Najlepsze skiny do Five-SeveN w CS2: Top 10 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do Five-SeveN w CS2: Top 10

KeyDrop Team

Pomimo dużej przebijalności pancerza, stosunkowo dobrej szybkostrzelności i niskiego odrzutu, Five-SeveN jest wciąż raczej niedoceniany — jego zła sława z CS:GO nadal się za nim ciągnie. Ale buff, który otrzymał w CS2 zwraca na niego coraz większą uwagę, więc chyba nadszedł czas, żeby odświeżyć kolekcję skórek do Five-Seven i dać mu szansę! Oto najlepsze skiny do Five-SeveN:

1. Hyper Beast

Cena: 30–107 $

Hyper Beast musiał znaleźć się na tej liście, więc równie dobrze to nim możemy otworzyć nasze zestawienie. Ten skin z kategorii Custom Paint Job przestawia bardzo zębatego potwora w jaskrawych kolorach, z paletą kontrastujących odcieni zieleni i czerwieni. Innymi słowy, jest świetny. BTW, zauważyliście, że spust to język potwora? 

Skin trafił do gry z Workshopu Steam w 2017 roku. Jeśli podoba Ci się styl Hyper Beast, to zainteresuje Cię Brock Hofer — artysta, który stworzył oprawę graficzną. Zobacz też pozostałe skiny z tej serii:

Otwórz skrzynię z Five-SeveN | Hyper Beast

2. Kami

Cena: 1,10–1,70 $

Kami ma wygląd przypominający stronę mangi, dlatego znalazł się też na naszej liście najlepszych skórek CS2 inspirowanych anime i Japonią. Kontrast pomiędzy bielą zamka i szyny a czernią rękojeści wygląda całkiem fajnie, a motywy z mangi są bardzo szczegółowe. Podsumowując, ładnie wyglądająca i tania skórka, którą można sparować z pasującym Galil AR | Kami (3 USD).

To, jak wzór układa się na broni zależy od numeru pattern, więc ostateczny wygląd skina może się różnić od tego na obrazku powyżej. Przy niektórych seedach z tyłu zamka, pod szczerbinką, pojawiają się wzory lub obrazki przypominające wszystko od uroczych misiów po… mniej urocze motywy z kategorii NSFW. Przejrzycie je zatem sami na własne ryzyko i we własnym czasie. Dodam tylko, że to właśnie Kami ze wzorami dla dorosłych osiągają najwyższe ceny, często przekraczające nawet 600 $ (w porównaniu do ceny rynkowej około 1 dolara), ale to chyba nikogo nie zaskoczy.

Otwórz skrzynię z Five-SeveN | Kami

3. Violent Daimyo

Cena: 0,15–0,60 $

Ten skin, pierwotnie nazwany “Majestic Daimyo” (czyli “Majestatyczny daimyo”) jest częścią kolekcji Daimyo stworzonej przez The Honey Badger. W feudalnej Japoni daimyo był potężnym władcą ziemskim, podlegającym jedynie szogunowi — więc to kolejna skórka inspirowana Japonią na naszej liście. (Będzie jeszcze jedna, ale nie był to zabieg celowy ani przejaw tendencyjności.)

Ta skórka łączy mocny fiolet i odcienie szarości ze szczegółowymi wzorami, które pokrywają każdą część pistoletu. Zauważysz tu też symbole przypominające hełm samuraja oraz skrzyżowane katany.

Otwórz skrzynię z Five-SeveN | Violent Daimyo

4. Case Hardened

Cena: 12–25 $

Niektórzy wykazują entuzjazm zakrawający na obsesję wobec skórek Case Hardened, a inni nie do końca rozumieją, o co to całe zamieszanie. Tak czy inaczej, warto spojrzeć na Five SeveN | Case Hardened — chociażby dlatego, że jest jednym z niewielu “poważnych” skinów do tej broni. Z jakiegoś powodu znakomita większość skinów do Five-SeveN stawia na zabawny lub przerysowany styl, a Case Hardened ma znacznie bardziej realistyczny wygląd.

Jak to zwykle bywa ze skinami Case Hardened, wzory z dużą ilością błękitu osiągają ceny znacznie przewyższające rynkowe—nawet o setki lub tysiące dolarów. Jeśli ciekawią Cię szczegóły, zobacz ten przewodnik po “Blue Gemach” i innych rzadkich seedach Five-SeveN | Case Hardened.

Otwórz skrzynię z Five-SeveN | Case Hardened

5. Retrobution

Cena: 0,55–3,20 $

Od kolorów po wzór i ogólny styl, Retrobution jest wyraźnym powrotem do trendów retro z grafik lat 60. i 70. Ciekawostka: ta skórka została stworzona przez Coridium, który zaprojektował również kultową kolekcję Asiimov i skórki Decimator, między innymi. Pomiędzy czystym, interesującym wyglądem Retrobution i jego ceną, naprawdę nie ma powodu, aby go nie kupić już teraz!

Otwórz skrzynię z Five-SeveN | Retrobution

6. Urban Hazard

Cena: 1 $

Urban Hazard łączy czarno-szary wzór moro z czerwonym designem na zamku pistoletu. Jaki jest sens w łączeniu kamuflażu z najbardziej jaskrawą czerwienią z możliwych? Też chcielibyśmy wiedzieć, ale na razie cieszmy oczy widokiem skina i nie wnikajmy zbytnio w szczegóły. Urban Hazard ma futurystyczny wygląd, który jednak nie wkracza w terytorium science-fiction. Jest więc dość uniwersalnym wyborem, pasującym do praktycznie każdego loadoutu. A jeśli stawiasz właśnie na czerwień, zobacz naszą listę najlepszych czerwonych skinów w CS2.

Otwórz skrzynię z Five-SeveN | Urban Hazard

7. Fowl Play

Cena: 2–8 $

Fowl Play nie znalazł się na liście wyłącznie ze wzlędu na kurzy dowcip w nazwie… Choć musimy przyznać, że był to istotny czynnik. 

Ale nawet pomijając świetną nazwę, ten skin można śmiało polecić: turkusowe tło doskonale kontrastuje z białymi i czarnymi piórami. Będzie pasować do każdego zielonego lub niebieskiego loadoutu, jeśli lubisz budować swoją kolekcję według kolorów.

Otwórz skrzynię z Five-SeveN | Fowl Play

8. Fall Hazard

Cena: 240–455 $

Mało skinów jest tak kolorowych, jak Fall Hazard — nasycenie i kontrast kolorów sprawiają, że ta skórka zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. I kto by pomyślał, że bezpieczeństwo na placu budowy może być dobrym motywem dla skórki CS2! Choć kolory i napisy tu dominują, warto zwrócić uwagę na drobniejsze szczegóły takie jak spadający ludzik na chwycie broni czy małe znaki zakazujące używania alkoholu, narkotyków i… broni. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Wersja Souvenir tego skina, upamiętniająca turniej CS:GO BLAST.tv Paris 2023, bywa znacznie tańsza od standardowej. Można znaleźć ogłoszenia na Steam, w których Souvenir w stanie Field-Tested kosztuje poniżej 100 $.

Otwórz skrzynię z Five-SeveN | Fall Hazard

9. Boost Protocol

Cena: 1,50–3,20 $

Futurystyczny i pełen szczegółów, Boost Protocol charakteryzuje się wyglądem nawiązującym do robotów, choć możesz nie być w stanie w pełni tego docenić, jeśli patrzysz tylko na bok pistoletu.

Five-SeveN | Boost Protocol rear sight (via 3D Skin Viewer by CS.Money)

Z tyłu, poniżej szczerbinki, znajduje się stylizowany obraz głowy robota (źródło obrazka to 3D Skin Viewer CS.Money). Teraz ilustracja na zamku pistoletu ma sens — to ten sam robot, ale z bliska.

Jeśli budujesz biały loadout lub taki o tematyce science-fiction, raczej nie znajdziesz lepszej opcji dla Five-SeveN.

Otwórz skrzynię z Five-SeveN | Boost Protocol

10. Neon Kimono

Cena: 250–1150 $

A oto i wspomniana wcześniej trzecia skórka na liście, która jest inspirowana Japonią. Neon Kimono nawiązuje do tradycyjnych wzorów na japońskich kimonach. 

five-seven-neon-kimono cs2 skin

À propos wzorów, ten skin będzie wyglądał inaczej zależnie od numeru wzoru (pattern number) i pojawią się różne proporcje kolorów. Niektóre Neon Kimono będą bardziej białe, a na innych znajdzie się dużo więcej zieleni. Te ostatnie często są bardziej poszukiwane i odrobinę tańsze od swoich mniej zielonych odpowiedników, choć różnice w cenach nie są tu znaczne.

Jeśli lubisz zielone skórki, zobacz naszą listę najlepszych zielonych skinów w CS2.

Otwórz skrzynię z Five-SeveN | Neon Kimono

To wszystko: najlepsze skiny do Five-SeveN w CS2. Mamy nadzieję, że znalazłeś nowy wygląd dla swojego pistoletu! Jeśli wolisz Deagle’a, sprawdź naszą listę najlepszych skinów do Desert Eagle w CS2, no i zobacz też najlepsze skiny do USP-S. I oczywiście baw się dobrze na Key-Drop!

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Najlepsze skiny do P250 w CS2: Top 15

Jak działa StatTrak w CS2?