Najlepsze skiny Nova w CS2: Top 12 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny Nova w CS2: Top 12

KeyDrop Team

Chociaż strzelby są bardzo sytuacyjne, warto je opanować w Counter-Strike’u, zwłaszcza że każdy kill shotgunem to dodatkowe 900 $. Wielu wybiera Novę ze względu na ponadprzeciętny zasięg (jak na strzelbę) i przyzwoite obrażenia, jakie zadaje. Brzmi dobrze? Przejdźmy zatem przez najlepsze skiny Nova w CS2, aby odpowiednio przygotować Cię do bitwy!

1. Hyper Beast

Cena: 14–40 $

Skórki Hyper Beast zwykle znajdują się na szczycie każdej listy „najlepszych” i nie inaczej jest w tym przypadku. Hyper Beast to zdecydowanie jeden z najbardziej przyciągających wzrok, skomplikowanych skinów do Novy; łączy żywe fiolety, pomarańcze i zielenie z typowymi dla tej kolekcji obrazami potworów. Zwróć uwagę na język potwora w roli spustu. Niesamowity i stosunkowo niedrogi skin — najtańszy z serii Hyper Beast. Oto pozostałe bestie:

Otwórz skrzynię z Nova | Hyper Beast

2. Wild Six

Cena: 0,35–1 $

Jeśli lubisz postapokaliptyczną estetykę, nie znajdziesz lepszej skórki Nova niż Wild Six. Kolory, detale i naklejki są rodem z Fallouta, a skórka jest ładnie postarzona i zużyta, by osiągała realistyczny wygląd.

A jeżeli Wild Six przypomina Ci innego skina CS2, to pewnie myślisz o AK-47 | Rat Rod, który ma bardzo podobny styl — i nic dziwnego, bo pochodzi z tej samej kolekcji.

Otwórz skrzynię z Nova | Wild Six

3. Sobek’s Bite

Cena: 4–15 $

Od przyszłości do (starożytnej) przeszłości: Sobek’s Bite to skórka o tematyce egipskiej z kolekcji Anubis. W większości czarna i złota, ma elegancki wygląd, który najbardziej docenisz w stanie Factory New — na szczęście to koszt jedynie jakichś 15 dolarów. Nawiasem mówiąc, Sobek był bogiem rzeki Nil w mitologii starożytnego Egiptu. Był przedstawiany jako posiadający głowę krokodyla i jego symbol można zobaczyć na tym skinie nad spustem, po lewej stronie. 

Otwórz skrzynię z Nova | Sobek’s Bite

4. Dark Sigil

Cena: 0,15–0,40 $

Dark Sigil to jeden z najnowszych dodatków do CS2. Ma nordycki klimat i przedstawia motywy związane z Wikingami, w tym charakterystyczne smoki i długie łodzie (fachowo zwane drakkarami). Postarzane drewno na przednim chwycie wygląda bardzo realistycznie i dobrze komponuje się z ciemnoszarym kolorem reszty projektu. Idealny wybór, jeśli szukasz prostej, taniej skórki CS2.

Otwórz skrzynię z Nova | Dark Sigil

5. Wood Fired

Cena: 0,10–0,25 $

Stare drewno zabarwione na oliwkowo-zielony kolor z wypalonymi płomieniami jako dekoracją — tak w skrócie można opisać Wood Fired. Realistyczny efekt drewna bardzo dobrze sprawdza się na strzelbach, zwłaszcza na Novie z jej klasycznym, oldschoolowym wyglądem.

Otwórz skrzynię z Nova | Wood Fired

6. Clear Polymer

Cena: 2–6 $

Zajrzyj do wnętrza swojej strzelby dzięki Clear Polymer, który daje Novie efekt przezroczystego plastiku. Niektóre części wewnętrzne, takie jak mechanizm spustowy i sprężyna redukująca odrzut, są w żywym zielonym kolorze. Bez wątpienia niektórzy uznają to za tandetne, ale nie można zaprzeczyć, że jest to ciekawy pomysł. Jeśli podoba ci się ten wygląd, kup pasującą skórkę Glock-18 | Clear Polymer za mniej niż 1 dolara.

Otwórz skrzynię z Nova | Clear Polymer

7. Toy Soldier

Cena: 0,60–3 $

Oto kolejne podejście do wykorzystania plastiku jako głównego „materiału”. Celem Toy Soldier jest sprawienie, aby strzelba wyglądała jak plastikowa broń wyjęta z dłoni plastikowego żołnierzyka. Skin osiąga ten efekt dzięki gładkiej zieleni zastosowanej na całej powierzchni strzelby i detalom takim jak wytłoczony emblemat gwiazdy na kolbie. Fajny pomysł, zwłaszcza jeśli lubisz zielone skórki CS2

Otwórz skrzynię z Nova | Toy Soldier

8. Antique

Cena: 11–16 $

Polerowane drewno na kolbie i przednim chwycie, postarzany metal ze złotymi wstawkami na korpusie: Antique to idealna nazwa dla tej skórki. Sprawi, że twoja Nova będzie wyglądać jak coś z XIX-wiecznej zbrojowni, więc jeśli lubisz ten klasyczny, dekoracyjny wygląd, powinieneś być całkiem zadowolony z tej skórki (zwłaszcza w cenie poniżej 20 USD za opcję Factory New).

Otwórz skrzynię z Nova | Antique

9. Bloomstick

Cena: 6–55 $

Jedna z najdroższych skórek Nova, Bloomstick, przedstawia kwiaty wiśni na jednolitym czerwonym tle. Kwiaty mogłyby być bardziej szczegółowe, ponieważ mają nieco rozciągnięty, rozmyty wygląd. Mimo wszystko jest to jedna z najbardziej kolorowych skórek Nova i najlepsza opcja, jeśli szukasz czerwonych skinów w CS2.

Otwórz skrzynię z Nova | Bloomstick

10. Plume

Cena: 0,80–1,50 $

Jeśli Bloomstick brakuje nieco szczegółów, Plume ma ich pod dostatkiem. Ten skin ma dość skomplikowany wzór piór w różnych odcieniach brązu, przywodzący na myśl drapieżne ptaki. Jest zarówno prosty, jak i szczegółowy, i dobrze współgra z kształtem Novy. Świetna skórka za zaledwie około dolara!

Otwórz skrzynię z Nova | Plume

11. Koi

Cena: 0,80–1,60 $

Plume ma pióra, Koi ma łuski. A konkretnie łuski koi — ozdobne japońskie karpie koi mogą występować w różnych kolorach i wzorach, choć mieszanka pomarańczowego i białego jest jedną z najpopularniejszych. Fajny pomysł i świetne wykonanie.

Otwórz skrzynię z Nova | Koi

12. Exo

Cena: 0,15–0,30 $

Na koniec coś zupełnie innego: Exo, jedna z niewielu nowocześnie wyglądających skórek do Novy. Czy futurystyczny, kanciasty wzór w odcienach fioletu i bieli pasuje do Novy? O dziwo tak: wygląda zaskakująco dobrze na tej klasycznej strzelbie i jest najlepszym wyborem, jeśli lubisz budować futurystyczne loadouty o tematyce science-fiction.

Otwórz skrzynię z Nova | Exo

Oto one: najlepsze skiny Nova w CS2. Mamy nadzieję, że daliśmy ci kilka opcji na każdą okazję, od Antique po Exo i Hyper Beast po Bloomstick. Czas odpalić grę, skrócić dystans i rozwalić kilku wrogów swoją odmienioną Novą!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Najlepsze skiny do Galil AR w CS2: Top 15

Najlepsze skiny do AUG w CS2: Top 10