2–17 $

Zainspirowany rajdami Roll Cage jest częścią kolekcji Rally autorstwa kosear. Łączy czarny, czerwony i biały lakier z logo „sponsorów” i innymi szczegółami, których można się spodziewać na samochodzie rajdowym. Być może najfajniejszym aspektem tego projektu jest „błoto” pokrywające część karabinu.

Jeśli tematyka rajdowa nie jest Ci bliska, to Roll Cage (klatka bezpieczeństwa) jest ramą wbudowywaną w strukturę pojazdu, żeby wzmocnić nadwozie i ochronić pasażerów w razie wywrócenia samochodu. 

Otwórz skrzynię z FAMAS | Roll Cage

Nadal uważasz, że dobre skiny do FAMAS w CS2 nie istnieją? Mamy nadzieję, że chociaż jedna z naszych propozycji zwróciła Twoją uwagę. A jeśli nie, coż, jest mnóstwo świetnych skinów CS2 do M4A4… Baw się dobrze na Key-Drop i dzięki za odwiedzenie naszego bloga!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

PGL Major Copenhagen 2024: Dzień 4

MP5-SD vs MP7 w CS2: co wybrać?