Skrzynka Kilowatt: Oceniamy Nowe Skiny CS2  - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Skrzynka Kilowatt: Oceniamy Nowe Skiny CS2 

KeyDrop Team

Nowa skrzynka Kilowatt właśnie dotarła do CS2, wraz z długo wyczekiwanym powrotem Wyścigu Zbrojeń. Wie… w sumie nie wiecie co to znaczy, bo pierwszy raz robimy to na naszym blogu! Czas na RECENZJE SKINÓW!

Skrzynka Kilowatt: Skiny Mil-Spec

Dual Berettas | Hideout

Jak na skórkę Mil-Spec te berettki są super. Stworzone w stylu graffiti z niebieską bazą i żółto-czerwonymi akcentami, wyglądają zarówno “ostro” jak i “czysto” zarazem. Wraz z widocznym napisem “Parabellum”, z tym skinem będziesz gotowy do boju… głównie na rundach eco.

Nasza ocena: 7/10

MAC-10 | Light Box

Kolejna super wyglądająca tania skórka. Świetna do minimalistycznych ekwipunków. Light Box jest subtelny, nowoczesny i dynamiczny. Ma prosty czarny design, z paskami LED w ramach dekoracji. Może nie jest najbardziej błyszczący, ale jest piękny w swojej prostocie.

Nasza ocena: 8/10

Nova | Dark Sigil

Ciekawa interpretacja Novy, łączy w sobie klasyczną strzelbę myśliwską z motywem runiczno-wikingowskim. Jest prosty, ma fajne grawery i kilka akcentów tu i tam. Ale porównując z resztą skinów w tej kategorii, jest nieco nudny, dlatego damy mu idealnie przeciętną ocenę.

Nasza ocena: 5/10

SSG-08 | Dezastre

Niestety, ten skin wygląda jak wczesny CS:GO. Ma kilka ładnych elementów (akcenty, błękit, detale), ale esencja designu to losowe bloczki, które wyglądają, jakby zostały ściągnięte wprost z designu strony ładowania z 2022. Nie działa to.

Nasza ocena: 4/10

Tec-9 | Slag

Podobnie jak Dezastre, Slag jest dosyć generyczny, ale jego akcenty i postapokaliptyczny vibe troszkę go ulepszają. Musimy jednak spytać… Czy żaden Brytyjczyk nie spojrzał na tę nazwę wcześniej? (Kto ma wiedzieć, ten wie.)

Nasza ocena: 5/10

UMP-45 | Motorized

No i teraz mamy fajną skórkę. Pełna detalu, pokazuje wewnętrzny mechanizm broni. Koncept przypomina niektóre skórki do telefonów i laptopów, które robią to samo, ale no jednak chcąc nie chcąc, bez głębi. Bardzo nam się podoba, szczególnie jako tania skórka Mil-Spec. Mamy nadzieję, że będzie to początek trendu dla wielu innych skórek!

Nasza ocena: 9/10

XM1014 | Irezumi

Irezumi jest podobne do Dark Sigil, ale trochę ciekawsze, bo bardziej skupione na jednym motywie, ozłacającym autoshotguna wraz z pięknymi grawerami. To może nie być Twoja stylówa, ale musimy przyznać, że jest to solidna skórka i to o wiele lepsza od poprzedniej strzelby na liście.

Nasza ocena: 7/10

Skrzynka Kilowatt: Skiny Restricted

Glock-18 | Block-18

Nie tylko żart jest fantastyczny, ale też design. To jest jedna z tych dziwacznych skórek, które łamią niektórym imersję, ale będą zabawne dla innych. Uwielbiamy kreatywność pokazywaną tutaj i fakt, że broń tworzą klocki w stylu LEGO. Super sprawa!

Nasza ocena: 9/10

M4A4 | Etch Lord

Żart w tytule jest super, ale to wszystko, co jest super w tej skórce. Nudne kolory, nudna grafika w skórce tej rangi są nieakceptowalne. Następny.

Nasza ocena: 2/10

Five-SeveN | Hybrid

Kolor jest fajny… ale Restricted? Naprawdę. Fioletowe paski nie dodają wiele do tej skórki i pasowałaby ona bardziej do kolekcji z mapy na niższej rzadkości. Po prostu… meh.

Nasza ocena: 3/10

MP7 | Just Smile

Uśmiechnijcie się! Ten skin stylizowany na graffiti ma centralny uśmieszek, który naprawdę działa. Ma fajne kolorki i dobry motyw. Nie jest najwspanialszy, ale rzeczywiście… żyjemy w społeczeństwie i w tym społeczeństwie działa.

Nasza ocena: 7/10

Sawed-Off | Analog Input

Odnoszący się do analogowych kolorów dni minionych, ten prosty skin jest trochę neo-retro. Trochę futuryzmu, trochę ejtisów, dużo funu. Nie jest najlepszy w grupie, ale jest wyjątkowo potrzebnym dodatkiem do zazwyczaj mało kolorowego obrzyna.

Nasza ocena: 7/10

Skrzynka Kilowatt: Skiny Classified

M4A1-S | Black Lotus

Czarny Lotos przyszedł do M4A1-S. Ten kwiecisty skin nie jest najbardziej wyrazisty, ale malunki są szczegółowe i na pewno przemówią do niektórych. Jednak… czy powinien być w tej randze? Nie wydaje nam się.

Nasza ocena: 5/10

Zeus x27 | Olympus

Tak! To skin do Zeusa i ukazuje on… Zeusa! Albo Jowisza jak myślisz za dużo o Imperium Rzymskim. Skin pokazuje greckiego boga w superbohaterskiej pozie inspirowanej Thorem… Ale hej, to tylko zwrot inspiracji. Dobra zabawa, super podejście do motywu i super dla tazera… Co daje nam idealny wynik!

Nasza ocena: 10/10

USP-S | Jawbreaker

W tym tempie będziemy mogli wkrótce stworzyć pełen “potworny” ekwipunek. Jawbreaker, jak wiele skórek w tej kolekcji, jest bazowany na graffiti, ale pokazuje dużo detali z tytułowym potworem. Jest fajne, pasuje do skórek takich jak Hyper Beast i działa dobrze w różnych sytuacjach.

Nasza ocena: 8/10

Skrzynka Kilowatt: Skiny Covert

AK-47 | Inheritance

Ten jest ciekawy. Ma bardzo unikalne kolorki i trudno nam znaleźć inne pasujące do nich skiny. Jednocześnie działa dobrze z innymi “arystokratycznymi” czy też eleganckimi skinami. Grawer jest szczegółowy, a cała skórka pasuje do swojej rangi.

Nasza ocena: 7.5/10

AWP | Chrome Cannon

Tu będzie ciężko. Chrome Cannon ma fantastyczne lustrzane wykończenie, które reaguje na otoczenie, ale jeżeli grasz na wyższym poziomie, prawdopodobnie nie będziesz mieć ustawień wystarczająco dobrych, by w pełni docenić tego skina. To sprawia, że ten skin jest naprawdę zależny od czynników zewnętrznych, a też nie ma tak dobrego designu jak Disco Tech czy Printstream. Dlatego… Damy mu średnią ocenę, bo jest to przerost formy nad treścią w medium, w którym głównie o formę chodzi.

Nasza ocena: 6/10

Kukri Knife

W tej skrzynce pojawił się również nowiutki nóż Kukri. Valve opisuje go jako nóż używany w “tradycyjnych rytuałach takich jak wesela i zadźgania.” Mamy nadzieję, że nie są one ze sobą połączone. Jeżeli chodzi o sam nóż, dzięki jego unikatowemu wyglądowi, Kukri ma to, czego trzeba by zostać nowym najlepszym nożem w świecie Counter-Strike’a, szczególnie że różne wykończenia naprawdę mogą zmienić jego vibe. Porównując go do innych nowych noży takich jak Stiletto albo Navaja, then naprawdę jest fajny (i imponujący) i dlatego dostaje dobrą ocenę.

Jeśli chcesz wypróbować kosę Kukri, możesz to zrobić z użyciem komendy w meczu treningowym lub na lokalnym serwerze. Dowiedz się jak to zrobić z naszego posta o komendach na kosy w CS2!

Nasza ocena: 9/10

Podsumowanie

Iiii to wszystko! Jeżeli chcecie więcej kontentu, sprawdźcie inne nasze artykuły, takie jak ten wyjaśniający wszystkie nowości wydane z aktualizacją „A Call to Arms”. A jak chcecie się pokłócić o oceny… zapraszamy na socialki!

Zobacz również

Najlepsze skiny do Desert Eagle w CS2: Top 15

M4A4 czy M4A1-S w CS2: Co wybrać? Przewodnik [2024]