Najlepsze tanie skiny do AWP w CS2: Top 10 za mniej niż 10 $ | Key-Drop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze tanie skiny do AWP w CS2: Top 10 za mniej niż 10 $

KeyDrop Team

Skiny do AWP słyną z tego, że należą do najbardziej kosztownych w grze. Wystarczy spojrzeć na naszą listę najdroższych skinów w CS2: AWP zajmują tam aż cztery z sześciu pozycji! Ale to nie znaczy, że musisz wydać setki dolarów, żeby Twój AWP fajnie wyglądał. Poniżej znajdziesz najlepsze tanie skiny do AWP w CS2, które możesz kupić już dziś za mniej niż 10 dolarów (40–50 PLN). Zaczynamy!

1. Mortis

Stan: Factory New | Cena: 7,50 $

Na początek Mortis: skin z kategorii Classified, inspirowany kartą Śmierci w tarocie. Skórka przedstawia, no cóż — śmierć, w formie klasycznego “żniwiarza” z kosą, a także szkieletowego konia oraz rzymską liczbę 13, odnoszącą się do numeru karty w tarocie. Te elementy, wraz z dekoracyjnymi wzorami, składają się w naprawdę imponującą całość.

Otwórz skrzynię z AWP | Mortis

2. Chromatic Aberration

Stan: Field-Tested | Cena: 8,50 $

Wiadomo było, że Chromatic Aberration się tu pojawi. Należy do najbardziej rozpoznawalnych skinów do AWP, częściowo dzięki jaskrawemu, różowo-czarnemu wzorowi, a po części ze względu na charakterystyczny styl. Warstwy grafiki są nieco przesunięte, dając lekko dezorientujący efekt. Idealny wybór, jeśli szukasz czegoś wyrazistego. 

Za mniej niż 10 $ można dostać tego skina na Rynku Steam w stanie Field-Tested. Ale to nic, bo i tak będzie wyglądał całkiem dobrze, a wszystkie elementy grafiki będą wciąż doskonale widoczne. Jeśli chcesz się szarpnąć na Factory New, to spodziewaj się wydatku rzędu 20 $ na Steam. 

Otwórz skrzynię z AWP | Chromatic Aberration

3. Fever Dream

Stan: Field-Tested | Cena: 9,70 $

Co by było, gdyby tak zostawić szaleńca samego z pudełkiem kolorowej kredy i tablicą? Fever Dream zdaje się stanowić jedną z potencjalnych odpowiedzi na to pytanie. Czarne tło skina jest pokryte niebieskimi, różowymi i fioletowymi rysunkami oraz napisami, w tym “#headshot” czy “wolves are at my door” (“wilki są u moich drzwi”). 

Wersja Field-Tested, którą możesz kupić za mniej niż 10 $, będzie zawierała kolory nieco bledsze niż w “nowszych” stanach zużycia, ale większość designu nadal będzie świetnie wyglądać. Fabrycznie nowy Fever Dream kosztuje około 16 $ na Steam, jeśli możesz nieco powiększyć swój budżet.

Otwórz skrzynię z AWP | Fever Dream

4. Atheris

Stan: Minimal Wear | Cena: 6,90 $

Atheris to klasyk wśród niedrogich skinów do AWP. Skin przedstawia zieloną żmiję na ciemnogranatowym tle. Choć niektórzy gracze uważają tego skina za zbyt pospolitego, to nadal ciekawa opcja. Ostatecznie popularność nie oznacza, że skin gorzej wygląda! Zwróć uwagę na lunetę: jest pokryta wzorem łusek, tworząc spójną całość z karabinem. 

Atheris w stanie Minimal Wear wygląda prawie idealnie. Jeśli uważasz, że “prawie robi wielką różnicę”, to fabrycznie nowy Atheris będzie Cię kosztował około 15 $ na Steam.

Otwórz skrzynię z AWP | Atheris

5. Phobos

Stan: Factory New | Cena: 2,30 $

Znajdujący się również na naszej liście najlepszych tanich skórek CS2, Phobos jest najtańszym skinem do AWP w kategorii Restricted. Skórka sprawia wrażenie, jakby karabin był zbudowany z zazębiających się metalowych paneli, pomalowanych na czarno i ciemnozielono z żółtymi akcentami. Projekt zawiera również ślady elektroniki, tak jakby karabin został ulepszony o dodatkową technologię. Dobry wybór, zwłaszcza dla fanów skinów łączących elementy sci-fi z survivalem.

Otwórz skrzynię z AWP | Phobos

6. POP AWP

Stan: Factory New | Cena: 9,20 $

Z mrocznego Phobos przechodzimy do kolorowego POP AWP. Opis tego skina w grze sugeruje, że zawiera “wzór inspirowany retro-techno”… cokolwiek może to oznaczać. Tak czy inaczej, to ciekawie wyglądający skin, z kanciastymi wzorami i stylem, który jest unikatowy pośród snajperek. Definitywnie wyróżnisz się z tłumu z takim AWP.

Otwórz skrzynię z AWP | POP AWP

7. Exoskeleton

Stan: Factory New | Cena: 9,90 $

Wracamy do śmierci i zniszczenia. Exoskeleton jest zaskakująco złożony jak na tak niedrogiego skina. Każda część karabinu pokryta jest szczegółowym wzorem. Pierwotnie nazwany „Bare Metal” (czysty metal), skin stawia na efekt 3D, tak jakby broń była odlana w formie, a nie pomalowana. Od pomysłu po wykonanie, to świetny skin.

Otwórz skrzynię z AWP | Exoskeleton

8. Worm God

Stan: Factory New | Cena: 2,70 $

Wydaje się, że liczba czaszek na skórkach AWP jest nieproporcjonalnie wysoka, nawet bez wspominania na tej liście o dosłownie pokrytym czaszkami AWP | Acheron. Worm God również posiada czaszkę — z oczami, warto dodać — na kolbie, z czymś, co wygląda jak korzenie wzdłuż boku karabinu. To interesujące podejście do raczej makabrycznego tematu, a styl ilustracji projektu jest zdecydowanie wart uwagi. 

Otwórz skrzynię z AWP | Worm God

9. Black Nile

Stan: Factory New | Cena: 5 $

A teraz coś dla minimalistów: Black Nile zawiera czarno-srebrny wzór… i nic więcej. To daje prosty, elegancki efekt, urzekający w swojej prostocie. Sam wzór ma przypominać linie na mapie topograficznej, choć można go także porównać do struktury słojów drewna. Tak czy inaczej, będzie idealny, jeśli szukasz prostego, ciemnego skina do swojego AWP.

Otwórz skrzynię z AWP | Black Nile

10. Duality

Stan: Minimal Wear | Cena: 7 $

Na koniec Duality, przedstawiający dwa węże i bardzo zawiłe dekoracyjne wzory. Tak, węże w liczbie mnogiej, bo na drugim boku karabinu znajduje się drugi wąż, tym razem w złotej kolorystyce:

Za 10 $ kupisz Duality w stanie Minimal Wear, a o ile postawisz na najniższy możliwy float, nie zauważysz specjalnej różnicy w porównaniu z Factory New. Zresztą, wersja FN kosztuje tylko 14 $.

Otwórz skrzynię z AWP | Duality

To wszystko — obejrzeliśmy najlepsze tanie skiny do AWP w CS2 i jeśli wszystko dobrze poszło, wybrałeś coś dla siebie. Zobacz też naszego posta o najlepszych tanich skinach do AK-47 w CS2, a jeśli szukasz droższej skórki, spróbuj wygrać ją na Key-Dropie. Powodzenia!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Najlepsze skiny do P90 w CS2: Top 12

Najlepsze skiny do UMP-45 w CS2: Top 12