Najlepsze skiny do MP9 w CS2: Top 10 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do MP9 w CS2: Top 10

KeyDrop Team

MP9, silny pretendent do tytułu najlepszego pistoletu maszynowego po stronie CT, jest niezbędny dla wielu graczy. Na szczęście jest również dość przystępny cenowo. Pomiędzy niezłą celnością, dobrą szybkostrzelnością i przyzwoitymi obrażeniami, jest to wszechstronna broń i najlepszy wybór, jeśli run-and-gun jest w Twoim stylu. A teraz sprawmy, by wyglądał świetnie: oto najlepsze skiny do MP9 w CS2.

1. Starlight Protector

Cena: 3–22 $

Nasza pierwsza skórka ma moc jednorożca, co czyni ją prawdopodobnie najpotężniejszą skórką w całym CS2. Ale tak na poważnie, jest to świetny wrapper, który sprawi, że będziesz chciał częściej iść w eko. Wykończenie Gunsmith nadaje mu głębi, a zwieńczeniem jest najbardziej stylowy jednorożec, jakiego można zobaczyć po tej stronie tęczy. Niesamowite.

Otwórz skrzynię z MP9 | Starlight Protector

2. Food Chain

Cena: 1–8 $

Jeśli dorastałeś w latach 90. (o Boże, jestem stary, prawda?), istnieje duża szansa, że Qui-Gon Jinn mówiący „zawsze jest większa ryba” jest wyryty w twoim mózgu dzięki wielokrotnemu oglądaniu The Phantom Menace. Tak czy inaczej, ta niesamowicie kolorowa skórka uosabia ten cytat, pokazując potworny łańcuch pokarmowy… Co czyni cię ostatecznym potworem? Naprawdę fajna skórka w przystępnej cenie.

Otwórz skrzynię z MP9 | Food Chain

3. Airlock

Cena: 2–10 $

Counter-Strike jest pełen zabawnych skórek sci-fi i ta jest jedną z nich. Trochę w klimacie i estetyce Mass Effect, jest czysta i świetnie nadaje się również do białych lub minimalistycznych loadoutów. Nam się podoba i sądzimy, że Tobie też przypadnie do gustu.

Otwórz skrzynię z MP9 | Airlock

4. Mount Fuji

Cena: 3–10 $

Ta skórka, będąca hołdem dla jednego z japońskich symboli narodowych, jest niesamowita pod względem artystycznym. Ma świetne kolory, a matowy róż nadaje tej skórce elegancki charakter, co czyni go wyjątkowym wśród SMG. Naprawdę fajna i godna polecenia skórka! Jeśli chcesz zobaczyć więcej opcji inspirowanych Japonią, zobacz naszą listę najlepszych skinów anime w CS2.

Otwórz skrzynię z MP9 | Mount Fuji

5. Hypnotic

Cena: 12–17 $

Ten jest naprawdę zabawny! Jest błyszczący, ma lekko zmieniający się wzór i dobrze współgra z motywem hipnotyzmu. Ten design jest jednak nieco rozpraszający—może nie na tyle, żebyś dał się przypadkiem zastrzelić, ale na pewno będziesz go oglądał w trakcie gry, więc uważaj.

Otwórz skrzynię z MP9 | Hypnotic

6. Bulldozer

Cena: 61–194 $

Jedna z droższych skórek MP9 nie bez powodu. Buldożer wygląda tak, jak się nazywa — pochodzi prosto z placu budowy. (Nie mylić z budową — pozycją.) Naprawdę żółty, naprawdę żywy w tej żółci i naprawdę wyglądający jak ręczny buldożer, którym można przejechać przeciwników.

Otwórz skrzynię z MP9 | Bulldozer

7. Goo

Cena: 0,50–1,50 $

Była kiedyś taka świetna gra, World of Goo, i nie do końca wiemy, czy ta lepka skórka jest hołdem, czy nie, ale z pewnością tak wygląda. Rodzaj „mazi” użytej w tym designie jest bardziej intrygujący niż odpychający, co pomaga. Jedna z tańszych skórek na naszej liście!

Otwórz skrzynię z MP9 | Goo

8. Hydra

Cena: 5–17 $

Jeśli kochasz żywe zielone skórki, ta jest świetna. Jeśli lubisz węże, ta skórka ma kilka fajnych. A jeśli zależy Ci na klimacie mitologii, ta skórka również się sprawdzi. Ciekawy, niezbyt drogi dodatek do każdego wyposażenia. Nic dziwnego, że trafiła również na naszą listę najlepszych zielonych skinów w CS2.

Otwórz skrzynię z MP9 | Hydra

9. Rose Iron

Cena: 6–8 $

Rose Iron ma głęboką czarną kolorystykę i piękne ręcznie malowane wykończenie, które w jakiś sposób przypomina nam lata 90. To dobry wybór dla każdego, kto tworzy bardziej artystyczne wyposażenie lub coś czerwono-czarnego.

Otwórz skrzynię z MP9 | Rose Iron

10. Capillary

Cena: 0,10–0,50 $

Najtańsza skórka z całej gamy jest również jedną z najfajniejszych. Oparta na żyłach naszego ciała, Capillary jest skinem koncepcyjnym, który działa doskonale, nadając koralowe i turkusowe akcenty SMG. To ciekawy, dziwaczny i naprawdę dobry wybór dla taniego wyposażenia!

Otwórz skrzynię z MP9 | Capillary

…i to wszystko w temacie, wszystkie najlepsze skiny do MP9 w CS2 już za nami. Mamy nadzieję, że podobała Ci się nasza lista i wybrałeś swój nowy MP9! A jeśli uważasz, że coś pominęliśmy, daj nam znać na naszych portalach społecznościowych.

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Jak działa StatTrak w CS2?

Role w CS2: jakie są role graczy i na czym polegają?