Agenci CS2: najlepsze skiny do agentów - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Agenci CS2: najlepsze skiny do agentów

KeyDrop Team

Skiny do agentów pojawiły się w Counter-Strike stosunkowo niedawno, będąc ostatnią prawdziwą kosmetyczną nowością w ostatniej iteracji gry. Teraz agenci CS2 występują w całkiem szerokiej gamie skinów do wyboru… nawet pomimo tego, że każdy z nas własnego agenta CS2 widzi najrzadziej.

Pokażemy Ci niektórych z najbardziej znanych, najlepszych agentów, z naszą oceną w skali od 1 do 10.

Zacznijmy od wielu (ukrytych) twarzy…

1. Sir Bloody Darryl

Sir Bloody Miami Darryl CS2 agent skin

Darryl jest swoistym kameleonem: wiele różnych skórek wykorzystuje jego zamaskowaną osobowość. Mamy Sir Bloody Miami Darryl (na obrazku), Sir Bloody Loudmouth Darryl, Sir Bloody Darryl Royale, Sir Bloody Skullhead Darryl, Sir Bloody Silent Darryl i na niższym poziomie, Bloody Darryl the Strapped.

Dlatego, mimo że jest częścią frakcji The Professionals, poświęcamy tu osobną sekcję wielu twarzom Darryla, Bloody Darryla, i będziemy je liczyć jako jedną skórkę.

To dużo Darrylów i wiele opcji do rozważenia. Jeśli chcesz się popisać i nie martwisz się, że będziesz zwracać na siebie uwagę absolutnie wszystkich na dosłownie każdej mapie, to Miami jest najlepszym wyborem. Doskonale Miami Vice — idealny dla tych, którzy nie traktują gry zbyt poważnie.

Frakcja: The Professionals (T) | Cena Steam: 20–75 $

Nasza ocena: 9/10

2. Safecracker Voltzmann

Safecracker Voltzmann - CS2 agent skin

Safecracker Voltzmann to prosta skórka, ale mimo to fajna. Ponieważ nie ma zbyt wielu kobiet po stronie T, Voltzmann jest zdecydowanie mile widzianym dodatkiem. Ciekawy skin, ale nie przesadzony.

Frakcja: The Professionals (T) | Cena Steam: 12 $

Nasza ocena: 7/10

3. Getaway Sally

Getaway Sally - CS2 agent skin

The Professionals wydają się lubić kobiety, a Sally jest jedną z najpopularniejszych, i to nie bez powodu. Fajny wygląd, rude włosy. Nie najlepiej się zakamufluje na większości map, ale mimo to jest uwielbiana przez wielu — wystarczy spojrzeć na jej cenę. Prawdziwa okazja na poziomie Exceptional.

Frakcja: The Professionals (T) | Cena Steam: 50 $

Nasza ocena: 9/10

4. Crasswater

Crasswater The Forgotten - CS2 agent skin

Istnieją dwa oblicza Crasswater: Medium Rare i The Forgotten (na obrazku). Wyglądają prawie tak samo, z tym że The Forgotten ma więcej ubrań niż Medium Rare. Co dziwne, całkiem dobrze się kamufluje na różnych mapach. Ogólnie całkiem spoko.

Frakcja: Guerrilla Warfare (T) | Cena Steam: 12–17 $

Nasza ocena: 8/10

5. Vypa Sista of the Revolution

Vypa Sista of the Revolution - CS2 agent skin

Jeśli Crasswater jest typem Danny’ego Trejo, to Vypa Sista jest typem Michelle Rodriguez. Świetnie pasuje na mistrzynię partyzantki i dobrze się kamufluje, zwłaszcza na zielonkawych terenach Ancient.

Frakcja: Guerrilla Warfare (T) | Cena Steam: 30 $

Nasza ocena: 8/10

6. ‘The Doctor’ Romanov

'The Doctor' Romanov - CS2 agent skin

Ten facet stał się niejako twarzą agentów Counter-Strike’a i nic dziwnego. Jest niezwykle charakterystyczny i charyzmatyczny i był jedną z pierwszych skórek, które się pojawiły. Szalony naukowiec połączony z partyzantem, ten gość jest po prostu świetny.

Frakcja: Sabre (T) | Cena Steam: 7 $

Nasza ocena: 8/10

7. Dragomir

Dragomir - CS2 agent skin

Naprawdę lubimy Dragomira. To terrorysta o wyglądzie zupełnie przeciętnego, wyluzowanego faceta, który w dodatku dobrze komponuje się z większością map CS2. Jeśli chodzi o niedrogie skiny do agentów CS2, ten jest jednym z najlepszych. Dobra robota, Dragomir.

Frakcja: Sabre (T) | Cena Steam: 2–4 $

Nasza ocena: 7/10

8. Special Agent Ava

Special Agent Ava - CS2 agent skin

Skórki FBI są proste, ale Ava była jedną z pierwszych agentek CS i dlatego zasługuje na przyzwoitą ocenę. Choć nie jest idealna, zwłaszcza pod względem kamuflażu, to nadal jest fajną skórką i z radością dajemy jej solidną siódemkę.

Frakcja: FBI (AT) | Cena Steam: 15 $

Nasza ocena: 7/10

9. ‘TwoTimes’ McCoy

Two-Times McCoy - CS2 agent skin

Ten skin jest prawdopodobnie jednym z najfajniejszych agentów strony AT. Brodaty agent naprawdę dobrze się sprawdza, zachowując półrealistyczny charakter i luzacki, lekko nieporządny wygląd. Aha, i dobrze wtapia się w Ancient, więc to też duży plus.

Frakcja: TACP (AT) | Cena Steam: 4 $

Nasza ocena: 8/10

10. Chem-Haz Capitaine

Chem-Haz Capitaine CS2 agent skin

Kapitan jednostki specjalnej ma po prostu fajny, futurystyczny wygląd. Co prawda dobrze kamufluje się tylko na Vertigo i jest nieco efekciarski, ale też wyjątkowy. Jeśli chcesz uzyskać nietuzinkowy wygląd, to jest to nasza rekomendacja.

Frakcja: Gendarmerie Nationale (AT) | Cena Steam: 12 $

Nasza ocena: 8/10

11. Chef d’Escadron Rouchard

Chef d'Escadron Rouchard - CS2 agent skin

Żandarmeria Narodowa jest źródłem jednych z najlepszych skinów do agentów AT, a Chef nie jest wyjątkiem. Ma naprawdę fajny kapelusz, pancerz taktyczny, który będzie dobrze pasował do Vertigo i francuski akcent, który z pewnością przypadnie ci do gustu.

Frakcja: Gendarmerie Nationale (AT) | Steam Price: 13 $

Nasza ocena: 8/10

12. Primeiro Tenente

Primeiro Tenente - CS2 agent skin

Ten brazylijski agent jest całkiem fajny, zwłaszcza jeśli dużo grasz na Ancient, gdzie pasuje idealnie. Cały zielony i ze świetnym kapeluszem, będziesz z tym skinem wyglądać dobrze z boku i dobrze bawić, patrząc na swoje zwycięskie pozy.

Frakcja: Brazilian 1st Battalion (AT) | Cena Steam: 24 $

Nasza ocena: 7/10

I to wszystko! Te i inne skiny do agentów CS2 możesz wygrać na Key-Drop — otwórz Skrzynię Agents, aby otrzymać skina do agenta.

Ocena tych skórek była trudnym zadaniem, ponieważ z perspektywy pierwszej osoby widzisz głównie rękawy (i większość z nich nie jest szczególnie oryginalna), ale staraliśmy się zobaczyć, które z nich uważamy za najbardziej interesujące. Nie zgadzasz się? Nie krępuj się i napisz o tym w naszych mediach społecznościowych.

Sprawdź też nasze listy ze skórkami do broni, takie jak najlepsze skiny AK-47 w CS2 lub 15 najlepszych skinów Desert Eagle CS2. I jak zawsze, udanej zabawy na Key-Drop!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Role w CS2: jakie są role graczy i na czym polegają?

Jak będzie wyglądał PGL Major Copenhagen 2024?