Najlepsze skiny do UMP-45 w CS2: Top 12 | Key-Drop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do UMP-45 w CS2: Top 12

KeyDrop Team

UMP widział lepsze dni w Counter-Strike. Niegdyś podstawa rund anty-eco i force buy, nerfy zredukowały go do skorupy dawnego siebie. Jednak na niektórych mapach i w niektórych pozycjach nadal może być przydatny i jesteśmy pewni, że nostalgia sprawia, że ludzie sięgają po niego od czasu do czasu. Jeśli jesteś jedną z tych osób i potrzebujesz trochę mocy dla swojego UMP, stworzyliśmy poręczną listę ciekawych skórek. Oto najlepsze skiny do UMP-45 w CS2!

1. Wild Child

Cena: 2–15 $

Wraz z premierą serialu telewizyjnego „Fallout”, postapokaliptyczne skórki mogą być nieco droższe, a Wild Child, czyli Dzikie Dziecko, wygląda jak coś, co banda najeźdźców nosiłaby na Pustkowiach.

Otwórz skrzynię z UMP-45 | Wild Child

2. Momentum

Cena: 4–10 $

Ta niebiesko-czerwona skórka ma nazwę, która naprawdę zdradza jej naturę. Ładna kolorowa linia w połączeniu z kilkoma strzałkami skierowanymi do przodu z pewnością dodadzą Ci rozpędu podczas ataku. Czego chcieć więcej?

Otwórz skrzynię z UMP-45 | Momentum

3. Primal Saber

Cena: 2–10 $

Jeśli jako dziecko uwielbiałeś tygrysy szablozębne (w rzeczywistości nie są one blisko spokrewnione z tygrysami), pokochasz tę skórkę z czaszką szablozębnego tygrysa w środku. Jeśli czujesz, że jesteś drapieżnikiem nawet z UMP, ta skórka jest dla Ciebie.

Otwórz skrzynię z UMP-45 | Primal Saber

4. Fade

Cena: 500–4600 $

Klasyczna skórka, pisaliśmy o Fade’ach niezliczoną ilość razy, więc nie będziemy tracić na nią zbyt wiele czasu. Jest piękna, błyszcząca i pasuje do każdej innej skórki Fade, uwielbiamy ją! Ale jest naprawdę droga, więc… no wiesz. Tylko jeśli masz za dużo pieniędzy.

Otwórz skrzynię z UMP-45 | Fade

5. Gold Bismuth

Cena: 2–7 $

Metaliczna skórka z niespodzianką. Nie jest w pełni złota, ponieważ wprowadza srebrny wierzch do złotej podstawy, dzięki czemu wygląda bardziej bojowo niż królewsko. Idealny w zestawie Paladyn/Knight, Gold Bismuth doda blasku bez rozbijania banku.

Otwórz skrzynię z UMP-45 | Gold Bismuth

6. Moonrise

Cena: 0,40–1,40 $

Jeden z naszych absolutnych faworytów, Moonrise występuje w wersji dla UMP, ale dla Glock-18. Krajobraz miasta jest generowany losowo, co oznacza, że każdy budynek będzie znajdował się w innym miejscu w zależności od materiału siewnego, dzięki czemu ta synthwave’owa panorama jest naprawdę wyjątkowa.

Otwórz skrzynię z UMP-45 | Moonrise

7. Arctic Wolf

Cena: 0,40–1,50 $

Z miasta udajemy się na mroźne pustkowia. Ten Canine jest trochę jak lodowy skowyt, ale z bardziej futrzanym (nie, nie takim) akcentem, dzięki czemu futro wygląda jak śnieg zdobiący broń z głębią 3D.

Otwórz skrzynię z UMP-45 | Arctic Wolf

8. Grand Prix

Cena: 0,40–1,50 $

Nawiązująca do wyścigów F1 z dawnych czasów Grand Prix to subtelna skórka o beżowej kolorystyce, która nie będzie zbyt mocno rzucać się w oczy, ale jednocześnie ma klasę. Chociaż nie jesteśmy pewni, czy Max Verstappen wybrałby taką skórkę, to Alain Prost… prawdopodobnie tak.

Otwórz skrzynię z UMP-45 | Grand Prix

9. Crime Scene

Cena: 100–119 $

CSI: CS2! Nazwa tej skórki zdradza wszystko. Scena zbrodni wizualizowana za pomocą żółtej taśmy i czerwonych i niebieskich świateł jest prosta, ale fajna dla tych z was, którzy lubią ten klimat. Choć trzeba przyznać, że jest trochę droga jak na nasz gust.

Otwórz skrzynię z UMP-45 | Crime Scene

10. Exposure

Cena: 0,50–2 $

Służby ratunkowe wydają się być tutaj tematem przewodnim, ponieważ Exposure pokazuje zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej. Flavor text żartuje, że powinieneś usunąć wszystkie metalowe przedmioty z kieszeni, ale obawiamy się, że nadal są one w magazynku. Świetny dodatek do czarno-niebieskich loadoutów i innych skórek z serii X-Ray.

Otwórz skrzynię z UMP-45 | Exposure

11. Blaze

Cena: 18 $

Ogień w dyskotece, ogień na UMP. Blaze to klasyczna skórka z kategorii dość polaryzujących: niektórzy ją kochają, inni uważają za zbyt ograną. Nam przypomina trochę okładkę albumu Load Metalliki. Tak czy inaczej, jeśli lubisz paliwo, ogień i dabadabadas, polubisz tę ognistą skórkę.

Otwórz skrzynię z UMP-45 | Blaze

12. Carbon Fiber

Cena: 0,10 $

Ta skórka jest najbardziej stonowana ze wszystkich, skupiając się na teksturze, a nie wzorze. Jest prosta, minimalistyczna i dobrze wygląda w całkowicie czarnych loadoutach. Nadaje czerni ładny połysk w porównaniu do domyślnej skórki.

Otwórz skrzynię z UMP-45 | Carbon Fiber

…i to wszystko na ten temat. Czy zgadzasz się z naszym wyborem skórek? A może wybrałbyś inne skiny do UMP-45 w CS2? Daj nam znać na naszych portalach społecznościowych i jak zawsze, powodzenia w walce o nie na Key-Drop! A jeśli bierzesz też pod uwagę inne SMG, zobacz nasze listy skinów do MAC-10 i skórek do MP9!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Najlepsze tanie skiny do AWP w CS2: Top 10 za mniej niż 10 $

Najlepsze skiny science-fiction w CS2: cały loadout sci-fi