Najlepsze skiny do P90 w CS2: Top 12 | Key-Drop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do P90 w CS2: Top 12

KeyDrop Team

Chociaż technicznie mają swoje zalety, takie jak dobra celność i duży magazynek, P90 są rzadkim widokiem w meczach competitive, nie wspominając nawet o rozgrywkach pro. Więc jeśli jest to twój wybór SMG, Twój P90 zdecydowanie powinien się wyróżniać! Zobacz najlepsze skiny do P90 w CS2 i sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie.

1. Asiimov

Cena: 6–44 $

Na początek współczesny klasyk, jakim jest Asiimov. Ten skin nie wymaga przedstawiania, bo to połączenie bieli, pomarańczowego i czarnego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w grze. Wersja do P90 jest też jednym z najtańszych Asiimovów w CSie: tylko P250 | Asiimov kosztuje mniej (2–22 $). 

Otwórz skrzynię z P90 | Asiimov

2. Shallow Grave

Cena: 1,70–8 $

Jeśli lubisz skiny do CS2 z przerażającym klimatem, Shallow Grave powinien przypaść Ci do gustu. Projekt łączy czerwono-czarną ilustrację szkieletu z efektem kamienia na chwytach, wraz z czymś, co wygląda jak runy lub inne tajemne znaki. Idealny wybór do horrorowego loadoutu.

Otwórz skrzynię z P90 | Shallow Grave

3. Grim

Cena: 0,10–0,60 $

Pozostajemy w sferze horroru z Grim, który przedstawia, zgodnie z opisem w grze, „mordercze widma”. Połączenie czerni i żywej zieleni, wraz ze stylem ilustracji, przywodzi na myśl animację w stylu vintage. Świetny wybór, jeśli lubisz zielone skiny CS2 z przerażającym motywem. 

Otwórz skrzynię z P90 | Grim

4. Vent Rush

Cena: 0,50–1,80 $

Pomiędzy kolorystyką, wgnieceniami i zadrapaniami, taśmą i plastikowymi rurami, Vent Rush wyraźnie idzie w klimat survivalowego sci-fi w stylu Alien. Trójwymiarowy efekt rur w dolnej części SMG jest zaskakująco realistyczny, nawet podczas gry. Definitywnie jedna z najlepszych opcji do P90, zwłaszcza jeśli masz niewielki budżet. 

Otwórz skrzynię z P90 | Vent Rush

5. ScaraB Rush

Cena: 4–15 $

Ewidentnie pochodząca z kolekcji Anubis ScaraB Rush to jedna z najbardziej oryginalnie wyglądających skórek P90 (i zdecydowanie jedna z najlepiej nazwanych). Proste, kanciaste wzory łączą się, by stworzyć skomplikowaną całość z wyraźnym egipskim motywem. Cena 15 USD za takiego skina w stanie Fabrycznie Nowym to prawdziwa okazja. 

Otwórz skrzynię z P90 | ScaraB Rush

6. Freight

Cena: 0,07–0,25 $

Freight nie mógłby być bardziej odległy od ScaraB Rush. Nowoczesny, miejski i surowy, ma przypominać poobijany wagon kolejowy pokryty graffiti — i robi to całkiem nieźle. Efekt rdzy na niektórych częściach skórki jest miłym i dobrze wykonanym akcentem. Świetna skórka, szczególnie dla strony T, biorąc pod uwagę jej ogólny styl.

Otwórz skrzynię z P90 | Freight

7. Nostalgia

Cena: 5–12 $

Jeśli podoba ci się motyw graffiti Freight, ale chcesz czegoś „czystszego”, Nostalgia jest odpowiedzią. Skórka łączy kilka kolorów w realistycznie wyglądające graffiti, w tym wizerunek agenta CT, który bardziej… doświadczeni gracze (tak, staram się unikać słowa “stary”) będą pamiętać z ekranu ładowania Counter-Strike 1.6.

Otwórz skrzynię z P90 | Nostalgia

8. Off World

Cena: 0,15–0,60 $

Wyglądający jak coś z mrocznego filmu science-fiction, Off World jest mocno poobijany i porysowany już w stanie Factory New… ale od tego momentu robi się coraz ciekawiej:

Gdy stan zużycia skina zbliża się do Battle-Scarred, pojawiają się wydrapane symbole i litery, co jest interesującym i dość unikalnym zastosowaniem floatu w CS2. Niektóre metalowe części również wykazują uszkodzenia, a później rdzę.

Jeśli podoba ci się ta skórka, sprawdź również pochodzący z tej samej serii Glock-18 | Off World.

Otwórz skrzynię z P90 | Off World

9. Emerald Dragon

Cena: 115–475 $

Skiny do P90 w CS2 są generalnie dość przystępne cenowo, z nielicznymi wyjątkami. Jednym z takich wyjątków jest Emerald Dragon, którego cena regularnie przekracza 400 dolarów (stan FN). Jeśli założyłeś, że to dlatego, że należy do drogiej kolekcji, to masz rację: pochodzi z Operacji Bravo, która obejmuje również AK-47 | Fire Serpent (700–2500 USD).

Otwórz skrzynię z P90 | Emerald Dragon

10. Elite Build

Cena: 0,20–1 $

Jeśli potrzebujesz prostej, eleganckiej skórki P90, nie szukaj dalej niż Elite Build. Ten łączący satynową czerń z żółtymi akcentami skin wygląda, jakby w przwdziwym świecie był czymś niedorzecznie drogim (jak na ironię, w CS2 jest to jedna z najtańszych opcji). Mosiężne śruby, pasujące do żółtych elementów skórki, są ciekawym akcentem.

Otwórz skrzynię z P90 | Elite Build

11. Module

Cena: 3 $

Dzięki metalicznemu, niebieskiemu wzorowi sześciokątów, Module jest futurystyczny i przyciąga wzrok, nie wyglądając przy tym na przerysowany. Wybierz opcję Factory New, aby uzyskać najbardziej żywy niebieski kolor — ta skórka kosztuje mniej więcej tyle samo w każdym stanie zużycia. Idealny wybór, jeśli lubisz nowoczesne i/lub niebieskie skiny CS2.

Otwórz skrzynię z P90 | Module

12. Shapewood

Cena: 1,50–11 $

Naszą listę najlepszych skinów do P90 w CS2 zamyka Shapewood: nie jest to skin na każdy gust, ale jest na tyle wyjątkowy, że zasługuje na wzmiankę. No bo kiedy ostatnio widziałeś drewniany SMG?

Interesujący jest również sposób, w jaki ta skórka zmienia się wraz ze wzrastającym floatem: drewno pozostaje w większości takie samo, ale na metalowych częściach najpierw pojawiają się zadrapania, a później rdza:

Otwórz skrzynię z P90 | Shapewood

I to już nasza cała lista — widziałeś wszystkie wybrane przez nas najlepsze skiny do P90 w CS2. Mamy nadzieję, że znalazłeś nowy wygląd dla swojego SMG i jesteś gotów, by przetestować go w terenie. A jeśli to Emerald Dragon lub inny drogi skin wpadł Ci w oko, spróbuj wygrać go na Key-Dropie!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Skiny Case Hardened w CS2: jak działają i czym jest Blue Gem

Najlepsze tanie skiny do AWP w CS2: Top 10 za mniej niż 10 $