Najlepsze skiny do MP7 w CS2: Top 12 - KeyDrop Blog
Przejdź do treści
Wróć

Najlepsze skiny do MP7 w CS2: Top 12

KeyDrop Team

Przyzwoite obrażenia, dobra celność w ruchu, niezłe tempo… Pistolet maszynowy MP7 jest praktycznie idealny do agresywnego stylu gry. W dodatku jest niedrogi i dostępny dla obu stron, więc zdecydowanie warto go wypróbować… najlepiej z fajną skórką. Oto najlepsze skiny do MP7 w CS2 — na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

1. Abyssal Apparition

Cena: 1–9 $

Na dobry początek Abyssal Apparition, z paletą kolorów przypominającą estetykę Weird West i grafiką przedstawiającą, według twórcy skina, “opuszczone dusze wpadające w otchłań koszmarów”. Wzory i kształty w tym projekcie są lekko przesunięte, co daje nieco dezorientujący efekt podobny do tego z Chromatic Aberration (AWP i Galil AR) oraz skórek SSG 08 | Parallax.

Otwórz skrzynię z MP7 | Abyssal Apparition

2. Bloodsport

Cena: 1–4 $

Czerwony, biały i czarny kolor oraz liczne detale i loga sprawiają, że skórki Bloodsport nie sposób pomylić z niczym innym. Projekt jest inspirowany wyścigami i sportami ekstremalnymi, w tym napisami sponsorów, które można zobaczyć na samochodach wyścigowych. Ciekawostka: zeskanowanie kodu QR (nad spustem) z tej skórki przeniesie Cię na blog.counter-strike.net.

Otwórz skrzynię z MP7 | Bloodsport

3. Armor Core

Cena: 0,20 $

Ten skin nie jest bezpośrednio związany z serią Armored Core… ale równie dobrze mógłby być, bo nowoczesnym, pragmatycznym stylem bardzo przypomina estetykę tej serii. Armor Core łączy czerń ze stalą i pasuje świetnie do każdego loadoutu, od militarnego po science-fiction. 

Otwórz skrzynię z MP7 | Armor Core

4. Guerrilla

Cena: 0,35–1,60 $

Chociaż MP7 jest dostępny dla obu stron w CS2, to można powiedzieć, że bardziej pasuje do stylu gry przeciętnego terrorysty. A Guerrilla zdecydowanie świetnie wpisze się w styl T ze swoim solidnym, partyzanckim wyglądem. Połącz ją ze skinem agenta CS2 Guerrilla Warfare i gotowe!

Otwórz skrzynię z MP7 | Guerrilla

5. Nemesis

Cena: 5–14 $

Ten jest ciekawy. Nemesis to skin typu Custom Paint Job, przedstawiający metalowego potwora, który przypomina coś, co próbowałoby Cię zabić w uniwersum Destiny. Warto wydać trochę więcej i kupić tego skina w stanie Factory New — ostatecznie to tylko wydatek rzędu 14 dolarów. 

Otwórz skrzynię z MP7 | Nemesis

6. Cirrus

Cena: 0,15–0,60 $

MP7 dobrze pasuje do futurystycznych designów w stylu science-fiction, a Cirrus jest tego doskonałym przykładem. Proste połączenie metalicznego błękitu z ciemną szarością, z drobnymi białymi akcentami, daje nam prostego, ale ciekawego skina. Świetny wybór, zwłaszcza jeśli lubisz niebieskie skiny CS2

Otwórz skrzynię z MP7 | Cirrus

7. Powercore

Cena: 0,60–4 $

Skin który sprawia, że MP7 wygląda jak elektronarzędzie? Czemu nie! Kształt pistoletu nawet pasuje do tego celu, a zielonożółty skin rzeczywiście powoduje, że SMG przypomina wiertarkę udarową.

Jeśli lubisz zielone skiny CS2 albo po prostu podoba Ci się ten konkretny pomysł, możesz wybrać pasujący skin SCAR-20 | Powercore. Chociaż szczerze mówiąc, zagrywka z udawaniem elektronarzędzia o wiele lepiej wychodzi SMG, niż snajperce.

Otwórz skrzynię z MP7 | Powercore

8. Whiteout

Cena: 12–700 $

Whiteout jest… biały. To w zasadzie tyle. 

No dobra, jest też drogi. Zwłaszcza jak na coś, co można całkiem dokładnie opisać jednym słowem. Float tego skina zaczyna się od 0,06, co częściowo wyjaśnia jego raczej kosmiczną cenę w wersji Factory New. (Stan Minimum Wear zaczyna się już od 0,07, co oznacza, że Whiteouty FN są stosunkowo bardzo rzadkie w porównaniu do innych stanów zużycia.)

Jeśli podoba Ci się ten skin, ale nie chcesz wydawać na niego ponad 600 $, weź go w stanie Minimum Wear—na Rynku Steam zapłacisz około 90 $, a na innych stronach jeszcze mniej. 

Otwórz skrzynię z MP7 | Whiteout

9. Special Delivery

Cena: 1,40–4 $

Special Delivery to skin autorstwa Coridium, który dał nam też kolekcje Asiimov i Decimator, a także całą gamę innych świetnych skinów. Ten jest zainspirowany wojskową korespondencją i wykorzystuje kolory, znaki wodne i stemple przywodzące na myśl tajne dokumenty.

Chociaż najlepiej widać te detale w wersji Factory New, to zużyte Special Delivery też wyglądają ciekawie:

Otwórz skrzynię z MP7 | Special Delivery

10. Urban Hazard

Cena: 0,25 $

Wzory kamuflażu nie cieszą się zbytnią popularnością wśród fanów Counter-Strike’a, być może dlatego, że pojawiają się na najtańszych, najbardziej “pospolitych” skórkach. Kamuflaż na Urban Hazard działa jednak bardzo dobrze, zwłaszcza z pomarańczowymi akcentami. Prosta, solidna skórka w przystępnej cenie. 

Otwórz skrzynię z MP7 | Urban Hazard

11. Neon Ply

Cena: 1,10–6 $

Neon Ply zawiera praktycznie każdy kolor pod słońcem, a to wszystko wciśnięte we wzór słojów drewna. Jeśli chciałbyś pozostać niezauważony, ta skórka na pewno by Ci nie pomogła—ale przecież i tak nikt nie chowa się z MP7.

Otwórz skrzynię z MP7 | Neon Ply

12. Anodized Navy

Cena: 0,50 $

Dla minimalistów, którzy nie lubią Whiteout, mamy inną opcję: ciemnoniebieski, chromowany Anodized Navy. Zachowaj jego prosty, elegancki wygląd lub użyj go jako tła do zaprezentowania najlepszych naklejek.

Otwórz skrzynię z MP7 | Anodized Navy

To wszystko! Przejrzeliśmy już wszystkie najlepsze skiny do MP7 w CS2. Większość z nich jest bardzo przystępna cenowo, ale jeśli któreś nie mieszczą się w Twoim budżecie, spróbuj wygrać je na Key-Drop! A jeśli nadal nie możesz się zdecydować, który pistolet maszynowy jest dla Ciebie lepszy, zajrzyj tu: MP5 vs. MP7 w CS2: co wybrać?

KeyDrop Team

Udostępnij:

Zobacz również

Najlepsze celowniki CS2: jak wybrać i ustawić celownik

Najlepsze skiny do P90 w CS2: Top 12