Najlepsze skiny do AUG w CS2: Top 10 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do AUG w CS2: Top 10

KeyDrop Team

Lubisz karabin CoD? No i super, nie oceniamy. Jeśli AUG dla Ciebie działa, a luneta pomaga Ci w zdobywaniu killsów, czegóż chcieć więcej? Może tylko nowej skórki! Zobacz najlepsze skiny do AUG w CS2 poniżej i wybierz coś dla siebie.

1. Syd Mead

Cena: 1,50–8 $

Syd Mead był amerykańskim projektantem, artystą i grafikiem koncepcyjnym. To on jest odpowiedzialny za unikatowy styl wizualny takich klasyków jak Blade Runner, Tron czy Aliens, a także… tej skórki do Counter-Strike’a, którą zaprojektował w 2016 roku. Twórczość Meada zainspirowała niezliczone filmy i gry science-fiction, w tym Mass Effect i Cyberpunk, a dzięki tej (bardzo przystępnej cenowo) skórce może odmienić także Twój AUG!

Otwórz skrzynię z AUG | Syd Mead

2. Chameleon

Cena: 2–5 $

Ta prosta, ale natychmiast rozpoznawalna skórka przedstawia zielonego kameleona łapiącego muchę i nie najlepiej wtapiającego się w tło. Kameleon znajduje się na kolbie karabinu, więc niestety nie zobaczysz go zbyt często w grze, ale nadal jest to fajnie wyglądający projekt, szczególnie jeśli lubisz ciemne loadouty. 

Otwórz skrzynię z AUG | Chameleon

3. Arctic Wolf

Cena: 2–6 $

Arctic Wolf to ulubieniec graczy, często wymieniany jako najlepszy niedrogi skin do AUG w CS2. Przedstawia warstwy mające przywodzić na myśl futro arktycznego wilka, stopniowo przechodzące od białego do ciemnoszarego. Tło, widoczne na chwycie, jest ciemnogranatowe. Czerwone detale są miłym akcentem, podobnie jak odcisk łapy (…sprawdź, czy potrafisz go znaleźć). Świetny wybór za niecałe 10 dolarów.

Otwórz skrzynię z AUG | Arctic Wolf

4. Akihabara Accept

Cena: 440–4300+ $

Najdroższy skin do AUG, Akihabara Accept, sprawi, że Twój karabin będzie wyglądał jak okładka magazynu anime. Nazwa tej skórki nawiązuje do słynnej dzielnicy Akihabara w Tokio, znanej z niezliczonych sklepów z anime, mangą i elektroniką. Można by powiedzieć, że to pozycja obowiązkowa dla fanów anime, ale przy cenie wynoszącej nawet ponad cztery tysiące dolarów niewielu graczy będzie w stanie dodać ją do swojej kolekcji. Może jednak dopisze Ci szczęście przy otwieraniu skrzynek z Akihabara Accept na Key-Drop! Sprawdź też naszą listę innych skinów anime w CS2, wiele ma znacznie bardziej przystępne ceny.

Otwórz skrzynię z AUG | Akihabara Accept

5. Aristocrat

Cena: 0,50–2 $

Aristocrat jest elegancki w swojej prostocie i jednocześnie złożony w ilości detali, z głębokim błękitem w roli tła i szczegółowymi „srebrnymi” zdobieniami. Efekt 3D tych zdobień wygląda całkiem nieźle w grze, a Aristocrat kosztuje tylko około dolara lub dwóch, więc jeśli lubisz niebieskie skórki CS2, warto wziąć go pod uwagę.

Otwórz skrzynię z AUG | Aristocrat

6. Torque

Cena: 8–13 $

Wracamy do bardziej nowoczesnych projektów. Pierwotnie nazwany Progressiv przez autora, Torque łączy w sobie biel, czerń i neonową żółć, co daje futurystyczny, przyciągający wzrok wygląd, który podobno jest inspirowany robotyką. Jeśli podoba Ci się ten projekt AUG, możesz kupić pasującą skórkę USP-S | Torque za mniej niż 2 dolary.

Otwórz skrzynię z AUG | Torque

7. Midnight Lily

Cena: 300–1000+ $

Midnight Lily może nie wyglądać zbyt imponująco na nieruchomym obrazku… Ale zobacz, co dzieje się w grze:

Farba na kwiatach zmienia kolor w zależności od oświetlenia, dzięki czemu ten projekt jest dynamiczny i o wiele bardziej interesujący, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Czy jest on wystarczająco interesujący, aby uzasadnić cenę (na poziomie kolekcji St. Marc)? To już zależy od Ciebie.

Otwórz skrzynię z AUG | Midnight Lily

8. Momentum

Cena: 1–21 $

Kolejna opcja dla graczy, którzy wolą nowoczesne skiny. Momentum ma dość futurystyczny wygląd dzięki połączeniu kolorów i kanciastym wzorom strzałek na kolbie. Zwróć uwagę, że to skin z wykończeniem Custom Paint Job, co oznacza, że otarcia przy wysokim floacie będą szczególnie widoczne. Warto więc zainwestować w Factory New, zwłaszcza, że kosztuje tylko około 20 dolarów.

Otwórz skrzynię z AUG | Momentum

9. Plague

Cena: 0,50–1 $

Jeśli lubisz estetykę horroru lub mroczniejszą stronę fantasy, Plague powinna przykuć Twoją uwagę. Pomiędzy ciemnym, zardzewiałym tłem a nieco niepokojącymi obrazami srebrnych wzorów, Plague ma sporo do zaoferowania entuzjastom takiego stylu.

Otwórz skrzynię z AUG | Plague

10. Tom Cat

Cena: 0,20 $

Wracamy do futurystycznych motywów z Tom Cat. Tytułowego kota można znaleźć na kolbie karabinu, w formie kreskówki/graffiti. Obok kota można zauważyć tag z napisem „thunderstorm”, który jest oryginalną nazwą tej skórki. Tom Cat ma surowy, miejski wygląd, a dodatek w postaci czarnych „kabelków” wzdłuż boku karabinu dodaje skórce jeszcze więcej charakteru.

Otwórz skrzynię z AUG | Tom Cat

Tom Cat zamyka naszą listę — poznałeś już wszystkie najlepsze skiny do AUG w CS2. Czy znalazłeś coś, co pasuje do Twojego AUG i loadoutu? Ciesz się nową skórką i baw się dobrze na Key-Dropie!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Najlepsze skiny Nova w CS2: Top 12

IEM Chengdu 2024: Podsumowanie eventu