Najlepsze skiny do P250 w CS2: Top 15 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do P250 w CS2: Top 15

KeyDrop Team

P250 to bardzo wszechstronny pistolet. Za 300 dolarów jest tani i może być używany jako doskonała broń podczas rundy pistoletowej, eko bestia lub broń boczna dla AWPera. Niezależnie od tego, jak chcesz go używać, dobrym pomysłem jest wyposażenie go w świetną skórkę. Zobacz więc najlepsze skiny do P250 w CS2!

1. See Ya Later

Cena: 2–10 $

Czy to… steampunkowy aligator? Przypuszczamy, że tak. (Cóż, tak naprawdę to krokodyl, ponieważ widać jego dolne zęby, więc w rzeczywistości powinien nazywać się See Ya In a While, bo jest duża różnica… okej, zakończymy ten wątek poboczny tutaj.) Tak czy inaczej, ten steampunkowy gad składa się z fajnych elementów graficznych i będzie dobrze pasował do „zabawnych” skórek, z braku lepszego słowa. Pomimo tego, że jest to jedyny Covert P250, nie jest zbyt drogi, więc wkrótce będziesz krzyczeć „SEE YA LATER” na rundach eko.

Otwórz skrzynię z P250 | See Ya Later

2. Visions

Cena: 2–10 $

W porządku, co byś dostał, gdybyś pozwolił hipisowi stworzyć skórkę CS2? Odpowiedzią jest Visions. Z psychodelicznym, rdzennie amerykańskim motywem i grafiką prosto z albumu Grateful Dead.

Otwórz skrzynię z P250 | Visions

3. Asiimov

Cena: 2–20 $

Jedna z naszych ulubionych kolekcji w całym CS, Asiimov jest kamieniem węgielnym motywu sci-fi w Counter-Strike. Jeśli masz inne Asiimovy, równie dobrze możesz kupić ten. Jest futurystyczny, jednocześnie czysty i używany oraz… niesamowity!

Otwórz skrzynię z P250 | Asiimov

4. Muertos

Cena: 4–9 $

Zainspirowany kulturą latynoamerykańską Muertos ma centralny obraz czaszki otoczony tradycyjnymi wzorami. Jest również czerwony. Bardzo czerwony. I to nam się podoba! Tutaj znajdziesz więcej czerwonych skinów CS2, btw.

Otwórz skrzynię z P250 | Muertos

5. Cartel

Cena: 5–17 $

Pozostajemy w Ameryce Łacińskiej z kolejną skórką o tematyce czaszek. Tym razem skin wykorzystuje wykończenie Patyna do stworzenia pięknych grawerunków. Efektem jest realistycznie wyglądający pistolet, który spokojnie można sobie wyobrazić w dłoni członka kartelu. Podoba nam się!

Otwórz skrzynię z P250 | Cartel

6. Undertow

Cena: 36–60 $

Ten skin nie jest związany z kartelem, ale z wodą. Ta niebieska skórka z czarnymi akcentami pasuje do swojej nazwy i nadaje prawdziwego blasku każdemu zestawowi niebieskich skórek w CS2, który możesz mieć. Zdecydowanie ciekawa.

Otwórz skrzynię z P250 | Undertow

7. Mehndi

Cena: 11–22 $

P250 jest źródłem wielu skinów z tradycyjnymi wzorami, a Mehndi czerpie inspirację z Indii. Rdzawo-pomarańczowy kolor w połączeniu z pięknym wzorem sprawiają, że jest to interesujący wybór dla każdego, kto szuka stonowanego wyposażenia.

Otwórz skrzynię z P250 | Mehndi

8. Apep’s Curse

Cena: 30–140 $

Z Indii udajemy się do Egiptu. „Klątwa Apepa” jest wyjątkowo złota i zawiera wiele klasycznych egipskich motywów, których spodziewaliśmy się po kolekcji Anubis. Jeśli potrzebujesz starożytnego blasku, jest to świetny wybór.

Otwórz skrzynię z P250 | Apep’s Curse

9. X-Ray

Cena: 0,40 $

Zastanawiałeś się kiedyś, co kryje się wewnątrz broni? Skórki X-Ray pozwalają się tego dowiedzieć, a P250 nie jest inny. Chociaż może to być trochę dziwne, gdy nic się nie zmienia podczas strzelania lub przeładowywania.

Otwórz skrzynię z P250 | X-Ray

10. Supernova

Cena: 1 $

Ta wygląda jak wyciągnięta prosto z Elite: Dangerous. Bardzo zabawny, kosmiczny i subtelnie kolorowy skin. Jeśli chcesz dodać trochę astronomii do swojego wyposażenia, jest to jeden z najlepszych sposobów.

Otwórz skrzynię z P250 | Supernova

11. Contaminant

Cena: 0,50 $

Jeśli cierpisz na trypofobię, czyli awersję do wzorów zawierających otwory, być może powinieneś odpuścić sobie tego skina. Contaminant pokazuje rozkładającą się broń, zjadaną przez jakąś chorobę. To ciekawa koncepcja, która sprawdzi się w przypadku miłośników horrorów, więc czemu nie?

Otwórz skrzynię z P250 | Contaminant

12. Cassette

Cena: 0,15 $

Jeśli kochasz lata 80, pokochasz też tę skórkę inspirowaną VHS. Co to jest VHS? To coś, co poprzedzało DVD… Czym są DVD? Cóż, przed Netflixem przechowywaliśmy programy i filmy na płytach, które wkładaliśmy do specjalnego czytnika, który wyświetlał je na telewizorach. Tak. A wcześniej mieliśmy taśmy, których używaliśmy w ten sam sposób, i to właśnie były kasety VHS. Dziwne, prawda? Tak czy inaczej, skórka nawiązuje do tego i to jest fajne!

Otwórz skrzynię z P250 | Cassette

13. Valence

Cena: 0,10–0,70 $

Nie brakuje futurystycznych skórek dla P250, a Valence to tania bestia, która naprawdę wygląda świetnie przy nowym silniku graficznym CS2. Podoba nam się, prosimy o więcej takich.

Otwórz skrzynię z P250 | Valence

14. Whiteout

Cena: 26–180 $

Prosta sprawa. Potrzebujesz białego pistoletu, biały pistolet dostaniesz. Nic wyszukanego, po prostu minimalizm. Jeśli robisz tego rodzaju loadouty, to Whiteout jest dla Ciebie!

Otwórz skrzynię z P250 | Whiteout

15. Wingshot

Cena: 1–5 $

Ta jest piękna! Wingshot to ładna skórka z ciekawym motywem. Po raz kolejny pokazuje czaszkę (o co chodzi z P250 i czaszkami?). Czarny i żółty to ładne połączenie, a ten tani skin CS2 pasowałaby do wielu loadoutów. Dlaczego nie?

Otwórz skrzynię z P250 | Wingshot

Czy któraś z tych skórek przypadła Ci do gustu? Może niektóre z nich są poza Twoim zasięgiem cenowym? Zawsze możesz udać się do Key-Drop, aby spróbować szczęścia w wygraniu niektórych z droższych. Nie zgadzasz się z naszymi wyborami? Daj nam znać na naszych portalach społecznościowych!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

CS2 Gamma Doppler Phases: przewodnik z cenami

Najlepsze skiny do Five-SeveN w CS2: Top 10