Najlepsze skiny do Galil AR w CS2: Top 15 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do Galil AR w CS2: Top 15

KeyDrop Team

Przy cenie 1800 dolarów Galil jest znacznie tańszym wyborem niż AK-47, co czyni go świetną alternatywą dla spłukanych T (którzy nie lubią używać SMG). W każdym razie niezależnie od tego, czy używasz go z konieczności, czy z wyboru, twój Galil musi wyglądać jak należy! Oto najlepsze skiny do Galil AR w CS2 do rozważenia na następny mecz.

1. Chromatic Aberration

Cena: 1–11 $

Zacznijmy od wysoce rozpoznawalnej skórki Chromatic Aberration, która charakteryzuje się lekko przesuniętą grafiką, przyprawiającą o zawrót głowy przy dłuższej obserwacji. Dzięki żywym kolorom, oryginalnemu pomysłowi i wielu fajnym szczegółom, Chromatic Aberration jest z łatwością jednym z najlepszych skinów do Galil w CS2.

Jeśli podoba Ci się ten efekt, podobny znajdziesz w AWP | Chromatic Aberration i SSG 08 | Parallax

Otwórz skrzynię z Galil AR | Chromatic Aberration

2. Connexion

Cena: 0,35–1,50 $

Ta skórka jest hołdem dla Phoenix Connexion, najstarszej frakcji terrorystycznej w Counter-Strike. Połączenie ceglastej czerwieni i bieli doskonale sprawdza się na karabinie T-side, podobnie jak detale takie jak logo Feniksa z boku. Skin ma wygląd “ozdabianego” domowym sposobem, co też pasuje do karabinu terrorystów. 

Connexion fajnie wygląda w zestawieniu ze skinem agenta CS2 tej frakcji, na przykład Slingshot albo nawet Soldier

Otwórz skrzynię z Galil AR | Connexion

3. Signal

Cena: 0,50–1,50 $

Wkraczamy na teren bardziej nowocześnie wyglądających skinów z Signal, który łączy ciemnoniebieski, czarny i jaskrawoczerwony w futurystyczny wzór. Prosty, skuteczny i zdecydowanie przyciągający wzrok, Signal znalazł się nawet na naszej liście najlepszych czerwonych skinów w CS2 — a wszystko to za zaledwie około dolara.

Otwórz skrzynię z Galil AR | Signal

4. Rocket Pop

Cena: 0,30–8 $

Kolejna nowocześnie wyglądająca skórka, Rocket Pop, wykorzystuje interesującą paletę raczej stonowanych odcieni błękitu z dodatkiem białych i czerwonych akcentów. W połączeniu z kanciastymi wzorami, które pojawiają się na wszystkich częściach karabinu, otrzymujemy futurystyczną, prostą skórkę, która będzie kosztować tylko około 1 dolara w stanie Field-Tested. Świetny wybór.

Otwórz skrzynię z Galil AR | Rocket Pop

5. Crimson Tsunami

Cena: 1,50–3 $

Crimson Tsunami przedstawia fale morskie na czerwonym tle, w zaskakująco ciepłej palecie kolorów. Skin ma wyraźnie japoński styl przypominający tradycyjną sztukę, zwłaszcza słynny obraz Katsushika Hokusai “Wielka Fala w Kanagawie”. Słowem, szczegółowa i pięknie zaprojektowana skórka, która naprawdę wyróżnia się w grze.

Otwórz skrzynię z Galil AR | Crimson Tsunami

6. Kami

Cena: 2–3 $

Pozostajemy w Japonii z Kami — skinem do Galil, który sprawi, że Twój karabin będzie wyglądał jak strony japońskiej mangi. Dokładny układ rysunków zależy od numeru wzoru skórki, choć w przeciwieństwie do wersji Five-Seven, skórka Galil Kami nie ma żadnych rzadkich lub szczególnie drogich wzorów. Mimo to, Kami jest pozycją obowiązkową dla każdego fana mangi. Jeśli mowa o Tobie, to sprawdź też nasz przewodnik po najlepszych skinach anime i japońskich w CS2!

Otwórz skrzynię z Galil AR | Kami

7. Sugar Rush

Cena: 40–72 $

Jeśli lubisz żywe, kolorowe skórki, spodoba Ci się Sugar Rush. Łączy żywe odcienie niebieskiego z neonowym różem we wzorach kratki i pasków, co powoduje, że zdecydowanie zwraca uwagę na każdym tle. Na kamuflaż nie ma co liczyć, ale ostatecznie nie po to jest Galil, żeby się z nim chować. 

Otwórz skrzynię z Galil AR | Sugar Rush

8. Firefight

Cena: 0,35–2,50 $

Kolory i Flavor text wskazują, że jest to kolejny Galil z motywem Phoenixa. Firefight stawia na bardziej “elegancki” wygląd niż Galil AR | Connexion (powyżej). Nowoczesny i dość realistyczny, to świetny dodatek do każdego czerwonego wyposażenia CS2.

Otwórz skrzynię z Galil AR | Firefight

9. Black Sand

Cena: 0,10–0,50 $

Nie lubisz szalonych kolorów na swojej broni? Żaden problem: Black Sand oferuje stonowaną alternatywę. Ten projekt łączy klasyczny kamuflaż z matową czernią. Gdyby to było wszystko, prawdopodobnie byłoby to dość nudne, ale skin zawiera również mnóstwo szczegółowych wzorów w stylu 3D imitujących między innymi stalową siatkę i skórę. Efekt końcowy jest zaskakująco interesujący, bardzo realistyczny i… super tani. Czego chcieć więcej?

Otwórz skrzynię z Galil AR | Black Sand

10. Orange DDPAT

Cena: 14–52 $

Ok, wiemy co niektórzy z was sądzą o skórkach DDPAT, ale coż — nie wszystkie są takie złe. Z jakiegoś powodu kamuflaż i wzory DDPAT całkiem dobrze sprawdzają się na Galilu, a pomarańczowo-szara kombinacja widoczna na tym skinie jest szczególnie fajna.

Otwórz skrzynię z Galil AR | Orange DDPAT

11. Chatterbox

Cena: 8–82 $

Zbyt długo było spokojnie, więc zobaczmy Chatterbox, który wprowadzi trochę zamieszania do naszej listy. Tygrysi wzór, czaszka, bazgroły — w świecie skinów CS2 to często praktycznie pakiet startowy szaleństwa. Nawiasem mówiąc, dolna szczęka czaszki jest namalowana na osłonie przeciwpyłowej. Oznacza to, że podczas strzelania czaszka będzie wydawać się „gadać” — stąd też pochodzi nazwa tej skórki:

Otwórz skrzynię z Galil AR | Chatterbox

12. Phoenix Blacklight

Cena: 38–66 $

Phoenix Connexion powraca, tym razem w zupełnie innej kolorystyce. Phoenix Blacklight jest pokryta graffiti odnoszącym się do tej frakcji, a wszystko to w fioletach i różach. Kolory wydają się świecić, jakby pod tytułowym światłem UV (blacklight). Jeśli lubisz fioletowe skiny CS2, ten powinien Ci się spodobać.

Otwórz skrzynię z Galil AR | Phoenix Blacklight

13. Cerberus

Galil AR | Cerberus CS2 skins

Cena: 12–75 $

Nareszcie, coś dla fanów skórek typu Custom Paint Job. Cerberus przedstawia… cóż, Cerbera, czyli gigantycznego trzygłowego psa z greckich mitów, którego możesz również pamiętać z roli wybitnie irytującego bossa z Devil May Cry 3 (jeśli jesteś w odpowiednio zaawansowanym wieku). 

Tłem dla Cerbera jest toksycznie wyglądająca mieszanka żółtego i zielonego koloru, z dodatkiem wzoru zagrożenia nuklearnego, z jakiegoś powodu tak chętnie wykorzystywanego w skinach Counter-Strike. Spośród niewielu dostępnych “malowanych” skinów do Galila ten jest zdecydowanie najciekawszy. 

Otwórz skrzynię z Galil AR | Cerberus

14. Vandal

Cena: 0,50–1,60 $

Przypominający M4A1-S | Flashback (i inne skórki Flashback) Vandal ma tło w kolorze wojskowej zieleni, pokryte fragmentami pisma i bazgrołów, które wyraźnie nawiązują do tematyki szaleństwa często przewijającej się przez skiny w CSie. Przyjrzyj się uważnie, a znajdziesz między innymi symbol czaszki, serce, kod bombowy i “don’t take my gun” („nie zabieraj mojej broni”). Taśma na chwycie jest miłym akcentem, podobnie jak pociski namalowane na magazynku.

Otwórz skrzynię z Galil AR | Vandal

15. Stone Cold

Cena: 1,20–8 $

Porównaj Vandal ze Stone Cold, a zobaczysz, jak dużą różnicę robi skin w wyglądzie i wrażeniu, jakie robi ten sam karabin. Stone Cold jest prosty, czysty i dość elegancki, z różnymi odcieniami niebieskiego i szarego. Dodatkowe detale tu i ówdzie, takie jak białe i czarne akcenty i loga, nadają Stone Cold futurystyczny wygląd. Świetny wybór, zwłaszcza jeśli lubisz niebieskie skiny CS2

Otwórz skrzynię z Galil AR | Stone Cold

To już wszystkie najlepsze skiny do Galil AR w CS2! Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znalazłeś nowy pomysł na swój karabin. Miłej zabawy na Key-Drop i do zobaczenia na polu bitwy!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

PGL Major 2024: Podsumowanie

Najlepsze skiny Nova w CS2: Top 12