Najlepsze skiny do Desert Eagle w CS2: Top 15 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do Desert Eagle w CS2: Top 15

KeyDrop Team

Masz gotówkę do wydania między rundami i nie boisz się zdradzić swojej pozycji najgłośniejszym hukiem, jakiego kiedykolwiek doświadczył Dust II? Wygląda na to, że nadszedł czas na Deagle! Oto najlepsze skiny do Desert Eagle w CS2 — jeśli poświęciłeś czas na opanowanie najpotężniejszego pistoletu w grze, musisz pochwalić się imponującą skórką.

1. Golden Koi

Cena: około 90 $

Złoty Deagle? Czemu nie! Naszą listę otwiera Golden Koi, ozdobiony od przysłowiowych stóp do głów wzorem złotych łusek. Flavor text tego skina to “Głośny pistolet w każdym znaczeniu tego słowa” i trudno się nie zgodzić — Golden Koi jest raczej krzykliwy. Ale to nie powinno Cię zniechęcić przed jego zakupem, jeśli Ci się podoba! 

Golden Koi ma stosunkowo mały zakres możliwego floatu (0,00–0,12), co oznacza, że występuje tylko w stanie Factory New i Minimal Wear. Wysoki float niesie ze sobą sporo otarć uwidaczniających czarny podkład, więc wybierz fabrycznie nowego skina — będzie Cię kosztował tylko kilka dolarów więcej. A jeśli chodzi o nazwę skina: koi to rodzaj karpia trzymanego dla dekoracji w ogrodowych oczkach wodnych, który występuje w wielu kolorach, w tym złotym. 

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Golden Koi

2. Blaze

Cena: 785–895 $

Od motocykli po hot rody i, jak widać, pistolety, wszystko co fajne staje się jeszcze fajniejsze, kiedy namalujesz na tym płomienie. 

Taka lakierka dla Deagla to spory wydatek, choć co ciekawe, fabrycznie nowe skórki Blaze są zwykle o co najmniej 100 dolarów tańsze niż te w stanie Minimal Wear. Zakres float jest tutaj ograniczony do 0,00-0,08, więc jest mniej Blaze’ów w stanie MW niż w FN, stąd wyższe ceny za „gorszy” stan. Odwiedź nasz post o floacie i stanie zużycia broni w CS2, żeby dowiedzieć się więcej. 

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Blaze

3. Printstream

Cena: 28–100 $

Łączący czerń z tytanową bielą i serią drobnych geometrycznych akcentów Printstream jest nowoczesny i bardzo rozpoznawalny — no i zdecydowanie zwraca uwagę. Perłowe wykończenie powoduje, że podczas gry pozornie monochromatyczny Deagle będzie odbijał światło, mieniąc się delikatnymi kolorami — zobacz sam:

Niektórzy kochają Printstream za minimalistyczny, a zarazem szczegółowy design, inni widzą w nim świetne tło dla swoich naklejek, a dla niektórych nie ma w nim nic specjalnego. Jeśli nie jesteś w tej ostatniej grupie, zobacz też pozostałe Printstreamy w CSie: M4A1-S | Printstream i USP-S | Printstream.

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Printstream

4. Crimson Web

Cena: 6,70–110 $

Z ciemnoczerwonym tłem i czarnym wzorem pajęczyny, Crimson Web to klasyk — zarówno pod względem wyglądu, jak i wieku. Dodany do Counter-Strike’a w 2014 roku Crimson Web jest jednym ze starszych skinów w grze, ale pozostaje też jednym z najpopularniejszych wyborów dla Deagle’a. Ułożenie i dokładny kształt pajęczyny na broni zależy od indeksu wzoru każdej skórki (pattern number). 

Skiny z serii Crimson Web są też dostępne dla większości noży, Specialist Gloves i kilku innych rodzajów broni, w tym CZ75-Auto, R8 Revolver oraz SCAR-20. A jeśli czujesz, że czerwony loadout to świetny pomysł, zobacz nasz post o najlepszych czerwonych skinach w CS2

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Crimson Web

5. Light Rail

Cena: 0,60–4 $

Light Rail widuje się w wyposażeniu graczy stosunkowo często, pewnie dlatego, że to jeden z najtańszych skinów w CS2 do Desert Eagle. Ale choć wszyscy widzieliśmy już tego skina miliony razy, warto go docenić: żółto-pomarańczowy gradient wygląda całkiem fajnie, a wzory mające stworzyć wrażenie trójwymiarowości sprawdzają się w praktyce i robią wrażenie. Pod odpowiednim kątem naprawdę wydaje się, że geometria pistoletu jest inna w tej skórce. Jeśli masz niewielki budżet, Light Rail to raczej najlepszy wybór.

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Light Rail

6. Mecha Industries

Cena: 3,65–10 $

Ten futurystyczny projekt wygląda jak coś, co pochodzi z laboratorium lub z pokładu statku kosmicznego… ewentualnie z laboratorium na statku kosmicznym. Na pierwszy rzut oka może nie wyglądać tak imponująco, ale diabeł tkwi w szczegółach. Szczególnie fajny jest efekt przezroczystego „okna” na chwycie, z malutkimi znacznikami „Reload” i „Full”. I nie musisz zaciągać pożyczki, aby go kupić.

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Mecha Industries

7. Code Red

Cena: 16–80 $

Proste, ponadczasowe połączenie czerni, bieli i czerwieni bardzo dobrze sprawdza się na Code Red. Ta skórka jest lekko podniszczona już w stanie Factory New, więc nawet przy zerowym floacie będzie widać oznaki zużycia. Przy wysokich floatach skin pokrywa się warstwą patyny, przez co kolory stają się ciemniejsze i mniej wyraziste.

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Code Red

8. Cobalt Disruption

Cena: 70–92 $

Cobalt Disruption zawiera nowoczesny wzór kamuflażu zwany digital disruptive pattern (DDPAT) w odcieniach niebieskiego. Pytasz, kiedy niby niebieski DDPAT miałby się przydać w sytuacji bojowej? Cóż, ta skórka jest częścią zimowej kolekcji eSports 2013, więc prawdopodobnie w śnieżnych, lodowych, zimowych krajobrazach (których brak w Counter-Strike jest dość zauważalny). W każdym razie, nie ma co piętrzyć problemów: jeśli skin Ci się podoba, kup go. Nawet jeżeli jest dość drogi jak na tak prostą skórkę.

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Cobalt Disruption

9. Sunset Storm 弐

Cena: 260–330 $

Sunset Storm przedstawia abstrakcyjny wzór z falami w różnych odcieniach pomarańczowego i czerwonego. Istnieją dwie wersje tej skórki: 弐 (czyli „Dwa” lub „Drugi”), pokazana tutaj, zawiera na chwycie twarz z dość złośliwym uśmiechem. Desert Eagle | Sunset Storm 壱 („Jeden”, „Pierwszy”) jest prawie taka sama, ale bez twarzy. Jest również w podobnej cenie (260–380 $).

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Sunset Storm 弐

10. Midnight Storm

Cena: 20–30 $

Podczas gdy dwa Sunset Storms mogą być niemożliwe do odróżnienia podczas rozgrywki, Midnight Storm zdecydowanie się wyróżnia. Ma ten sam wzór fali, ale w odcieniach niebieskiego, zielonego i turkusowego, które mają przypominać wzburzone morze. Jest też znacznie bardziej przystępny cenowo (w końcu to pistolet klasy Industrial), a wielu graczy będzie preferować jego zimną kolorystykę.

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Midnight Storm

11. Hypnotic

Cena: 107–128 $

Projekt Hypnotic przedstawia czarno-białe koncentryczne okręgi przypominające spirale używane w hipnozie (przynajmniej w popkulturze). Dostępny jest w przedziale float 0,00-0,08, przy czym skórki Minimal Wear często mają nieco wyższe ceny. Jeśli zależy ci na estetyce, a nie na rzadkości lub szpanie, wybierz tańszy Factory New Hypnotic.

Zobacz też MP9 | Hypnotic i SG 553 | Hypnotic, chociaż tak między nami, wzór na SG bardziej przypomina zebrę, zwłaszcza z odległości. A, i jest jeszcze naklejka Hypnotic Surf K (Foil)

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Hypnotic

12. Ocean Drive

Cena: 14–145 $

Ocean Drive musi być jedną z najbardziej kolorowych skórek CS2. Nie tylko oferuje imponującą gamę różnych kolorów, ale są one również bardzo żywe i wręcz przesycone. Z pewnością zostaniesz zauważony.

Jeśli czujesz, że wszystkie kolory pod słońcem to jednak za mało, możesz ozdobić swój Ocean Drive naklekami. Całkiem fajnie pasują do niego kolorowe Holo takie jak Dead Eye (Holo), Liquid Fire (Holo) lub Broken Fang (Holo).

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Ocean Drive

13. Pilot

Cena: 68–170 $

Czujesz się elegancko? W takim razie Pilot może być odpowiednią skórką Deagle dla Ciebie. Ten prosty design zawiera mosiężną wstawkę ze skrzydłami przypominającymi insygnia pilota. Kilka innych części pistoletu też sprawia wrażenie zrobionych z mosiądzu. Skórzany element na chwycie pasuje do ogólnego wrażenia elegancji Pilota.

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Pilot

14. Night

Cena: 9–70 $

Jeśli zależy Ci na prostocie, spodoba Ci się Night, czyli Noc. Możnaby uznać, że to Deaglowa odpowiedź na AK-47 | Slate — jest po prostu czarny, jak na noc przystało.

Ta skórka będzie wyglądać wystarczająco interesująco sama w sobie, ale można jej również użyć jako bazy do pokazania naklejek. Stan Battle-Scarred również wygląda całkiem interesująco — zobacz podgląd floatu z CSGOSkins.gg, żeby się przekonać, który stan zużycia najbardziej Ci się podoba:

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Night

15. Naga

Cena: 1,40–6,70 $

Nie mieliśmy jeszcze skina z efektem grawerunku, więc oto on: Naga, z wężami wygrawerowanymi na zamku. Przyjrzyj się uważnie, a znajdziesz również podobne grawerunki na kurku i bezpieczniku, co jest miłym akcentem. Projekt i nazwa tej skórki odnoszą się do mitycznego stworzenia o imieniu Naga: pół-człowieka, pół-kobry.

Otwórz skrzynię z Desert Eagle | Naga

Na tym kończy się nasza lista najlepszych skórek dla CS2 Desert Eagle. Niezależnie od tego, czy znalazłeś nowy wygląd dla swojego Deagle’a, czy zdecydowałeś się pozostać przy obecnej skórce, mamy nadzieję, że dobrze się bawiłeś — a jeśli Twoja wymarzona skórka przekracza teraz Twój budżet, spróbuj szczęścia w otwieraniu skrzynek Key-Drop!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Najlepsze skiny do USP-S w CS2: Top 15

Skrzynka Kilowatt: Oceniamy Nowe Skiny CS2